18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kielce

MichaU • 2013-09-11, 21:19
Nowy iPhone będzie się odblokowywał za pomocą czytnika linii papilarnych. W Kielcach dramatycznie wzrosła sprzedaż obcinarek do cygar.

 

sadolx

2013-09-11, 23:10
żart co najmniej ch*jowy, a jeśli chodzi o sosnowiec to akurat dzisiaj przez niego musiałem k***a przejechać z uwagi na to iż zamknięto przelot (przebudowa drogi) między dojazdową od sosnowca do katowic. ja pie**ole < to opis całych tych pie**olonych dróg i zapuszczony osiedli!

BongMan

2013-09-12, 01:28
@up
Przez jaką dzielnicę i osiedle jechałeś?

Widzę, że niektórzy nie skumali Liroya i zrobili gównoburzę o miastach :D

Kolka122

2013-09-12, 01:51
chrucik napisał/a:

Wcale nie nora: targi, vive, kolportera mamy fajne kluby gogo i hotele ze spa, kilka galerii, obwodnice, spoko drogi, stadion Korony, fachowców z różnych dziedzin; stoki narciarskie zalewy góry trasy rowerowe i trekingowe...



Targi i Vive? Dobra, jeszcze się zgodzę. Kolporter? Zwykła firma, która przez parę lat sponsorowała Koronę Kielce. Co do klubów gogo się nie wypowiem, nie bywam w takich miejscach. Hotele i galerie, wiadomo, są jak w każdym mieście. Ale jedną dopiero co zbudowali, drugą rozbudowali. I to chyba by było na tyle, bo "zaplecza" Reala czy Leclerca bym galerią nie nazwała. Parę sklepów na krzyż, ale nic konkretnego.
A stadion Korony, jak go nazwałeś, nigdy stadionem Korony nie był. To "Arena Kielc", Korona go tylko wynajmuje. Klub w ekstraklasie i go nawet na własny stadion nie stać? Dno.
Stoki narciarskie - ładne, lecz krótkie trasy. Najczęściej dobrze przygotowane do sezonu. Jedynym mankamentem są ceny - jak w Zakopanem, albo w Wiśle, gdzie i warunki i trasy zawsze są lepsze.
Obwodnice też dopiero co porobili. Fakt, przydatne są. Ale mogliby trochę szybciej te drogi robić.
Z obwodnicami nawet sie uwinęli, ale np.: ile jeszcze czasu rondo przy IX wieków będzie rozj***ne?
Okolice ładne, jest gdzie spacerować i co zwiedzać. Ale nie zmieni to faktu, że Kielce to zwykła dziura, z której to dopiero zaczyna się rodzić miasto. Powoli, ale coś się dzieje. Jeszcze tylko by się przydało, żeby więcej pracy było, żeby nie trzeba było wyjeżdżać, to będzie ok.

Anarchangel

2013-09-12, 02:40
Nie ma to jak dobrowolnie budować bazę linii papilarnych - w niektórych krajach musisz najpierw popełnić przestępstwo, aby mogli je pobrać...

avalanch

2013-09-12, 12:48
BongMan ty chyba byłeś w grupie ~Sadyści na forum (ale mogę się mylić) i sypałeś tą suszą na lewo i prawo że Cie z niej wyj***li ?

BongMan

2013-09-12, 13:02
@up
Nie należę do kółka wzajemnej adoracji na shoutboxie i nie liżę dupy moderatorom. Po prostu sobie działam na forum.

le...........ce

2013-09-14, 00:45
BongMan napisał/a:

@up
Nie należę do kółka wzajemnej adoracji na shoutboxie i nie liżę dupy moderatorom. Po prostu sobie działam na forum.


Bo Cię nikt nie lubi :amused: