18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo...........23

2018-04-08, 18:50
TB303 napisał/a:


Od kiedy to Polacy są żydami i wyznają judaizm? Oderwanie od rzeczywistości poziom: Schizofrenia-paranoiczna :amused:




Skoro gdy patrzysz w lustro to widzisz małpę to nie nasza wina.
I zwalanie na Polaków nic nie da.

TB303

2018-04-09, 00:17
Jod123 napisał/a:




Skoro gdy patrzysz w lustro to widzisz małpę to nie nasza wina.
I zwalanie na Polaków nic nie da.


Ja ogólnie cisnę bekę z takich egocentrycznych polaczków jak wy! Serio jesteście tak wielce przekonani o swojej wielkości, że nie potraficie podejść z dystansem do nawet lekkiej, 'memicznej' satyry? Żałośni jesteście... naprawdę żałośni!
Pisze "o was" przez ten wzgląd, że ja nie czuję się częścią jednych z was - polaczków, które nie widzą niczego, poza szczytem własnego nosa. Właśnie stąd wziął się ten cały mem z Nosaczem sundajskim.
Ale najwidoczniej jesteście częścią tejże niechlubnej większości, skoro nie potraficie przejść obok i powiedzieć - "to tylko satyryczny mem, dotyczący większości ludzi w tym narodzie, a ja nie jestem jednym z tych ograniczonych baranów!".

janlew

2018-04-09, 10:48
TB303 napisał/a:

Od kiedy to Polacy są żydami i wyznają judaizm? Oderwanie od rzeczywistości poziom: Schizofrenia-paranoiczna :amused:


Ja tam zdjęciu widzę żyda, może i obywatela Rp, ale nie Polaka. Czyli widzę czosnka, cebulaka etc. Gówno mnie obchodzi że was dręczą wasze odwieczne cechy quasinarodowe, to jest odór czosnku, cebuli, kaprawe oczka i wielki nochal. Nie obchodzi mnie ze próbujecie je obecnie przypisać Polakom, to dalej są wasze cechy. Na zdjęciu widzę polskiego żyda, i nie dziwie się że mu było lepiej w czasach przedchrześcijańskich.

TB303

2018-04-09, 15:46
@janlew
Nie pisz do mnie w kontekście "was" czy "wy", bo jestem większym Polakiem, niż tacy jak ty kiedykolwiek będą.