18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś i Dziś

MrKinggston • 2013-10-03, 19:06
Jak gry wyglądały kiedyś a jak te same serie wyglądają dziś.


Moje dzieci nie uwierzą, że jak byłem mały nie było internetu, telefonów komórkowych a gry wyglądały w ten sposób.


















dr...........u1

2013-10-03, 19:11
Jak zobaczylem Call of Duty i pomyslałem, że zagrałbym sobie w tą starszą wersje to w tym momencie skumałem o co chodziło wszystkim starszym ode mnie, którzy kiedyś mówili mi że zagraliby sobie w jakieś kwadraty. Krzywo na nich patrzyłem, ale teraz ich rozumiem :)

redbaron

2013-10-03, 19:18
@up
Bo historie trzeba poczuć. Ale jak dorośniesz to może załapiesz o co bi3ga.

orzeszwmorde

2013-10-03, 19:21
MrKinggston napisał/a:

Moje dzieci nie uwierzą


Bierz się do roboty bo jak podrosną to nawet te z 2013 będą dla nich zmurszałym wykopaliskiem.

MrYeni

2013-10-03, 19:22
Za nic mnie nie jarają te nowe gierki. Pamiętam jak jechałem na wycieczkę szkolną do wrocławia i napieprzałem przez 7h na GameBoyu w pokemony. To była zajawka. A CoD 1 albo 2? Klasyka która wciąga na dobre kilka dni. Dzisiejsze gry też wciągają, ale nie mają tej magii. Albo coś się w grach zmieniło albo ja już jestem taki stary.

necrosodomizer

2013-10-03, 19:26
MrYeni napisał/a:

Za nic mnie nie jarają te nowe gierki. Pamiętam jak jechałem na wycieczkę szkolną do wrocławia i napieprzałem przez 7h na GameBoyu w pokemony. To była zajawka. A CoD 1 albo 2? Klasyka która wciąga na dobre kilka dni. Dzisiejsze gry też wciągają, ale nie mają tej magii. Albo coś się w grach zmieniło albo ja już jestem taki stary.



Na wycieczkach szkolnych siedzi się z tyłu autobusu i wpieprza czipsy, ewentualnie całuje z koleżankami a nie gra w pokemony. Miałeś zwolnienie z wf-u na cały rok?

pawel997402

2013-10-03, 19:29
Pamiętam jak w 2001r. ojciec mi kupił PSX jak siedziałem nocami i grałem w WCW Mayhem,miałem ''przeskok'' z Pegasusa na PSX cieszyłem sięjak debil :D i ganiałem do podstawówki przez kilka miesięcy z czerwonymi gałami,to były czasy :D Tomb raiderka też miałem tylko z 1996 roku ;) i pomyśleć,że wtedy wydawało się,że grafika jest niemal tak dopracowane,że gra wyglądała niczym film :) ale co jak co,ale dzisiejsze gry mimo niesamowitej grafiki już nie wciągają jak te,co kiedyś,sam niedawno kupiłem GTA 5 na Xboxa i powiem wam,że to już nie te emocje przy grze i nieprzespane noce,co kiedyś

MrYeni

2013-10-03, 21:34
pawel997, też mam GTA V na x'a i też mnie nie wciąga jak pokemony czy inne stare klasyki. Owszem, fajnie się gra ale nie ma tego czegoś :D

zonik

2013-10-03, 21:37
Pamiętam jak o kompie marzyłem wtedy ehh procki max były 400 mhz:D

go...........11

2013-10-03, 22:35
Duże piwo, ale w szczególności za pokemony i simsy. Te drugie pamiętam jak zobaczyłem w programie o grach "Hyper" chyba, gdzieś leciał na wieczór, uwielbiałem oglądać te recenzje gier. Nie miało się, to chociaż można było popatrzyć. A na koniec zawsze zapuszczali jakieś dobre replay'e, czy to z pesa czy innych. A simsy pamiętam za którymś tygodniu kupił mi tata na giełdzie. A pokemony to tylko emulator gba i wciśnięta spacja i "turbo" do 1000%.
Piękne czasy kiedyś były. Gdyby można było jeszcze raz je przeżyć i wtedy mógłbym odejść z tego nieszczęsnego świata spełniony.

DeSalvo

2013-10-03, 23:24
piękne czasy!

ragzezonator

2013-10-04, 00:19
dajcie ceny paliw jeszcze do tego i papierosów :D

Els

2013-10-04, 00:23
Gdyby tylko dopracowanej grafice towarzyszyła równie dopieszczona fabuła, było pięknie. Co z tego, że gry coraz piękniejsze, skoro prostsze i krótsze.