18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy złotówa mówi Ci ile weźmie za kurs

klaki26 • 2021-06-11, 19:34
Kobieta wyskoczyła z jadącej taksówki, wg autora nagrania prawdopodobnie była to próba samobójcza. Sytuacja wydarzyła się na drodze krajowej 88 koło Gliwic.



[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-06-12, 09:45 ]
Nagranie z wnętrza dzięki uprzejmości użytkownika micha_micha:


micha_micha

2021-06-12, 09:43
Nie mogę dodać linku bo mi krzyczy że nie mam 20 postów, na instastory "bogas_official" macie film z wnętrza taksówki. Długo rozkminiałęm jak sie wchodzi na story, wystarczy kliknąć na główny awatar i mamy relacje i tam jest film.

PhantomMask

2021-06-12, 10:02
hardmaniack napisał/a:

Tak to jest jak się nie zapina pasów a dźwi nie domknięte, oparła się o nie i przytuliła asfalt. Bywa jak się nie myśli.



Co to są k***a "dźwi" :ciasteczkowy2:

35i

2021-06-12, 11:41
PhantomMask napisał/a:

Co to są k***a "dźwi"



To takie cóś w samohudzie z łokieneckiem.

naitsyrk

2021-06-12, 13:08
ch*j z tą baba, niech ginie jak chce. Reakcja taksiarza zajebista :) Śmiechłem :)

andrzejrobert75

2021-06-12, 18:29
CzasNaKwas napisał/a:

Są setki sposobów na szybką śmierć, tyle samo na pewną i spokojną "we śnie", bez bólu... Już lepiej by zrobiła jak by skoczyła z wieżowca i jebła fikołka w powietrzu ale nieeeee, baba jak to baba. Wyskakuje z auta przy 50km/h i zdziwiona



...a czasem ktos się na trawniku przewróci i trup na miejscu,a tu..

Kris891

2021-06-12, 19:34
Pewno porwał babę na lewe r*chańsko do lasu a gdy ta się skapła,że jednak cel podróży jest nie taki jak chciała no to dała dyla. A potem taksiach ,,ja pie**ole" bo zdał sobie sprawę,że na pałach będzie się tłumaczył dlaczego jechał w innym kierunku niż baba chciała...... :)

Bonifacy69

2021-06-12, 20:56
Można dodać do opisu. To była próba samobójcza, taksiarz odbierał babę z ośrodka leczenia uzależnień, baba chciała się zabić bo uznała, że jej życie nie ma sensu. Przeżyła i jest w szpitalu.

PERKUN

2021-06-12, 21:04
Przypomniała sobie, że zostawiła pyry na gazie.

Hektor

2021-06-12, 22:47
CzasNaKwas napisał/a:

Są setki sposobów na szybką śmierć, tyle samo na pewną i spokojną "we śnie", bez bólu... Już lepiej by zrobiła jak by skoczyła z wieżowca i jebła fikołka w powietrzu ale nieeeee, baba jak to baba. Wyskakuje z auta przy 50km/h i zdziwiona



paradoksalnie wielu samobojcow liczy na to, ze ktos ich uratuje. to bardzo czesto wolanie o pomoc zdesperowanych ludzi.

Jokerd

2021-06-13, 00:59
PieronJasnySzlag napisał/a:

Przypadkowo wypaść to można z Nysy, Tarpana czy Żuka a nie z bmw serii 7.



Lubie te kryptozachwyty koniojebcow marki bmw. „Nie z bmw serii 7”... jakby to niewiadomo jaka technologia byla... szczyt marzen na Twojej wsi?

Mega

2021-06-13, 01:32
Zapłaciła z kurs ?

PieronJasnySzlag

2021-06-13, 11:20
Jokerd napisał/a:

Lubie te kryptozachwyty koniojebcow marki bmw. „Nie z bmw serii 7”... jakby to niewiadomo jaka technologia byla... szczyt marzen na Twojej wsi?


Ja wiem że dla was młodych wykształconych z wielkich miast szczytem środka transportu jest rowej bez siodełka i z 3 pedałami lub gdy pada deszcz to hybrydowy fiat 500 w wersji gluten free i pro wege ale musisz mi uwierzyć na słowo że technologia stosowana w niemieckich flagowcach z lat 90tych i dwutysiecznych jest naprawde imponująca dla każdego fana motoryzacji.

Jokerd

2021-06-13, 14:40
PieronJasnySzlag napisał/a:

musisz mi uwierzyć na słowo że technologia stosowana w niemieckich flagowcach z lat 90tych i dwutysiecznych jest naprawde imponująca dla każdego fana motoryzacji.


*byla imponująca, 20-30 lat temu jak te auta wyjezdzalt z fabryki. Teraz to w wiekszosci stare zaj***ne szroty ktore sa w polsce dlatego ze u helmuta nie przepuszczali na przegladzie. I jest teraz takie auto „imponujace technika” bo wkoncu cena zeszla na taki pułap że na zakup (nie mylic z utrzymaniem) kazdego szczawia ktory pojedzie na zachód na parę miesięcy pogrzebac w ogorkach. I wyrozniaja sie na tle passata czy e46 pod remizą. Tylko tyle.
Imponująca technologia to zjezdza TERAZ z tasm produkcyjnych. A nie beta z poprzedniej epoki, ktora byla autem premium WTEDY