18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy wybierasz znajomego szwagra zamiast fachowca...

Jesse.Pinkman • 2021-10-02, 02:58
...żeby zaoszczędzić. Podziwiam kamerzystę, że ma odwagę tam stać i to nagrywać.

budgie73

2021-10-02, 21:00
Cycu320 napisał/a:

Kto pracował na budowie ten w cyrku się nie smieje.



Dzięki . Widać , że nie z jednej budowy wódkę piłeś (czy jakoś tak) .

Behemot

2021-10-03, 01:51
budgie73 napisał/a:

Widać , że budowy tylko w internecie widzieliście . Szok laików widzących że beton z szalunku wyj***ł. To wam powiem ponad 150 000 m2 stropów w życiu zrobiłem i dalej nie mam pewności czy wytrzyma. A ten metr czy dwa to 600 zł i 4 godziny sprzątania dwóch ludzików.



Zrobiłeś chyba k***a jako pomagier na wibratorze, bo jako cieśla szalunkowy byś tu nie pie**olił głupot. A jak pewności nie masz czy wytrzyma to zmień branże, albo murarzom zacznij cegłe podawać na rusztowanie. Pomagierowi nie chciało się zagęścić Deki czy jednej więcej podpory postawić, no chyba ,że wielki panie budowlańcu jeszcze na dechach i sosnowych stemplach robisz na tych wielkich budowach :amused: Nie ma k***a prawa beton sp***alać, jak sp***ala, znaczy że ch*j a nie cieśle- ew. ukry, oni nic nie potrafią. Jak cieśla by mi w zespole powiedział ,że nie wie czy wytrzyma (jego robota), to bym go wyj***ł na dywanik, papiery i wynocha.

budgie73

2021-10-03, 13:38
Behemot napisał/a:

Zrobiłeś chyba k***a jako pomagier na wibratorze, bo jako cieśla szalunkowy byś tu nie pie**olił głupot. A jak pewności nie masz czy wytrzyma to zmień branże, albo murarzom zacznij cegłe podawać na rusztowanie. Pomagierowi nie chciało się zagęścić Deki czy jednej więcej podpory postawić, no chyba ,że wielki panie budowlańcu jeszcze na dechach i sosnowych stemplach robisz na tych wielkich budowach Nie ma k***a prawa beton sp***alać, jak sp***ala, znaczy że ch*j a nie cieśle- ew. ukry, oni nic nie potrafią. Jak cieśla by mi w zespole powiedział ,że nie wie czy wytrzyma (jego robota), to bym go wyj***ł na dywanik, papiery i wynocha.



Wibratorem mogę rozpie**olić twój każdy szalunek .Zakład?
Doki nie deki ( chyba, żę Gruzin, oni tak mówią).