18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy sportowiec w jednym momencie zamienia się w śmiecia

DiamondBack • 2022-04-03, 08:52
Jak stracić cały swój dorobek sportowy w jednej chwili





PiecNaSzynach

2022-04-03, 17:31
KeithFlint napisał/a:

Jakikolwiek by nie był, to nie lejesz gościa, który nie walczy. Masz murzyńską mentalność.,



Z ciekawości pytałem, bo samo zachowanie było absurdalne

Stwórca

2022-04-03, 18:15
Tobiahus96 napisał/a:

00:45 j***na k***a małpa. Znokautował typa co opuścił gardę i się odwrócił i jeszcze to świętuje jako wygraną. pie**olone gówno do utylizacji.



Może po prostu jak się poddajesz to wiedz jak to zrobić, a nie po prostu odwracaj się od przeciwnika. Nie lubię murzynów, ale tutaj jestem po jego stronie. Wszystko przepisowo.

PiecNaSzynach

2022-04-03, 18:19
Stwórca napisał/a:

Może po prostu jak się poddajesz to wiedz jak to zrobić, a nie po prostu odwracaj się od przeciwnika. Nie lubię murzynów, ale tutaj jestem po jego stronie. Wszystko przepisowo.



Może po ciosie dzwoniło mu w uszach, więc poszedł do swojego rogu

neo001

2022-04-03, 22:07
Stwórca napisał/a:

Może po prostu jak się poddajesz to wiedz jak to zrobić, a nie po prostu odwracaj się od przeciwnika. Nie lubię murzynów, ale tutaj jestem po jego stronie. Wszystko przepisowo.



Usprawiedliwiaj małpkę dalej, powodzenia :D

outline

2022-04-04, 11:05
W hokeju to jest wręcz element rozgrywki k***a!

Kto zainteresowany niech googluje naszego polish hammer - gość od brudnej roboty na boisku i się napie**alał za kązdym razem. Krzysztof Oliwa na YT

Zajmował siędokładnie tym czym się miał zajmować. Napie**alać gości z przeciwnej drużyny i chronić swoich.

Gandalf8

2022-04-11, 00:25
k***a, te ciosy zawodników rugby wyglądają straszniej niż w MMA. Jakby młotkiem napie**alali- zero odkształcenia dłoni. A nie zakładam, żeby się smyrali po buziach