18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy somsiad nie sprząta po swoim kundlu

~Velture • 2023-06-09, 14:22
Gość się wk***ił, że pies somsiada sra na jego trawniku więc posprzątał za niego i zwrócił własność do nadawcy :krejzi:

Hue hue hue :trollencjusz:


Anal_Intruder_69

2023-06-10, 16:25
Ale wysryw zoofilów :-D

Mam nadzieję, że Poligon6 siedzi sobie z piwkiem i czyta te komentarze do obiadu przy długim weekendzie. Idźcie wylizać jajca swoim pchlarzom, bo w sumie jak on się wyliże a potem będziecie się całowali, to wyjdzie na to samo. A tak to szybciej, jedna czynność pośrednia mniej, oszczędzicie tlenu reszcie planety i spędzicie czas na pielęgnacji swoich zwierzaczków.

Na filmie kolo rzuca gównem w dom, a w komentarzach jakiś zlot obrońców praw psów. Ale jak w indiach święte krowy łażą i srają gdzie popadnie, to "zacofanie, zezwierzęcenie, bród, smród, śmietnik". I kult gówna (a hindusi chociaż nie wpuszczają tego bydła do domów, łóżek, na fotele, kanapy... Mimo, że to chyba najbrudniejsza nacja na naszym globie). Ale w zasadzie pieski też są święte, ich karać nie wolno, jak pogryzie dziecko to wina właściciela, i pies może srać gdzie popadnie. A człowiek (właściciel) ma po nim sprzątać.

Przyznam się, że cieszę się z takich komentarzy jak powyżej :-P Zoofilom dupska pękają, a osoby czujący humor Sadola mają pociechę :amused:

Srajcie żarem więcej, pocisnę sobie z was bekę wieczorkiem ;-)

mi...........pl

2023-06-10, 22:06
U Nas wszystkie bloki w całym kraju były by uj***ne gownem. Wszyscy srają psami na trawnikach.

U Nas wszystkie bloki w całym kraju były by uj***ne gownem. Wszyscy srają psami na trawnikach.

danielxc717 napisał/a:

Jedno gówno na trawniku u mnie równa się jedna kielba z końcówkami od szpilek bez, łbów bo jak dawałem, z, tymi łebkami to pies potrafił to wypluć bo za długa
Dopóki będą srac to będzie kiełbaska z niespodzinką



Oczywiście takiś sam głupi jak ten jolop co tym psem nasral na tym trawniku. Wyjeb dziadkowi co tego psa tam wysral I po nim nie sprzątną a nie psu który ma więcej inteligencji niż potomkowie powojennej robotniczej klasy społecznej. A nadmienię że pomioty tej klasy to 95% obecnego społeczeństwa w pl. Jak z Chama i prostaka ma wyrosnąć w 2 czy 3 pokoleniu ktoś inteligentny, kulturalny i wychowany? Ta kultura została wybita w Katyniu i potem doprawiona w 68'

Boss-man

2023-06-10, 23:48
Gdzieś widziałem film jak koleś kamerował ludzi z psami i jak nie posprzątali to brał to gówno i z nienacka nacierał ryj właścicielom. Ma ktoś może czy to tylko moja wyobraźnia?

Wari

2023-06-11, 17:20
A kundlarze to tu sami się zesrają za moment. Uszczęśliwiajcie sami siebie tymi śmierdzielami, a nie innych. Psy w miastach to jest debilizm, a do tego zupełna bezkarność i kundla i właścicela. A że do tych pustych łbów nic nie trafia to i ludzie w akcie desperacji robią takie cyrki.

outline

2023-06-11, 22:57
~VeIture napisał/a:

Na moje oko to biały.



No ale to pewnie z antify, także dobrze mówi

Mirek19850509

2023-06-12, 07:56
p*zdokundlarzom się już poj***lo , powinno być jak w Islandii jak ktoś chce mieć kundla cała blok musi się zgodzić jesli jedna osoba się nie zgodzi kundla nie będzie ,ot co h*j z tym że sra na trawnik ,bo po trawniku nie chodzę ale ,szczęka to j***ne gówno jak tylko innego zobaczy , zostawiaja taki gówno na. 12 godzin samo i dre ten pysk jak tylko ktoś na klatę wejdzie ,psy tylko do posesji z własnym podwórkiem , nie do bloku

daniel1040

2023-06-12, 12:20
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ale wysryw zoofilów
Mam nadzieję, że Poligon6 siedzi sobie z piwkiem i czyta te komentarze do obiadu przy długim weekendzie. Idźcie wylizać jajca swoim pchlarzom, bo w sumie jak on się wyliże a potem będziecie się całowali, to wyjdzie na to samo. A tak to szybciej, jedna czynność pośrednia mniej, oszczędzicie tlenu reszcie planety i spędzicie czas na pielęgnacji swoich zwierzaczków.
Na filmie kolo rzuca gównem w dom, a w komentarzach jakiś zlot obrońców praw psów. Ale jak w indiach święte krowy łażą i srają gdzie popadnie, to "zacofanie, zezwierzęcenie, bród, smród, śmietnik". I kult gówna (a hindusi chociaż nie wpuszczają tego bydła do domów, łóżek, na fotele, kanapy... Mimo, że to chyba najbrudniejsza nacja na naszym globie). Ale w zasadzie pieski też są święte, ich karać nie wolno, jak pogryzie dziecko to wina właściciela, i pies może srać gdzie popadnie. A człowiek (właściciel) ma po nim sprzątać.
Przyznam się, że cieszę się z takich komentarzy jak powyżej Zoofilom dupska pękają, a osoby czujący humor Sadola mają pociechę
Srajcie żarem więcej, pocisnę sobie z was bekę wieczorkiem



Tomeczek wstawaj, majteczki zasrałeś.

danielxc717

2023-06-12, 14:16
snnS1337 napisał/a:

Co wam debile psy zawiniły? Przecież to wina właściciela, że wyprowadza go w tym, a nie innym miejscu. Nie ogarniam jakim trzeba być psycholem, żeby karać psa za głupotę właściciela. Zjeby.



To co mam właścicielowi dac kielbase na ulicy.?


Jak pies to zeżre to mam problem z głowy

TurboKaczka

2023-06-12, 15:43
RobsoN napisał/a:

Ty zjebie naprawdę jesteś popie**olony
Nim jeszcze raz coś takiego napiszesz, to dobrze się zastanów, bo na to jest paragraf.



na kant ch*ja mu możesz skoczyć z tym paragrafem