topic

Kiedy Seba spotka Karyne.

PieronJasnySzlag • 2018-07-29, 09:46
Seba jak to Seba ale Karyna wyjątkowo agresywna. Choć sądząc po drżącym głosie na końcu to majtki miała obsrane. Trafił swój na swego.

~Velturałkę

2018-07-29, 09:51
A wystarczyło olać...
Baba patuska, facet odpuszczał i skręcił sobie. Mogła pojechać w swoją stronę ale nieeeeeeee. Musiała k***a za nim.

Do tego nie wiem o ch*j chodzi z nazwą filmiku, że damski bokser.
Nie wyj***ł jej w ryj przecież a jedynie delikatnie ją przesunął bo nawet nie można tego nazwać odepchnięciem.

Do tego to "zadzwonię po męża"... startujesz sama jako pierwsza i jak się obsrasz to już "po męża"... jak j***ne dzieci w podstawówce co "powiem bratu" albo "zawołam kolegów".

No ale po muzyce w aucie już wiedziałem z jaką dżesiką mamy do czynienia.

AntosiuTakiJeden

2018-07-29, 09:59
pie**olone kmioty powinny płącić za wjazd do miasta. Nie płacą podatków na utrzymanie infrastruktury, z której korzystają, ale korkują Wro, jeżdżą jak chcą i parkują gdzie popadnie.A do tego co drugi to szeryf w swoim gównie poniemieckim z 15-to letnim tdi pod maską. Oni i folksdojcze na OPO blachach. Ulżyło mi z rana

DzidaZawodnik

2018-07-29, 10:09
Po głosie odrazu było słychać, że ona reprezentuje patologię. Prowokowała jak ci podludzie pod sejmem "w obronie demokracji" i do takich samych się zalicza.

czerczil

2018-07-29, 10:24
nie pie**olcie balwany, nie jeden chlop by sie osral i by z auta nie wyszedl a laska przynajmniej miala jaja i sobie nie dala, tym bardziej ze to ten pajac zajechal jej droge i probowal kozaczyc w wiejskim stylu. dlatego piwo dla niej.

~Velturałkę

2018-07-29, 10:31
czerczil napisał/a:

nie pie**olcie balwany, nie jeden chlop by sie osral i by z auta nie wyszedl a laska przynajmniej miala jaja i sobie nie dala, tym bardziej ze to ten pajac zajechal jej droge i probowal kozaczyc w wiejskim stylu. dlatego piwo dla niej.

Co ty pie**olisz k***a za farmazony?
Wyszła tylko dlatego, że miała szparę między nogami a nie ch*ja.
Takie karyny są nauczone od dzieciaka, że jako baba to jest nietykalna i wszystko jej wolno a jak wyskoczy do faceta z łapami to wg. niej jemu wolno tylko się zasłaniać.

Więc nie pie**ol jak potłuczony bo jakby od dziecka nie uczono nas, że "kobiet się nie bije" a każdy zawsze by oddawał babcie w obronie to by k***a pojechała w długą a nie za gościem mocna bo kamerka i cycki.

I to społeczne debilne ocenianie.
Jak facet odda babie = damski bokser.
Jak da się babie pobić = p*zda.

Tak jak w tym sławnym filmiku sprzed paru lat co jakieś gimnazjalistki wyskoczyły na ulicy do jakiegoś kolesia i jego panny a ten k***a się tylko zakrywał i finalnie mu wpie**oliły a on trafił do szpitala bo się k***a nawet nie bronił.

Baba jak startuje z łapami do kogoś (a na filmie to ona pierwsza go szturchnęła) to wtedy zasada "kobiet się nie bije nawet kwiatkiem" przestaje z automatu obowiązywać. (a gość na filmie tylko jej się wyrwał a nie uderzył)

komin321

2018-07-29, 10:41
pol flmu emocje a nic sie nie dzieje.... zajesbisty scenariusz

czerczil

2018-07-29, 10:49
erutlev wypij meliske bo ci zylka peknie

lm65

2018-07-29, 10:58
No dobra, ale czemu ten z mesia zajechał jej drogę co???
Czy wcześniej coś się działo się czego nam nie pokazano?
Jeśli nie to ten z merca to jakiś "ch*j, który r*cha swoje k***y", ale jeśli ta kobita coś odwalała wcześniej to ch*j jej w dupę bez wazeliny.

~Velturałkę

2018-07-29, 11:00
@up
Wk***ił się, że jechała wolno lewym pasem. Chyba. Z filmiku to tylko tyle można wywnioskować.

czerczil

2018-07-29, 11:20
erutlev
i to jest wlasnie twoje plytkie myslenie cieciu, gosc sie wqrwil bo laska/chlop jedzie za wolno wg jegomoscia, nie kazdy musi zapie**alac w zabudowanym zamykajac licznik, a to ze gosc w tym przypadku zajechal droge i zgrywal szeryfa pokazuje jego ynteligencje, laska sobie nie dala bo niby czemu jest winna? jestem ciekawe co bys pisal wafelku gdyby to na jej miejscu byla twoja laska?! wszyscy "gangstrzey" z torebkamu u boku to zwykle leszcze.

komin321

2018-07-29, 11:35
czerczil napisał/a:

erutlev
i to jest wlasnie twoje plytkie myslenie cieciu, gosc sie wqrwil bo laska/chlop jedzie za wolno wg jegomoscia, nie kazdy musi zapie**alac w zabudowanym zamykajac licznik, a to ze gosc w tym przypadku zajechal droge i zgrywal szeryfa pokazuje jego ynteligencje, laska sobie nie dala bo niby czemu jest winna? jestem ciekawe co bys pisal wafelku gdyby to na jej miejscu byla twoja laska?! wszyscy "gangstrzey" z torebkamu u boku to zwykle leszcze.

Ale co on jej zrobil ? 99% osob by to olalo a ona cos odwala :D

~Velturałkę

2018-07-29, 11:44
czerczil napisał/a:

erutlev

O ch*j ci k***a chodzi? Po ch*j się do mnie przypie**alasz bo nie rozumiem.
Gość pytał o przyczynę zachowania to mu podałem opierając się tylko na filmie. Na filmie widać, że zajechał jej drogę po tym jak jechała lewym pasem wolno a to jest często przyczyną jak janusze, mirki i sebusie odpalają tryb szeryfa.

Czy ja ci k***a usprawiedliwiam tego dzbana w mercedesie?

Caramon

2018-07-29, 12:03
Ja kiedyś miałem sprawę za bezprawne ograniczenie wolności swojej ex. Rzuciła się na mnie z łapami, to ją złapałem w pół, przytrzymałem, po czym zawinąłem w prześcieradło i tak unieruchomiony kokon zostawiłem do czasu uspokojenia. Próba zemsty też się nie udała - poległa przy postępowaniu dowodowym.

SirMajkel

2018-07-29, 12:11
a potem zrobili dziecko i wyrósł kolejny patus. On się ściemniał, że nie ma na alimenty a ona wytatuowała sobie imię synka na przedramieniu. Klasyk.