topic

Kiedy Seba spotka Karyne.

PieronJasnySzlag • 2018-07-29, 09:46
Seba jak to Seba ale Karyna wyjątkowo agresywna. Choć sądząc po drżącym głosie na końcu to majtki miała obsrane. Trafił swój na swego.


DoubleBorger

2018-07-29, 20:55
Hehe laska miała jaja hehe ciekawe czy bez kamery tak samoby startowała

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-29, 21:46
croyna napisał/a:

.......osobiście jeżdżę betą po Warszawie 177 koni...Tyle to ona miała 20 lat temu. Teraz nowa Corsa lepiej popędzi ;)

pve11

2018-07-29, 21:50
k***a, serio ktoś broni tego patola? Przecież babka miała 100% racji. Seba potrzebuje żeby mu kiedyś ktoś wpie**ol spuścił ewidentnie.

Erutlev napisał/a:

No ale po muzyce w aucie już wiedziałem z jaką dżesiką mamy do czynienia.


Jeżeli wiążesz typ muzyki z typem człowieka, to nie jesteś zbyt inteligentny.

Tuptus123

2018-07-29, 22:06
Akcja zaczęła się, bo laseczka jak większość ludzi z komentujących nie wie, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, czyli jak są dwa pasy (i więcej) to macie k***a jechać prawym nawet jak lewy jest pusty.
Janusze prawka, którzy wspominają o wolnej jeździe są tak samo upośledzeni jak bohaterowie tego filmu.
Loszka taka agresywna, ponieważ ma kamerkę, która daje +10 do odwagi jak zawsze w tych filmikach.

Sigonek

2018-07-29, 22:09
Smutny acz prawdziwy obraz polskiego społeczeństwa.

baxter

2018-07-29, 22:24
ruch prawostronny w tym rozumieniu że jedziesz po prawej, auta z naprzeciwka jadą po twojej lewej i tylko tak to się powinno rozumieć- trzymanie się prawej strony nawet jak jest 1000 pasów pustych jest debilne

tnt1

2018-07-29, 22:41
2:03 proszę o tytuł piosenki :)

Tuptus123

2018-07-29, 23:37
@baxter debilne to jest twoje rozumowanie. Wyprzeda się z lewej strony. Najlepiej żeby każde auto jechało innym pasem i by je wyprzedzić trzeba będzie zrobić slalom?

URAGE

2018-07-29, 23:45
Ludzie co z Wami?

Babka ma prawo jechać lewym pasem, nie zamulała ruchu ponieważ miała ze spokojem te 50km/h, a więc nikt jej wyprzedzać nie powinien. Ponad to w mieście lecisz pasem, który odpowiada twojemu przyszłemu kierunkowi jazdy, a nie ciśniesz prawym, kiedy chcesz skręcać w lewo za 300m. Nie powodowała żadnego zagrożenia, natomiast patus z premedytacją spowodował REALNE zagrożenie na drodze takim hamowaniem.

Na miejscu tej kobiety zrobiłbym to samo, tylko nauczył debila rozsądku jednym telefonem na policję zamiast skakać do pyska i prowokować. Niech gnój straci prawko na trzy miesiące to może zmądrzeje.

Na koniec przypominam, że prawym pasem też można wyprzedzać, w odpowiedniej sytuacji i z zachowaniem szczególnej ostrożności.

KrwawyEric

2018-07-30, 00:09
croyna napisał/a:

"bo jechała wolno lewym pasem". k***a, prawko znaleźliście w chipsach? o ile w ogóle macie. po zabudowanym jest 50-tka, więc czy to lewym czy prawym - nie ma znaczenia tak naprawdę. a chcesz jechać szybciej i łamać przepisy - rób to, ale nie miej pretensji do tych, którzy tego nie robią.
zaraz będzie do mnie sranie, osobiście jeżdżę betą po Warszawie 177 koni i palma mi nie odpie**ala z prędkościami. eloDokladnie. Po miescie mozna jezdzic ktorym pasem chcesz, bo to nie autostrada i sa mozliwe skrety w lewo. Malo tego, na takich drogach mozna wyprzedzac od prawej - ale takie kmioty jak seba tego nie wiedza i on mysli, ze uczy miasto jak sie jezdzi. Zalosne.

URAGE napisał/a:

Ludzie co z Wami?

Babka ma prawo jechać lewym pasem, nie zamulała ruchu ponieważ miała ze spokojem te 50km/h, a więc nikt jej wyprzedzać nie powinien. Ponad to w mieście lecisz pasem, który odpowiada twojemu przyszłemu kierunkowi jazdy, a nie ciśniesz prawym, kiedy chcesz skręcać w lewo za 300m. Nie powodowała żadnego zagrożenia, natomiast patus z premedytacją spowodował REALNE zagrożenie na drodze takim hamowaniem.

Na miejscu tej kobiety zrobiłbym to samo, tylko nauczył debila rozsądku jednym telefonem na policję zamiast skakać do pyska i prowokować. Niech gnój straci prawko na trzy miesiące to może zmądrzeje.

Na koniec przypominam, że prawym pasem też można wyprzedzać, w odpowiedniej sytuacji i z zachowaniem szczególnej ostrożności.Dokładnie! Ale ludzie tego nie wiedzą, bo myślą, że jak przeczytają jeden paragraf z kodeksu gdzie jest napisane "trzymać się możliwie jak najbliżej prawej krawędzi jezdni" to już znają przepisy wszystkich dróg :D Ale nie od dzisiaj wiadomo, że w polsce ludzie samochodami jeżdżą źle. Bardzo źle. Kultura jazdy jest zerowa, a wręcz powiedziałbym że jest bardziej "chamstwo" na drogach niż "kultura".

Tuptus123 napisał/a:

@baxter debilne to jest twoje rozumowanie. Wyprzeda się z lewej strony. Najlepiej żeby każde auto jechało innym pasem i by je wyprzedzić trzeba będzie zrobić slalom?Niestety ale nie masz racji. W mieście jeździ się, tak jak napisał jeden z moich poprzedników "optymalnym pasem do przyszłego kierunku jazdy" - czyli jak za moment skręcam w lewo to jadę lewym pasem, a nie prawym i później przebijam się i zajeżdżam ludziom drogę przed zjazdem.

#2 Na takich drogach w mieście prawie we wszystkich przypadkach można wyprzedzać od prawej więc szeryfowanie i "uczenie" ludzi, żeby "wypie**alali z lewego pasa bo ja chcę jechać 120 km/h na dozwolonym 50 km/h" jest raczej nie na miejscu :D

Justynka99

2018-07-30, 03:27
Chciałabym przez kilka godzin zobaczyć, jak wygląda miasto w momencie, w którym wszyscy jadą tak, jak chcą tego Janusze kierownicy - prawym pasem :D Miasta już teraz są zakorkowane, a wtedy to w ogóle ruszyć by się nie dało. Na autostradzie lewy pas służy do wyprzedzania. W mieście jedzie się tym pasem, z którego najwygodniej będzie skręcić na następnym skrzyżowaniu w zależności od planowanego kierunku jazdy, jednocześnie optymalnie wykorzystując całą szerokość drogi (tzn. jak prawy pas zapchany, jedzie się lewym).

Najzabawniejsze, że ci sami Janusze pod innymi filmikami hejtują (tu akurat słusznie) szeryfów blokujących drugi pas w korku.

prasa

2018-07-30, 09:24
tępa k***a szkoda ze jej nie wyj***ł w ten głupi łeb ... dzwonie po męża :D

PieronJasnySzlag

2018-07-30, 10:32
KrwawyEric napisał/a:


Dokladnie. Po miescie mozna jezdzic ktorym pasem chcesz, bo to nie autostrada i sa mozliwe skrety w lewo. .

Jasne. Po autostradzie to nawet pod prąd możesz jeździć (nie jeden pokazał że można)... ale mandat dostaniesz. Gdy jedziesz pustą dwupasmową drogą to zjeżdżasz do prawej. Można tu jedynie dyskutować czy Dzesika chciała skręcić w lewo bo z tym się zgodze.

Justynka99 napisał/a:

Chciałabym przez kilka godzin zobaczyć, jak wygląda miasto w momencie, w którym wszyscy jadą tak, jak chcą tego Janusze kierownicy - prawym pasem :D Miasta już teraz są zakorkowane, a wtedy to w ogóle ruszyć by się nie dało.


Ja pie**ole, przecież to nie znaczy że lewy pas ma być zawsze pusty.
Ta idiotyczna nadinterpretacja sugeruje że 99 to twój rocznik.

bandzior667

2018-07-30, 16:21
Generalnie głupota jedno i drugie, on za jakieś k***a zajeżdżanie drogi ona za głupie cwaniakowanie, droga nie jest od tego żeby wyjasniać takie rzeczy bo w ruchu uczestniczą jeszcze inni a na ogół takim pół mózgom wydaje się, że droga należy do nich.. ch*j w dupe i krzyż wszystkim takim cwaniaczkom obojętnie jakiej są płci.

Abruel

2018-07-30, 18:08
Laska chyba co dopiero z rynsztoka wylazła a właściciel Mercedesa niech sobie zacznie aplikować melisę. Korwa ale towarzystwo niezła z nich para by mogła być już widzę te małżeńskie kłótnie.