topic

Kiedy Seba spotka Karyne.

PieronJasnySzlag • 2018-07-29, 09:46
Seba jak to Seba ale Karyna wyjątkowo agresywna. Choć sądząc po drżącym głosie na końcu to majtki miała obsrane. Trafił swój na swego.

Albertd

2018-07-29, 12:44
2 IQ po jednym na osobę...

Budrys2000

2018-07-29, 12:51
Człowieku, w życiu trzeba się wyluzować.
~Laska

kr...........un

2018-07-29, 13:09
gościu się wk***ił bo j***na p*zda jedzie 50 lewym pasem to dz**kę przychamował

Azus

2018-07-29, 14:12
Przyznać się , kto by ją bzyknął ?

Essent

2018-07-29, 14:50
Jaka gównoburza ch*j wie o co.Zwykła p*zda i ch*j :kawa:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-29, 15:54
Mnie jedno zastanawia. Po h*j?? Po h*j ludzie takie numery odpie**alają? Mało mają problemów w życiu???

shmxuss

2018-07-29, 15:58
połowa osób tutaj by nie zareagowała tylko dupa cicho i jade w swoim sejczento dalej bo jeszcze mnie uderzy :( (

komin321

2018-07-29, 16:12
szymon215a napisał/a:

połowa osób tutaj by nie zareagowała tylko dupa cicho i jade w swoim sejczento dalej bo jeszcze mnie uderzy :( (

A po co mam odstawiac cyrk jak ta baba ? :D osiagnela cos tym ?

Ve...........ek

2018-07-29, 16:23
szymon215a napisał/a:

Czyli wychodzi, że połowa osób tutaj by postąpiła logicznie.
k***a ryzykować swoje życie/zdrowie aby się z jakimś burakiem pie**olić w bójkę bo ci przyhamował.

Ja się starzeję bo pewnie 10 lat temu bym inaczej powiedział ale teraz patrzę na to nieco inaczej.

Patrz:
Wyskakujecie sobie dać po ryju bo gość się wk***ił, że jechałeś wolno albo któryś zatrąbił czy inna pierdoła.
Scenariusz 1: dajecie sobie po pysku i jeden z was wraca z p*zdą na ryju.
Scenariusz 2: dajecie sobie po pysku i jeden z was upada łbem o beton/krawężnik i zostaje warzywem albo trupem.
Scenariusz 3: pojawia się broń np. nóż i jeden z was k***a źle trafi a drugi dostaje wycieczkę na swój pogrzeb.

k***a człowieku. pie**olę takie przepychanki o jakieś gówna. W życiu człowiek ma tyle prawdziwych problemów, że koło ch*ja mi zwisa wysiadanie i napie**alanie się z kimś bo mi zajechał drogę. Zatrąbić zatrąbię, k***ą mogę rzucić jak zacznie pyskować albo faka mi pokaże i pie**olę. Szkoda nerwów nawet.

radek225

2018-07-29, 17:46
Jak jedziesz jak p*zdA 40km/h lewym pasem, nie dziw się, że Seba się wk***ił. Ja bym ją minął prawym pasem i pojechał dalej. On z kolei będąc Sebixem powinien zajechać drogę i odpuścić. Jedno i drugie to patola z udziałem umysłowego sp***olenia 70% Karyna, 30% Seba. I te łatki nadawane przez społeczeństwo - odepchnął / uderzył dziewczynę - babski bokser. Jak mnie to Wk***IA! Laska może bić kogo chce, facet musi uważać, by jej palcem nie tknąć. Jak uciekanie przed małym, szczekającym pieskiem, którego jak szurniesz nogą, to możesz zabić.

PieronJasnySzlag

2018-07-29, 19:23
czerczil napisał/a:

erutlev
i to jest wlasnie twoje plytkie myslenie cieciu, gosc sie wqrwil bo laska/chlop jedzie za wolno wg jegomoscia,

Właśnie że twoje myślenie jest płytkie. Nawet w kodeksie drogowym przewidziana jest kara za blokowanie lewego pasa. Tu mamy sytuacje jeszcze gorszą bo laska mając oba pasy wolne jedzie lewym. Niewiem czy masz prawo jazdy czy jeździsz tylko autobusami ale blokowanie lewego pasa jest bardzo niekulturalne i bardzo wk***ia innych użytkowników drogi. Tym bardziej jak blokuje go taki roszczeniowy patologiczny frustrat w sukience.

shmxuss

2018-07-29, 19:53
@~Erutlev masz bardzo duzą wyboraźnie, mam rozumieć że u Ciebie na mieście ciągle ktoś sie zabija nożami i strzelanina GTA ? jak dajecie sobie pluć w ryj to wasza sprawa, nie każdy ma w sobie odwagę sie postawić, lepiej obsrać zbroje że was typ rozstrzela i zje zwłoki w środku miasta

croyna

2018-07-29, 20:08
"bo jechała wolno lewym pasem". k***a, prawko znaleźliście w chipsach? o ile w ogóle macie. po zabudowanym jest 50-tka, więc czy to lewym czy prawym - nie ma znaczenia tak naprawdę. a chcesz jechać szybciej i łamać przepisy - rób to, ale nie miej pretensji do tych, którzy tego nie robią.
zaraz będzie do mnie sranie, osobiście jeżdżę betą po Warszawie 177 koni i palma mi nie odpie**ala z prędkościami. elo

Tal-Rash

2018-07-29, 20:44
Slimaczyca lewego pasa. Powinien byl jej najebac.