18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy przegapiłeś podstawowe pojęcia z fizyki

XTralala • 2022-10-08, 18:33
No i tak to wygląda


Halman2

2022-10-08, 19:36
Przeciętny amerykanin jest na poziomie przeciętnego ruska :) podobnie z resztą jak przeciętny polak. Taki co to do kościółka chodzi :) zero wiedzy o otaczającym świecie. Brak umiejętności rozwiązania równania y = x + 1 dla x = -1, Brak podstawowej wiedzy o historii kraju (poza oczywiście 1410 - w którym dokopaliśmy "niemcom"), brak podstawowej wiedzy o filozofii (Bóg umarł - Nietche. Nietche umarł - Bóg). Brak podstawowej wiedzy na temat łaciny. To wszystko tyczy się również was sadole: Odi profanum vulgus et arceo! To jest właśnie to co mam wam do powiedzenia :)

oligoxystreone

2022-10-08, 19:40
Racja Halman.

Nie no żartowałem normalnie ja bym podłączył silnik rakietowy.

Cipczan

2022-10-08, 20:24
Halman2 napisał/a:

Odi profanum vulgus et arceo



Morbus interrumpitur statim post mortem. To jest mądre.
Teraz, żebyś mógł gardzić.
Equi penis magna est.

Jesteś głupcem.

Jest błąd, wychwycisz?

TylerPL

2022-10-08, 23:49
Kurde, mogli na czubku tego czegoś linkę obwiązać. Nie dość, że by nabrali jeszcze większej prędkości obrotowej (jak bączek) to jeszcze by to było w ch*j stabilniejsze i by tym tak nie telepało, co by mogło dać efekt jeszcze ciekaszy:




psarnack

2022-10-09, 01:18
Halman2 napisał/a:

Przeciętny amerykanin jest na poziomie przeciętnego ruska podobnie z resztą jak przeciętny polak. Taki co to do kościółka chodzi zero wiedzy o otaczającym świecie. Brak umiejętności rozwiązania równania y = x + 1 dla x = -1, Brak podstawowej wiedzy o historii kraju (poza oczywiście 1410 - w którym dokopaliśmy "niemcom"), brak podstawowej wiedzy o filozofii (Bóg umarł - Nietche. Nietche umarł - Bóg). Brak podstawowej wiedzy na temat łaciny. To wszystko tyczy się również was sadole: Odi profanum vulgus et arceo! To jest właśnie to co mam wam do powiedzenia



napisał przeciętny Polak .. :)

gcze

2022-10-09, 01:54
Halman2 napisał/a:

Przeciętny amerykanin jest na poziomie przeciętnego ruska podobnie z resztą jak przeciętny polak.



To tak jak przeciętny zjadacz gówna w każdym kraju.

jacek.jenot

2022-10-09, 23:57
No i dobrze białe p*zdy niech se kończo Szmaty j***ne to bezmózgi wychowane na łatwiznie - Kato pojeby
A póżniej słyszysz, ze biali ludzie to rasa Panów - wygina bo to zjeby genetyczne :) hooooy im w ząb :)

kulawiec

2022-10-13, 00:24
Halman2 napisał/a:

Przeciętny amerykanin jest na poziomie przeciętnego ruska podobnie z resztą jak przeciętny polak. Taki co to do kościółka chodzi zero wiedzy o otaczającym świecie. Brak umiejętności rozwiązania równania y = x + 1 dla x = -1, Brak podstawowej wiedzy o historii kraju (poza oczywiście 1410 - w którym dokopaliśmy "niemcom"), brak podstawowej wiedzy o filozofii (Bóg umarł - Nietche. Nietche umarł - Bóg). Brak podstawowej wiedzy na temat łaciny. To wszystko tyczy się również was sadole: Odi profanum vulgus et arceo! To jest właśnie to co mam wam do powiedzenia



Nic się nie przejmuj, może kiedyś, jak będziesz ciężko nad sobą pracować, i wyrośniesz z tego gówna w jakim jesteś, to też dorównasz poziomem do nas, przeciętnych.