18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy poprawność polityczna terroryzuje społeczeństwo

Wiewór • 2022-12-30, 02:40
Poprawność blm utrudnia codzienne życie.
Wymagany angielski poziom pierwsza klasa szkoła podstawowa dla szympansów.




PiDżej

2022-12-30, 06:41
Dałbym Ci skrzynkę piwka za ten materiał. A twórcy stawiałbym dożywotnio

Zulu-Gula

2022-12-30, 07:05
Całe szczęście, że kolesie z Ku Klux Klanu nie są rasistami i mają piękne białe mundurki.

Misiek_KRK

2022-12-30, 07:06
Chyba wychowałem sadola. Wchodzi do kuchni mój dziesięcioletni syn i pyta co tak ładnie pachnie. No to odpowiadam, że pieczemy murzynka. Na to syn z wielkim uśmiechem, że nie wolno piec murzynka, bo po pierwsze mówi się afroamerykanina, a po drugie murzynek może mu się przydać do sprzątania pokoju.
Przyznam się, ze nie załapałem o co mu biega. Ale po chwili razem z żoną wybuchliśmy śmiechem.
Nawet dzieciom wychodzi bokiem ta poprawność polityczna.

Zer'aThul

2022-12-30, 11:45
"Cut the wire with the highest crime rate!!"

~tedwaha

2022-12-30, 13:46
To tylko obrazuje postępujące zj***nie umysłowe o lewackim podłożu, najpierw zabrali nam słowo murzyn, teraz słyszałem że murzyn to też niby k***a obraźliwe jest. ludziom się w dupach przewraca

krajsik

2022-12-30, 15:46
Kiedyś ktoś rzucił pomysł żeby zakazać gry w siatkówkę ponieważ jest tam siatka. Niektórym siatka może się kojarzyć z łapaniem murzynów w siatkę, co jest rasistowskie wiec trzeba zakaz gry w siatkówkę.

Wiewór

2022-12-30, 17:58
okularnik napisał/a:

tu jest Polska k***a w dupe se wsadz angielski albo daj tlumaczenie



Trzeba było chodzić do szkoły a nie napie**alac w nia kamieniami chłopie malorolny.

wilkoala

2022-12-30, 19:16
~tedwaha napisał/a:

To tylko obrazuje postępujące zj***nie umysłowe o lewackim podłożu, najpierw zabrali nam słowo murzyn, teraz słyszałem że murzyn to też niby k***a obraźliwe jest. ludziom się w dupach przewraca



Bo słowo "murzyn" jest trochę obraźliwe. Nawet w tym sławnym wierszyku dla dzieci Tuwima "Murzynek Bambo" główny bohater to mały czarny debil który nie chce się myć.

smc

2022-12-30, 21:23
Murzyn to murzyn, a człowiek to człowiek. Różnicę widać gołym okiem.

Córka_Spawacza

2023-01-03, 06:16
Misiek_KRK napisał/a:

Chyba wychowałem sadola. Wchodzi do kuchni mój dziesięcioletni syn i pyta co tak ładnie pachnie. No to odpowiadam, że pieczemy murzynka. Na to syn z wielkim uśmiechem, że nie wolno piec murzynka, bo po pierwsze mówi się afroamerykanina, a po drugie murzynek może mu się przydać do sprzątania pokoju.
Przyznam się, ze nie załapałem o co mu biega. Ale po chwili razem z żoną wybuchliśmy śmiechem.
Nawet dzieciom wychodzi bokiem ta poprawność polityczna.



Duży szacunek i uznanie dla młodego. Moja 2 letnia córeczka, gdy widzi czarnoskórego w telewizji lub na okładce czasopisma, mówi bambo