18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy poczujesz dubstep podczas nauki

Dannyk • 2013-10-27, 21:22
Wtedy odlatujesz



music: Flux Pavilion - I Can't Stop

RDX

2013-10-27, 21:27
tsaaa... tyle że dupstep jest hu*owy

sard

2013-10-27, 22:23
Wolę poczytać lektury szkole niż słuchać dupstepu...
Jakiego Janka Bzykanka, Lalkę dmuchaną, Kamienie na muslima, ch*jarodzitsa, Pan Tadeusz i dymanie na sianie, Dziady i cygany, Nad Niemnem grube melo, Wesele z pogrzebem, Ludzie bezdomni płoną, Przedwiośnie żywych trupów, Inny biały świat, Cierpienia młodego Wertera czyli autoerotyczna asfiksjofilia, Romeo i Julian, Świętoszek wyj***ny przez Skąpca, Zemsta Maczety, Reduta Kondona, Qvo Vadis Jude, Dywizjon 303 największy gang bang, Mały Książę też staje, Pieśń o Rolandzie co frajerom się nie kłaniał czyli wspomnienia z pierdla, Balladyna poroniła syna, Pinokio - kłam Pinokio kłam, Wspomnienia niebieskiego kartofla, Ten gej, Księga Łoniaków, Stara Baśń Pełna Pleśni, Opowieści z Narnii Lew, Stara k***a i z dupy szafa, Kleryk z siódmej klasy, Ania sypie się zza wzgórza, Anal dla Alcybiadesa, W piczu i paszczu, Tomek w krainie dz**ek, Zeszyt w kratkę - więzienne igraszki, Pedofilskie przygody Tomka Sawyera, W 80 piczy dookoła świata, Bajki botów, Tajemniczy ogród - czyli nie bójcie się chłopaki u dziewczyn rosną łoniaki, Akademia Księdza Gila, Charlie i fabryka czekolady (if ju noł woł aj min), Historia żółego wietnamczyka skopanego na słodko-kwaśno, Bracia Prują Kierpce, Dolina Oka Saurona, Chłopcy z Placu Pigal, Odbyt czyli tam i z powrotem...

wybierać przebierać

brojek_88

2013-10-27, 23:13
sard napisał/a:

Wolę poczytać lektury szkole niż słuchać dupstepu...
Jakiego Janka Bzykanka, Lalkę dmuchaną, Kamienie na muslima, ch*jarodzitsa, Pan Tadeusz i dymanie na sianie, Dziady i cygany, Nad Niemnem grube melo, Wesele z pogrzebem, Ludzie bezdomni płoną, Przedwiośnie żywych trupów, Inny biały świat, Cierpienia młodego Wertera czyli autoerotyczna asfiksjofilia, Romeo i Julian, Świętoszek wyj***ny przez Skąpca, Zemsta Maczety, Reduta Kondona, Qvo Vadis Jude, Dywizjon 303 największy gang bang, Mały Książę też staje, Pieśń o Rolandzie co frajerom się nie kłaniał czyli wspomnienia z pierdla, Balladyna poroniła syna, Pinokio - kłam Pinokio kłam, Wspomnienia niebieskiego kartofla, Ten gej, Księga Łoniaków, Stara Baśń Pełna Pleśni, Opowieści z Narnii Lew, Stara k***a i z dupy szafa, Kleryk z siódmej klasy, Ania sypie się zza wzgórza, Anal dla Alcybiadesa, W piczu i paszczu, Tomek w krainie dz**ek, Zeszyt w kratkę - więzienne igraszki, Pedofilskie przygody Tomka Sawyera, W 80 piczy dookoła świata, Bajki botów, Tajemniczy ogród - czyli nie bójcie się chłopaki u dziewczyn rosną łoniaki, Akademia Księdza Gila, Charlie i fabryka czekolady (if ju noł woł aj min), Historia żółego wietnamczyka skopanego na słodko-kwaśno, Bracia Prują Kierpce, Dolina Oka Saurona, Chłopcy z Placu Pigal, Odbyt czyli tam i z powrotem...

wybierać przebierać



Że też k***a chciało Ci się tyle pisać.

Karo7

2013-10-28, 09:16
Nie wiem jak mozna sluchac tego gowna w ogole, a co dopiero przy nauce...

Adiksen

2013-10-28, 09:18
no jak morzna tego słuchać tymbardziej przy nauce z pszyry ;// przeceiż karzdy wie że tylko rap jest dobry!!1

Zu.czek

2013-10-28, 09:50
Dannyk,
fb/BestOfVines mogłeś wklepać link a nie bezmyślnie wszystko kopiujesz i myślisz k***a że jesteś cwany

SirPEWLOK

2013-10-28, 10:15
Wtedy raczej womitujesz....

gryzly123

2013-10-28, 10:49
Ej ale gdzie ten dubstep? Bo obejrzałem dwa razy i słyszałem tylko jakieś gówniane wolne electro

Downnian

2013-10-28, 10:52
Cytat:

music: Flux Pavilion - I Can't Stop


Music? K***a żart?!

Darkstep

2013-10-28, 10:56
Uwielbiam ten wasz ból dupy, hejterki. :wali: :spermshot:

tytanowyjanusz

2013-10-28, 11:14
jak on to zrobił, z tymi latającymi książkami?

Aneta18

2013-10-28, 11:32
pie**olic woblarzy!