18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy piątek wejdzie mocno

~Velture • 2024-03-08, 18:01
Tak się można bawić :krejzi:


Adenoid_Hynkel

2024-03-08, 21:00
Ale ból dupy w komentarzach. Akurat mają jaja, bo aby prowokować policję w USA to trzeba je miec. I jeździć też potrafią a jak ktoś z tych co piszą negatywnie pokaże jak kręci bąki na krzyżówce swoim autem i że to nic trudnego to wtedy może dyskutować. Prawda jest taka że negatywni jeżdżą hulajnoga elektryczna z dupoprzyjacielem na plecaku.

majeńka

2024-03-08, 21:30
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Akurat mają jaja, bo aby prowokować policję w USA to trzeba je miec.

To głupota nie jaja. Tak wiem, jako baba mam obowiązek wrzucić wam że to jedno i to samo, ale odkładając złośliwości na bok, te gnojki nie należą do najinteligentniejszych egzemplarzy Homo Sapiens.

A drifterzy to paskudna plaga. Jakoś sobie upodobali parking tak z kilometr-dwa ode mnie, mimo odległości to głośno słychać nawet przy zamkniętym oknie. A polucja ani strasz miejska nic z nimi nie robi, pewnie mają tam kumpli.

Velture napisał/a:

W automacie mi bez różnicy.

Czy ta sobaka traktuje ten metalowy słupek w sposób właściwy dla psów?

Baronessa

2024-03-08, 22:16
Velture napisał/a:

W automacie mi bez różnicy.



Te ryże łoniaki na twarzy to mógł byś ogolić... a ten trupek z tyłu to twój? Kiedyś chwaliłeś się jakimś lepszym samochodem...

shoe5maker

2024-03-08, 22:20
Adenoid_Hynkel napisał/a:

mają jaja



Do puki nie odjebią akcji a'la Majtczak, wtedy przejdą zabieg zmiany płci i będą sp***alać jak p*zdy.

smc

2024-03-08, 23:03
No k***a, w końcu wyglądasz jak człowiek.

Chyba wyszło Ci to wszystko na plus... ;-)

wojtekpwse

2024-03-09, 00:07
Gimbusy trącają się c*pkami do takich filmików.

majeńka

2024-03-09, 09:31
Velture napisał/a:

W automacie mi bez różnicy.

Piwo za fotkę BTW. Velture jakoś mniej ohydny niż zwykle. Oczywiście, nadal pojeb, i to zwierze powinien oddać psotnej_cipce na smalec, ale wciąż krok do przodu...

kranik123

2024-03-09, 11:42
Widzę po komentarzach, że typowe pedałki z Hondy czy tam innego gruza, sie strasznie w komentarzach zesrały. Widać ich mikro ptaszki nie chciały stanąć, gdy kolega z Audi przyjechał z wizytą i stąd zły humor. :lol:

eliveruss

2024-03-09, 20:02
~Velture napisał/a:

W automacie mi bez różnicy.



Velture, dawaj nagraj jak zak***iasz loł kinga w metalową rurę tym tytanowym piszczelem :D

Psilocke

2024-03-16, 15:23
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ale ból dupy w komentarzach. Akurat mają jaja, bo aby prowokować policję w USA to trzeba je miec. I jeździć też potrafią a jak ktoś z tych co piszą negatywnie pokaże jak kręci bąki na krzyżówce swoim autem i że to nic trudnego to wtedy może dyskutować. Prawda jest taka że negatywni jeżdżą hulajnoga elektryczna z dupoprzyjacielem na plecaku.



Jaja to trzeba mieć żeby się przyznać, że jest się ch*jowym kierowcą i się uczy.
Czemu nadal debilizm jest postrzegany jako odwaga?
Jak masz jaja to stań na torze z gościami, którzy to robią pół zawodowo i wtedy wyjdzie jaką jesteś p*zda za kółkiem. Objada Cię zanim zdarzysz pomyśleć, że wystartowaliscie.
Zdarzyło mi się w życiu kilka razy prowadzić naprawdę potężne bestie. Takie po kilkaset kucy.
No i we mnie taka bestia budzi szacunek.
A prawko mam 22 lat z czego sporo przejezdzilem zawodowo.

Zapie**alanie po mieście na żyletkę może powodować erekcję ale tylko u małych chłopców, którym to imponuje.

A kręcenie bączka?
k***a 100 lat temu za małolata napie**alałem bączki dużym fiatem, tym 125p.
Lało się lotniczego albo dynksu dolewalo.
Szedł jak wsciekniety. Aż silnik padł.


Prawda jest taka, że ludzie którzy chcą się sprawdzić to jadą na tor żeby SPRAWDZIĆ swoje umiejętności z innymi, którzy coś potrafią.
Po mieście zapie**alają p*zdy, które myślą że są najlepsze na świecie.

I żeby nie było, że taki swietojebliwy jestem.
Też miałem okres gdzie mnie to jarało. Gdzie ciśnięcie po mieście między "frajerami" to był szczyt moich możliwości i pokazania jaki jestem zajebisty.
Na szczęście wyleczyłem się z tego kretynizm zanim zabiłem kogoś lub siebie.