18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy nawet kozy brak...

Halman • 2021-11-10, 13:57

to zdesperowany arab molestuje już murzynkę... :-D

Anosa20

2021-11-10, 14:00
Jak mu tak r*chania brakuje to mógł sobie ku*asa wsadzić w rurę od odkurzacza...

Pralpunkt

2021-11-10, 14:01
Mimo że to murzynka to no mi jej żal się zrobiło, bo chyba jakaś sprzątaczka to była a ten k***a j***ny kozojebca ..liczę że zginie od jakiejś bomby pułapki albo mu isis lub inne ścierwo łeb utnie

_R...........s_

2021-11-10, 14:07
Jakiś bogol molestuje służącą w zacofanym kraju. Myślicie że inaczej to wyglądało w europie, kiedy europa była na podobnym poziomie? Dla tego typu ludzi służba i niższe klasy to gówno, gorzej niż skarpeta w którą się można spuścić czy wyrzucić do śmieci.

Ile było w euopie i nie tylko przypadków że ktoś ze służby zachodził, że komuś musieli łeb upie**olić bo król czy jakiś decydent miał chcice, a najbliżej była służąca i pech chciał że zaszła.

dżonyłojlker

2021-11-10, 14:11
_RottenFetus_ napisał/a:

Jakiś bogol molestuje służącą w zacofanym kraju. Myślicie że inaczej to wyglądało w europie, kiedy europa była na podobnym poziomie? Dla tego typu ludzi służba i niższe klasy to gówno, gorzej niż skarpeta w którą się można spuścić czy wyrzucić do śmieci.
Ile było w euopie i nie tylko przypadków że ktoś ze służby zachodził, że komuś musieli łeb upie**olić bo król czy jakiś decydent miał chcice, a najbliżej była służąca i pech chciał że zaszła.



k***a, że takie rzeczy się na świecie dzieją, niesamowite.

janlew

2021-11-10, 15:56
Farołrz napisał/a:

k***a, że takie rzeczy się na świecie dzieją, niesamowite.


Tja, multikulti to obrzydlistwo. Ja bym się brzydził.

cz...........ek

2021-11-10, 16:04
Tylko kozy, tylko kozy, tylko kozy brak, hej!

intermag

2021-11-10, 17:31
Rasizm? A nie zaraz....

Strielok1

2021-11-10, 17:55
k***a Halman dostaniesz od premiera list z podziękowaniami za to że znalazłeś filmik z dowodem na zoofilię „ uchodźców ".

korowiow777

2021-11-10, 18:00
a broni się ta czarna jakby jebac jej się chciało bardziej od niego. Te ocierania, wstawanie wypinając dupę - nie oszukasz mnie zdziro :)

Kielu

2021-11-10, 18:32
Feministka powie ci ze to w Polsce
Aha i że Ta czarna tego nie zgłosi...
I ze w Polsce "tego" nie usunie (wyskrobie)...

Rozjebie

2021-11-10, 18:49
_RottenFetus_ napisał/a:

Jakiś bogol molestuje służącą w zacofanym kraju. Myślicie że inaczej to wyglądało w europie, kiedy europa była na podobnym poziomie? .



Nawet wojna w USA o to wybuchła w 1861. Południowców zmroził szlaban na darmowe r*chanie :P
A co do filmu - kiedyś podobnie sie ubawiłem patrząc na gołębia próbującego wytarmosić wronę :d

Tryper

2021-11-10, 21:40
Co za sk***ysyn j***ny.