18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy musisz iść to po prostu musisz iść.

Lobo24 • 2020-07-13, 22:17
Nie straszna droga, wypadki czy inne drobiazgi.

ZajętyPelikan

2020-07-14, 10:09
lilmuzynio napisał/a:

Kierwa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Babka dluzsza chwile stoi i czeka na wejscie na przejscie. Te p*zdy zapie**alaja w zabudowanym to maja za swoje. No i koronny argument 500+ ktore sami pobieracie ale ch*j - trzeba sie przyczepic. Lepiej zeby was pijany durszlak rozjechal wtedy bedzie nowoczesnie i postepowo.



Po pierwsze mylisz zmianę kierunku ruchu z postojem, najwidoczniej ona nie potrafi tego zrobić w ruchu, stąd to złudzenie. Po drugie nie zapie**alają, mogą jechać 50km/h, jadą zapewne 30-40. Jedyna wina to ostatniego kierującego który nie wyhamował przed jeepem.

Z tym pijanym durszlakiem, nie wiem o co ci chodzi, bo raczej nie w temacie. Ale zważ na to, że jeśli pijany będzie chciał cię rozjechać to zrobi to nawet przy 20km/h.

Natomiast brak kultury na drodze to fakt, sam jak poruszam się pieszo wpie**alam się pod koła, tylko z pewną małą różnicą, zanim to zrobię zastanowię się czy dany osobnik w danym pojeździe mnie widzi i czy wyhamuje. Niestety w dużych miastach kierowcy problem mają z przepuszczaniem ludzi na pasach, umożliwieniem wykonania lewoskrętu, itp.

Co nie zmienia faktu, że jakby ją piznął to byłaby jej wina, ewentualnie obopólna.

hipek8830

2020-07-14, 11:07
Nie wiem jak większość tu komentujących i twierdzących że to kierowca ma zwalniać bo widzi pieszego niedaleko przejścia, ale mnie już w pierwszej klasie podstawówki uczyli jak się przechodzi przez ulicę. Stajesz i się k***a rozglądasz i dopiero jak możesz bezpiecznie przejść to przechodzisz. Kierowca nie jest cudotwórcą i może nie wyhamować, a jak wtedy pieszy kończy sami wiemy z wielu filmów na tym portalu zamieszczonych.

niemamskarpet.

2020-07-14, 15:07
boo napisał/a:

To sie nazywa wtargniecie i powinna byc za to ukarana



ale tutaj buractwo wychodzi, teraz rozumiem czemu w Polsce to wszystko tak wygląda

boo

2020-07-14, 18:34
niemamskarpet. napisał/a:

ale tutaj buractwo wychodzi, teraz rozumiem czemu w Polsce to wszystko tak wygląda



Nastepny madry. Co ci sie tu k***a nie podoba buraku?

bakus1233

2020-07-15, 11:31
WolvX napisał/a:

Obejrzyj jeszcze raz, to zobaczysz, że 1) mieli zasłonięty widok innym samochodem - typu bus. Wątpię, żeby widzieli, że ktoś się zatrzymał. 2) Od momentu, gdy już widzieli, minęło ok. 1s. Jak dla mnie to czyste wtargnięcie. 3) Widząc, że ktoś idzie chodnikiem mieli się zatrzymać?



Ja pie**ole... no i co z tego? Jak zbliżasz się do przejscia i masz coś zasłonięte, to powinieneś nawet zwolnić do 5km/h i zachować szczególną ostrożność a nie jechać jaknte zjeby. Masz prawko?

niemamskarpet.

2020-07-15, 14:11
boo napisał/a:

Nastepny madry. Co ci sie tu k***a nie podoba buraku?



Co mi się nie podoba ?

zbyt duża ilość takich ludzi w Polsce którzy uważają że zachowanie szczególnej ostrożności przy przejściu dla pieszych do którego zbliżą się osoba jest wyczynem z kosmosu .

boo

2020-07-15, 14:30
niemamskarpet.,
Zasada ograniczonego zaufania obowiazuje takze w zyciu. Jak swietej krowy nikt nie nauczyl jak przechodzic przez przejscie to niedlugo skonczy pod ziemia. Ty tez wchodzisz na pasy majac w tyle wszystko, nie rozgladajac sie i nawet na chwile sie nie zatrzymujac?