18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy dajesz za mało w łapę

~Velture • 2018-01-10, 05:52
Kilka ujęć z różnych kamer z policyjnej egzekucji bossa jednego z karteli w Meksyku.

Mają rozmach sk***ysyny :shock:


uho82

2018-01-10, 06:43
Diodami to im krzywdy nie zrobi.

jjjkkkfff

2018-01-10, 07:11
@up
To były lasery!!! Jestem ekspertem, dwa razy gwiezdne wojny oglądałem.

nowynick

2018-01-10, 09:35
z tego co czytałem to tacy bossowie potrafią wyrżnąć rodzinę komendanta policji wliczając nawet noworodki i wstawiają ezgekucję na YT celem zastraszenia kolejnych co im w drogę wejdą... Usuwane oczywiście na bieżąco, ale przy odrobienie "szczęścia" można trafić na niezły hardcore... Tak więc nie ma się co dziwić że napie**alają w to gówno z Apacha i się w tańcu nie pie**olą.

jbone

2018-01-10, 09:45
nowynick napisał/a:

z tego co czytałem to tacy bossowie potrafią wyrżnąć rodzinę komendanta policji wliczając nawet noworodki i wstawiają ezgekucję na YT celem zastraszenia kolejnych co im w drogę wejdą... Usuwane oczywiście na bieżąco, ale przy odrobienie "szczęścia" można trafić na niezły hardcore... Tak więc nie ma się co dziwić że napie**alają w to gówno z Apacha i się w tańcu nie pie**olą.



policja w mexu nie ma apachy tylko black hawki.ten był wersją z minigunami w drzwiach. no i amunicja smugowa.

Tafariel

2018-01-10, 13:06
nowynick napisał/a:

z tego co czytałem to tacy bossowie potrafią wyrżnąć rodzinę komendanta policji wliczając nawet noworodki i wstawiają ezgekucję na YT celem zastraszenia kolejnych co im w drogę wejdą... Usuwane oczywiście na bieżąco, ale przy odrobienie "szczęścia" można trafić na niezły hardcore... Tak więc nie ma się co dziwić że napie**alają w to gówno z Apacha i się w tańcu nie pie**olą.



Dla bossów i ich sługósów życie ludzkie jest nic nie warte. Policjantów jeszcze mogą odstrzelić ale już z siłami wyższymi niż policja lepiej nie zadzierać. Konfilkt z rządem i policją nie jest na rękę kartelom, a i dużo do powiedzenia ma USA bo to tam trafia najwięcej narkotyków. Jeśli ktoś lubi takie tematy to polecam serial "El Chapo" no i "Narcos" oczywiście ale według mnie ten pierwszy o wiele lepszy. Książek w Polsce nie ma zbyt wielu, a szkoda bo temat bardzo ciekawy.

krasnal_hałabała

2018-01-10, 13:25
@up, Jeśli znasz języki możesz tłumaczyć i wydawać i jeszcze na tym zarobisz a temat byłby rozchwytywany. Ale jak tam chcesz...

SirMajkel

2018-01-10, 14:10
Kartelowców mi nie szkoda za to jak idą po trupach do celu. Powinni też banować wszystkie firmy, które sprzedają im pancerne samochody i całą resztę sprzętu.

tomgru

2018-01-10, 17:26
Ja pie**ole, ile kłamstw w jednym filmie o.O
Po pierwsze to nie był żaden j***ny AH-64 Apache, bo gdyby był to robiłby to na noktowizji a nie z doj***nym reflektorem, z dużo większej odległości a poza tym nie zgadza szybkostrzelność działka, które z pewnością jest jednak typu minigun zamontowane w oknie strzelca pokładowego najprawdopodobniej UH-60 BlackHawk dlaczego? Być może dlatego, że Meksyk w ogóle nie posiada Apachów... już nie mówiąc o tym, że część filmu jest zmontowana z ataku śmigłowców typu Cobra w Ankarze w trakcie ostatniego Tureckiego puczu... k***a co za dno, można by i pomyśleć, że w takim razie nawet info o śmierci tego typa to może być fejk

socjalmmv

2018-01-10, 17:38
@up
gdyby to był AH-64, to z tego budynku by raczej nic nie zostało :)

~Velture

2018-01-10, 18:33
Za to kocham sadola. Zawsze znajdą się eksperci. Czy to od rypania w dupsko, czy to od śmigłowców.

elfis

2018-01-10, 19:46
tomgru
mam pytanie, specjalistyczne,
jeśli możesz odpowiedz
ile skleiłeś już modeli helikopterów i z jakich krajów są te najtrudniejsze do złożenia


Tafariel

2018-01-10, 21:28
elfis napisał/a:

tomgru
mam pytanie, specjalistyczne,
jeśli możesz odpowiedz
ile skleiłeś już modeli helikopterów i z jakich krajów są te najtrudniejsze do złożenia



Zazdrościsz hobby? To jest właśnie piękno Sadola, że są tu i lekarze i policjanci i ludzie którzy po szybkostrzelności działka powiedzą jaki to model śmigłowca :amused:

tomgru

2018-01-25, 00:25
elfis napisał/a:

tomgru
mam pytanie, specjalistyczne,
jeśli możesz odpowiedz
ile skleiłeś już modeli helikopterów i z jakich krajów są te najtrudniejsze do złożenia


Nigdy żadnego :P , studiuję II stopień cywilnych studiów wojskowości. Bo lubię.