18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy chuj staje ale bajery brak...

Halman • 2023-07-19, 10:17

i tak bogatsze życie seksualne niż u typowego sadola... .

CzarnyAdolf

2023-07-19, 14:19
Nierządnica, poduszkami zachęcała i się doigrała

Franiu634

2023-07-19, 15:00
Cipczan napisał/a:

Rozumiem, że ty zawsze przed gwałcicielami uciekasz do windy. Super miejsce do dania dupy. A i usprawiedliwiona jesteś, no bo jak z windy sp***olić przed gwałcicielem. Brawo Ty!!!



Rozumiem że Ty zrobiłbyś to co ta kobieta na filmie, czyli sprowokować do dalszych działań na schodach? Zamiast uciekać byle by z dala od napastnika? :facepalm: :nie_znaju:

Sawix

2023-07-19, 15:24
Jim_Carrey napisał/a:

Hahaha ciekawe czy ją wyr*chał xdddd



No przecież widać że ją r*cha hahahahaa

majeńka

2023-07-19, 15:59
PabloSkills napisał/a:

Pani, która śpiewa w tej piosence kilka dni temu wykorkowała.


Bogom niech będą dzięki, muzyka na świecie się poprawiła.

Cipczan

2023-07-19, 18:34
Franiu634 napisał/a:

Rozumiem że Ty zrobiłbyś to co ta kobieta na filmie, czyli sprowokować do dalszych działań na schodach? Zamiast uciekać byle by z dala od napastnika?




Ty masz choć trochę zdrowego myślenia? Jak gość z nożem Cię zaatakuje, to wskoczysz z nim do windy czy zaczniesz sp***alać na zewnątrz? Oknem jak nisko, schodami, rurą strażacka, jak jest ale do ch*ja pana NA ZEWNĄTRZ! Przecież ta idiotka tak się broniła, że aż zakupów nie upuściła.

SkoPio1 napisał/a:

Nawet tak nie żartuj.
Ekhem, oglądałeś film?
Uciekła z tym gościem na plecach.
Genialne...



Faktycznie, czytając takie idiotyzmy ciężko nie zostać szowinistą. Wy jesteście po prostu głupie.

elim

2023-07-19, 18:36
Zero instynktu samozachowawczego u tej kobiety, zamiast wejść szybko do windy i uciec tym samym napastnikowi to ta poszła się z nim kłócić.

janiestad666

2023-07-19, 18:47
ale co poruhał to jego xD
a ta baba po ch*j tam podchodziła zamiast do windy sp***alać na policje dzwonić to podchodzi i sie jeszcze wykłuca z psycholem, też pie**olnięta jakaś suka feministyczna i dostała za swoje, nawet mi jej nie żal

Cipczan

2023-07-19, 19:00
elim napisał/a:

Zero instynktu samozachowawczego u tej kobiety, zamiast wejść szybko do windy i uciec tym samym napastnikowi to ta poszła się z nim kłócić.





janiestad666 napisał/a:

ale co poruhał to jego xD
a ta baba po ch*j tam podchodziła zamiast do windy sp***alać na policje dzwonić to podchodzi i sie jeszcze wykłuca z psycholem, też pie**olnięta jakaś suka feministyczna i dostała za swoje, nawet mi jej nie żal



Widzę, że i wśród mężczyzn debili nie brakuje. Mistrzowie ucieczek z budynków wysokich. Jak będzie pożar, też wsiadajcie do windy.

Patryk91

2023-07-19, 20:06
Czy on ją r*chał przez ubrania ? no podziwiam. Oczywiście uciąć sprzęt. :-D