18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kickster MotoznaFca #8 - Ford Focus

HackerAGD • 2016-02-25, 15:19
Tym razem gościu opowiada jak zajebistym samochodem jest Ford Focus


krzyks

2016-02-25, 15:53
Boję się, co będzie następnym razem... :homer:

Gwardek

2016-02-25, 17:18
W następnym odcinku:

-Jak zajebistym samochodem jest Łada Samara :D

Koleś ma na prawdę nasrane. Raz hejtuje (zajebiste whooooy) Porsche Panamere, by za chwilkę spuścić się nad zajebistością, uwaga: -OPLA CALIBRY... Po czym znowu, hejtuje (wypie**olone w kosmos) Audi A7, żeby za chwilę zacząć wychwalać Forda Focusa XDD

Ja rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale Kickster, TWÓJ GUST SSIE PAŁĘ MURZYNOM.

TheMozg01

2016-02-25, 17:24
@Gwardek

To co jest zajebiste, to kwestia indywidualna. Dla mnie też Panamera jest ch*jowa. I zauważ że on nie porównuje Panamery z Focusem, tylko charakteryzuje poszczególne samochody w swojej klasie. Taka Panamera może jest zajebista przy Matizie czy Seicento, ale już w swojej klasie niekoniecznie.
A taki Focus swoim zawieszeniem na zakrętach zjada takie A3, golfy na śniadanie. No ale przecież Ford gówno wort, niee?
Audi A7 wypie**olone w kosmos? Może jeszcze powiesz że Passat b6 też jest wyj***ny.. Niektórzy doceniają muzykę klasyczną, a inni disco polo albo 4 minutowy, zapętlony sampel. Wrażliwość jest różna.
No ale możesz mieć swoje zdanie :D

hrabia9933

2016-02-25, 17:58
lubie kolesia ogladac, ale k***ica mnie bierze, jak filmiki sa tu szybciej, niz na yt...

NastyRascal

2016-02-25, 18:32
@Gwardek
Audi A7?
ch*jowe, pozdrawiam.

id...........an

2016-02-25, 21:03
Gwardek, a7, panamera? drogie, szybkie i prestiżowe ale czy zajebiste z tego powodu. Jeśli patrzysz przez ten pryzmat samochodu marzeń jako pewnego symbolu to pewnie tak. Jeśli jesteś już potencjalnym klientem to patrzysz bardziej trzeźwo na te auta

Strone

2016-02-25, 21:03
Zrób coś o czikłoczento czy tam sejczento(nie znam się) bo mam zamiar kupić i sie porozpie**alać po mieście.
A tak w ogóle to zajebista robota! ;D piwko

pirek

2016-02-25, 23:14
Jakoś mam Focusa w dieslu i nie narzekam :) auto fajnie trzyma sie zakretów ale trzeba mieć dobre opony a nie kupione u jakiegoś Heńka. Zawieszenie nie jest tak mało trwałe jak wszyscy uważają. W focusie mk2 zawieszenie wytrzymuje zdecydowanie mniej.

PabloEskobar

2016-02-25, 23:34
Wciąż czekam na AUDI i Mietka ;-)

Adae

2016-02-26, 00:17
hahahahahahahaahahaahahahahahahahaahaha ehemehm hahhahhhahahahahahahahaahahah
mialem w zyciu 2 fordy, oba z przymusu, wstyd sprzedawac, motyw jak z kaseta w the ring.

dobre auto dla tadzia ktory dojezdza do roboty i ma do wydania 3 cyfrowa kwote, zle dla kazdego innwgo, zle we wszystkim.

Dhore

2016-02-26, 01:41
@up

Pok***iło Cie, jeżdżę wygodnie w fordzie dieslu już jakiś 300tyś kilometr i ch*ja się zepsuło w nim. Raz nawet j***na corse wyciągałem z rowu, która była po dachowaniu to tylko trochę sprzęgło przypaliłem, ale póki co sie nie sp***oliło.

YeeZooS

2016-02-26, 08:45
Wszystko pięknie ładnie. Mam FF w Dieslu 2.0 i wtryski to jest tam k***a nieśmieszny żart. Ale jak chodzi to jest petarda. Wygoda, trzymanie się drogi. Nie to co passerati. Dla porówniania mam jeszcze mondeo w 1.8 TDCI, to nie jest już takie fajne, ale silnik wytrzymalszy.

dkmgtc88

2016-02-26, 09:00
Jak wielowachacz to tylko w starym mietku 1990r 600 tyś na blacie a gumy ori luzów brak :D

tarcer123

2016-02-26, 11:38
Adae napisał/a:

hahahahahahahaahahaahahahahahahahaahaha ehemehm hahhahhhahahahahahahahaahahah
mialem w zyciu 2 fordy, oba z przymusu, wstyd sprzedawac, motyw jak z kaseta w the ring.

dobre auto dla tadzia ktory dojezdza do roboty i ma do wydania 3 cyfrowa kwote, zle dla kazdego innwgo, zle we wszystkim.



Jako właściciel Audi A4 napisze że albo dałeś ten post żeby hejtować albo autentycznie kupiłeś szmelc w komisie.

Mam w rodzinie wiele Fordów, kilku znajomych śmiga też fokami i mondeo. Przykładowo Mondeo mk3 prowadzi się zdecydowanie lepiej niż moja A4 B6. Zawieszenie w tym fordzie jest jak dla mnie rewelacyjne. Jakość wiaodmo że to nie Audi. Wyciszenie w 4 kólkach również lepsze. Tyle że Ford jest zdecydowanie tańszy w eksploatacji.

No ale niech będzie że tylko Passat jest najlepszy. Ja kupiłem swoją A4 nie dlatego że mirki na wsi mówią że to najlepsza marka aut. Tylko dlatego że trafił się dobry egzemplarz i podoba mi się o auto.

Staram się auta ocenić obiektywnie. Nie mówie że coś jest super jak nie jest tylko dlatego że akurat ja takie mam albo bo ma znaczek VW.

A Fordzik w benzynie i do tego ładny egzemplarz może dać wiele lat spokojnej eksploatacji.

Ale weź tu k***a dyskutuj z jakimś sebastianem czy innym penisem jak on tylko BMW albo Audi.

Może niepowinienem tego pisać jako właściciel tej marki ale Audi wcale nie jest takie super. Miałem też kontakt z BMW, Toyotą, VW, Hondą. Myślicie że te auta są super i się nie psują? Powodzenia

Wszyscy pieją nad VW. A 2.0 TDI? Silniki FSI i TFSI? Pękające głowice. Odkładający się nagar na zaworach dolotowych.


Bardzo dużo też zależy od egzemplarza. Renault ma elektronike ch*jową. To jest fakt. Ale kolega ma Lagunę i nie miał jakoś większych przygód w tym temacie przez 5 lat.

Pozdrawiam wszystkich którzy obiektywnie podchodzą do tematu i nie kierują się stereotypami oraz tym co sami posiadają.

I bardzo ważne. Jak dbasz tak masz. Moje auto mimo 12 lat wygląda i jeździ jak nowe. Nawet badanie spalin przechodzi bez żadnych zastrzeżeń. Tyle tylko że jak widzę że coś mi sie pie**oli to nie czekam aż koło odpadnie bo mi szkoda na naprawe. Tylko zapie**alam do mechanika albo wymieniam sam.
A jak widzę osoby które kupują 8 letnie opony używane i ryzykują swoje i innych życie bo im szkoda na nowe chociażby dębice to ręce opadają.