18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kickboxer w barze

TT4 • 2016-07-11, 20:00
Po słownej sprzeczce 23-latek wziął i zatłukł na śmierć swojego kompana. :dead:

Halman

2016-07-11, 20:02
kick boxer ... wszystko jasne, mózg obluzowany

~sensualna

2016-07-11, 20:06
a byczki stoją i się przyglądają jak okłada kumpla i koleżankę

mygyry

2016-07-11, 20:10
Pętla przez łeb i z mostu...

Nizaryta1

2016-07-11, 20:14
Tak to jest, i dalej pie**olcie że broń zabija, pięści też zakażemy? a jakby ta "koleżanka" miała pukawkę to dostałby byczek w łeb i nałożył się swoimi wyćwiczonymi mięśniami.

elfis

2016-07-11, 21:07
teraz będzie mógł pokazać jaki chojrak jest w łagrze i to bez telewizorka , netu , telefonu ,za to długo , bardzo długo

Essent

2016-07-11, 21:16
Nie mogę patrzeć na śmierć przez monitor haha

eMJay8086

2016-07-12, 06:54
@Nizaryta1

Zdelegalizować pięści!

(trzecie słowo)

maniunio

2016-07-12, 07:25
Fajnych ziomek miał kumpli ;]

HalfGod

2016-07-12, 07:32
Alkohol, debile i sporty walki w ch*j niebezpieczna mieszanka.

zdrowoyebne

2016-07-12, 08:22
bydlo yeban eskvrwiel bez uczuc. w pierdlu 25 lat przemysli wszystko jak bedzie dymanyn w dupe

IOI

2016-07-12, 09:12
@up
tak k***a, pincet lat dostanie w kamieniolomach...
to jest rosja, gosc na 99% ma kontakty w polswiatku i nawet jesli bedzie jakas sprawa to nic mu nie zrobia, bo sedzia bedzie sie bal ze mu rodzine wytluka.

hyd

2016-07-12, 09:27
pie**olone zwierze

Nizaryta1

2016-07-12, 11:47
@up, pie**olisz głupoty, sędziowie się niczego nie boją w krajach postradzieckich i demoludach bo wszyscy Polscy, Rosyjscy, Bułgarscy, Węgierscy i inni intelektualiści zostali odj***ni, nasi- Polscy w Katyniu i Smoleńsku a reszta nie wiem gdzie, w każdym razie zastąpili ich żydzi, w każdym kraju Postradzieckim i Układzie Warszawskim sędziami, lekarzami, prawnikami i bankierami oraz politykami są zakonspirowani żydzi, czyli tacy żydzi którzy noszą w Polsce Polskie nazwiska a w Rosji Rosyjskie ale mają jeszcze swoje prawdzie, na przykład Jurii Stanisławow nazywa się Mosze Bar- Zohar, ale tytułuje się Jurii Stanisławow, sędziowie w tych krajach nie boją się niczego ani nikogo (chyba że swoich na wyższych hierarchiach), bo według prawa żydowskiego: "Jeżeli goj uderzy żyda a nawet jeżeli goj źle popatrzy na żyda to ten goj musi umrzeć wraz z całą rodziną", jak mówi Talmud, myślisz że żyd boi się jakiegoś Seby?! kiedyś Sędzinie Wesołowskiej (tak to prawdziwa sędzina, tak wiem że program z tefałenów jest fejkiem ale sędzina jest prawdziwa), grozili, gość który jej groził zniknął wraz z całą rodziną a był to jeden z wyżej postawionych mafiozów w Pruszkowie więc nie uważam że sędziowie w Demoludach mają się czego bać! Grozili jej dawno temu, jeszcze w pierwszej dekadzie XXI wieku, zanim się jej program pojawił i jeszcze jak była normalnym sędziom.

Więc pie**olicie Hipolicie, niech ten Seba zagrozi paluszkiem jakiemuś sędziemu to najpierw będzie odpowiadał z wolnej stopy żeby zobaczyć jak Dagan obdziera jego dzieci ze skóry i karze patrzyć jak ją na siebie zakłada. (Dagan to szef MOSADU, co prawda były ale nie wiem kto jest obecnym, powiedzmy że bratanek Dagana), A potem Seba trafi do kicia gdzie zamkną go z pederastami albo innymi zboczuchami, potem będzie błagał o śmierć a żyd co go sądził okaże mu litość i zabije go.

Nie, sędziom w Demoludach nikt nie grozi bo sędziowie w Demoludach to żydzi i chazarowie, sędziowie w Demoludach nie są zastraszani tylko przekupywani a że za każdą poważną mafią stoi MOSAD, to sędzia nie jest zastraszany tylko po prostu chłopcy z MOSADU przychodzą do niego na herbatkę i Baba ghanoush i mówią "Szalom brate, ten duży, mięśniaty gojski chłopiec jest nam potrzebny więc nie wsadzaj go do klatki, daj mu prace społeczne albo uniewinnij, odpalimy ci trochę szekli z naszych zysków". A sędzia mówi "Oy Vey! mata rację, w dzień i w nocy, wiosną latem, żyd musi być dla goja katem ale uniewinnię go dla Izraela". Tak to się odbywa a nie jak w "Ojcu Chrzestnym" czy "Chłopcach z Ferajny", (W tym drugim jest więcej prawdy bo jest przekaz podprogowy z tą żydówką co główny bohater mówi że jest półkrwi Adan". To są tylko filmy, sędziom nikt nie grozi, to oni grożą.

kamillo16

2016-07-12, 13:18
@up
tak tak, masoni iluminaci i tak dalej
te i tamten coś osiągnął to na pewno żyd, a ja nie osiągnąłem bo jestem polakiem
tak sobie ludzie twojej kategorii tłumaczą pie**olone lenistwo