18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kici kici, taś taś...

Flodzia • 2022-07-01, 13:02


gdzie z tymi łapami

TrzyDwaJeden

2022-07-01, 13:28
Czego oczekiwała ta tempa zmywara ? Że dzikie zwierze podjedzie i piątkę przybije ???

usni

2022-07-01, 13:50
TrzyDwaJeden napisał/a:

Czego oczekiwała ta tempa zmywara ? Że dzikie zwierze podjedzie i piątkę przybije ???



W bajkach, które ogląda z dzieckiem pewnie tak było ^^

pyskatyyy

2022-07-01, 16:03
j***ne madki na socjalach, nawet wściekliznę wezmą byleby była za darmo.

TylerPL

2022-07-01, 16:35
Co za gówno. Myślałem, że to chłop, który zasłania twarz ręką, żeby nie było widać kto wiewiórki petardami karmi, albo jakieś ukryte ostrze w rękawie prosto w oko wiewiórki czy coś w ten deseń. j***ć wiewiórki! Może są jeszcze tutaj jacyś ludzie, z traumą po byciu molestowanym przez wiewiórki? Tfu! Zdjęcie wiewiórki na mojej dupie zrobione w Warszawie. Nie miałem orzechów. Ktoś coś słyszał gdzie jest jakaś poradnia dla osób molestowanych przez wiewiórki?




Silverface

2022-07-01, 17:28
Cytat:

kici kici, taś taś...







TrzyDwaJeden

2022-07-01, 17:48
TylerPL napisał/a:

Co za gówno. Myślałem, że to chłop, który zasłania twarz ręką, żeby nie było widać kto wiewiórki petardami karmi, albo jakieś ukryte ostrze w rękawie prosto w oko wiewiórki czy coś w ten deseń. j***ć wiewiórki! Może są jeszcze tutaj jacyś ludzie, z traumą po byciu molestowanym przez wiewiórki? Tfu! Zdjęcie wiewiórki na mojej dupie zrobione w Warszawie. Nie miałem orzechów. Ktoś coś słyszał gdzie jest jakaś poradnia dla osób molestowanych przez wiewiórki?



Szpital Tworkowski
Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków

Ale spokojnie, żadnych gwałtownych ruchów , już po Ciebie jada

xoludus

2022-07-01, 19:22
wiewiórka która tak bez problemu podchodzi do człowieka albo ma wściekliznę albo jest troche oswojona

PsikutaBezS

2022-07-02, 13:39
Szara wiewórka jest popie**olona jak amstaf czy inny pitbull.