18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibole ...

~McSadol • 2021-09-08, 15:48
.. już z kamerkami pojeby chodzą ...


sebix3

2021-09-09, 13:06
ja nie chcę żadnego kibica denerwować, ale słyszałem, że jarek z wa-wy gardzi waszym klubem, także ten..

Marcinqqq

2021-09-09, 13:45
DarioLee napisał/a:

każdemu frajerowi który kopie lezącego po głowie życzę śmierci w męczarniach .



jak byś zaczepił moją rodzinę, to skakał bym ci po głowie a potem po grobie, wiem że nigdy się nie biłeś to pie**olisz takie głupoty, tu akurat jest bitwa kibiców od których też się odpie**ol, bo biją się między sobą i ch*j ci do tego

Adae

2021-09-09, 15:10
Co to za lamusy z grupa inwalidzka? Pewnie jakas Warszawa albo Krakow, miasta frajerstwa. Jak przyjezdzaja na polnocny zachod to zbieraja szybki wpie**ol i nie trzeba po nikim deptac, bo to jednostrzalowcy.

dżonyłojlker

2021-09-09, 15:28
DarioLee napisał/a:

zesrałeś to może się ty pedale



Teraz to się dopiero srogo obsrałeś. Tak dla twojej informacji, żebyś wiedział na przyszłość, bo widzę, że jesteś nie tylko zniewieściały, ale też upośledzony; pedały to piszą pedalskie komentarze i w profilu mają podobiznę swojego chłopaka :gay:

DarioLee

2021-09-09, 15:55
porczmanki napisał/a:

Teraz to się dopiero srogo obsrałeś. Tak dla twojej informacji, żebyś wiedział na przyszłość, bo widzę, że jesteś nie tylko zniewieściały, ale też upośledzony; pedały to piszą pedalskie komentarze i w profilu mają podobiznę swojego chłopaka



Hahaha żałosne te twoje wypociny , myślisz ze taki jesteś kozak bo mi dojebiesz na sadolu ?

siedź sobie dalej w piwnicy patusie . A jak na prawdę masz problem możemy to załatwić osobiście frajerze..

CObyNIEbyło

2021-09-09, 16:05
Przynajmniej nagrywa swoję zachowanie, a nie jak Polska milicja wyłącza kamerę przed interwencją... Gdzie później ktoś umiera !!!

lukaszjb

2021-09-09, 19:38
ARock napisał/a:

W dupach sie poprzewracało od tego 500+



Przeciez to Rosja idioto

no_nam222

2021-09-09, 22:09
Nie ma to jak kopać w kilku jednego typa ... No k***a to takie męskie przecież ..

Bobik33

2021-09-10, 15:39
DarioLee napisał/a:

każdemu frajerowi który kopie lezącego po głowie życzę śmierci w męczarniach .



Przecież te ludzkie odpady inaczej nie potrafią. 1 vs 1 to wyskoczą do ciebie tylko, jak się naprawdę mocno naćpają jakimś mefedronem albo ku*asem kolegi z kołka maryjnego.

Córka_Spawacza

2021-09-15, 09:30
DarioLee napisał/a:

każdemu frajerowi który kopie lezącego po głowie życzę śmierci w męczarniach .



Nie zgodzę się, śmierć jest ukojeniem lepsza agonia

SSkurwiel

2023-12-17, 19:55
ja pie**ole na ukraine z tym śmieciem ludzkim wypie**alać i do okopów