18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowski pociąg

Quintessential • 2012-11-30, 15:02
Ciekawy materiał, pokazujący jak kiedyś jeździło się na mecze wyjazdowe swojej drużyny tak zwanym "specjalem". Atrakcji nigdy nie brakowało...

MareKSG

2012-11-30, 23:11
Widać, że film z czasów kiedy w Polsce działo się naprawdę źle pod względem wybryków "kiboli" tyle, że niektórzy myślą, że do teraz tak wygląda. Czasy się zmieniły, jest o wiele bezpieczniej ale też zmieniły się środki walki z "kibolami". Wtedy nie stanowiło to takiego problemu jak teraz, gdzie kibic jest wrogiem narodu i roztrząsa się jedną w roku większą akcję jakich kiedyś było kilkadziesiąt rocznie. Teraz karze się kibiców zakazami za stanie na schodach między sektorami co jest po prostu tragedią.

Jeszcze chciałbym poruszyć temat policji na stadionach. Jeżeli ktoś chce żeby było bezpieczniej na stadionach to lepiej żeby nie było na nich policji, która de facto nie ma prawa kontrolować kibiców podczas meczu na stadionie, a mimo wszystko to robią. Od tego jest ochrona, policja powinna się uaktywnić, gdy robi się gorąco. Większość zadym jest spowodowanych prowokacją policyjną. Próbkę mieliście 11 listopada. I proszę, nie pie**olcie jak niewiniątka, które nie ulegają prowokacji, bo jakoś nie widzę żebyście stali obojętnie, gdy ktoś was obraża lub pałuje za to, że przyszedłeś na mecz.

Idzislaw

2012-11-30, 23:23
,,policja huuuujjjaaa zrooobiii nammmmmmm'' Ale jak ktoś oberwie gumą albo kamieniem od swojego to to zawsze wina policji... lepiej rozp... swoje albo przeciwnika stadiony co tam szkodzi kluby maja full hajsu żeby to finansować... brawo...

draay

2012-11-30, 23:28
Tyle lat później, a pociągi i dresy wciąż te same.

dm101

2012-11-30, 23:42
niezła dzicz ale co się dziwić jak 40% zameldowanych Wrocławian to Ukraińcy
widać to po niektórych ryjach

wudun

2012-11-30, 23:50
Wk***ia mnie tylko jedno.
Psełdokibice narzekają że w tym kraju nie ma pracy. Na każdy mecz ekstrakalsy Państwo Polskie poświęca kilka stanowisk pracy aby zabezpieczyć taką imprezę. Z drugiej strony gdyby nie było tam tej całej psiarni sami pseudokibice w zniszczeniach poświęcili by kilka stanowisk pracy. j***ne błędne koło

Ramsey007

2012-12-01, 00:08
j***ne bydło pie**olone... Nie ma piwa.

Elkameleon

2012-12-01, 00:13
już tam pomijając sprawę kibiców, szacunek dla reportera za odwagę się należy

polmorag

2012-12-01, 00:16
MareKSG napisał/a:



Jeszcze chciałbym poruszyć temat policji na stadionach. Jeżeli ktoś chce żeby było bezpieczniej na stadionach to lepiej żeby nie było na nich policji, która de facto nie ma prawa kontrolować kibiców podczas meczu na stadionie, a mimo wszystko to robią. Od tego jest ochrona, policja powinna się uaktywnić, gdy robi się gorąco. Większość zadym jest spowodowanych prowokacją policyjną. Próbkę mieliście 11 listopada. I proszę, nie pie**olcie jak niewiniątka, które nie ulegają prowokacji, bo jakoś nie widzę żebyście stali obojętnie, gdy ktoś was obraża lub pałuje za to, że przyszedłeś na mecz.



MareKSG co ty za głupoty piszesz !!!! Jaka policja jest na stadionach, byleś chodź na jedyny meczu gdzie Policja była na stadionie. Ja jestem Policjantem od 8 lat i już dużo meczy obstawiłem i nigdy nie byłem na stadionie w trakcie meczu , dopiero gdy ochrona nie daje sobie rady z bydłem (nie mylić z kibicami) to dopiero wkracza policja, A prowokuje ochrona która jest ubrana tak samo jak policja.
Kolejna sprawa to kontrola osobista Ochroniarze nie maja prawa sprawdzać kibiców takie prawo ma wyłącznie policja wiec zastanów się pisząc takie kretynizmy .
Przez te lata nie raz wysłuchiwałem wyzwisk pod swoim adresem ale mam na to wyjeb.... bo wyzwiska padają od gimbazy i im podobnych. Myśli jeden z drugim że kozak bo w grupie powyzywa. Żal mi tych wszystkich pseudokibiców bo to przeważnie sfrustrowani nieudacznicy życiowi którzy zakończyli edukacje na poziomie podstawówki lub gimnazjum

MUodyy

2012-12-01, 00:24
Hmm aż tylu policjantów jest kibicem tej śląskiej drużyny? :)
PS. Chłopak pod koniec 9 minuty przyznaje się, że jest odmiennej orientacji seksualnej okrzykiem w stronę policji "Ssijmy jaja" a niby tacy gangsterzy... eh świat schodzi na psy

MareKSG

2012-12-01, 00:42
polmorag napisał/a:



MareKSG co ty za głupoty piszesz !!!! Jaka policja jest na stadionach, byleś chodź na jedyny meczu gdzie Policja była na stadionie. Ja jestem Policjantem od 8 lat i już dużo meczy obstawiłem i nigdy nie byłem na stadionie w trakcie meczu , dopiero gdy ochrona nie daje sobie rady z bydłem (nie mylić z kibicami) to dopiero wkracza policja, A prowokuje ochrona która jest ubrana tak samo jak policja.
Kolejna sprawa to kontrola osobista Ochroniarze nie maja prawa sprawdzać kibiców takie prawo ma wyłącznie policja wiec zastanów się pisząc takie kretynizmy .
Przez te lata nie raz wysłuchiwałem wyzwisk pod swoim adresem ale mam na to wyjeb.... bo wyzwiska padają od gimbazy i im podobnych. Myśli jeden z drugim że kozak bo w grupie powyzywa. Żal mi tych wszystkich pseudokibiców bo to przeważnie sfrustrowani nieudacznicy życiowi którzy zakończyli edukacje na poziomie podstawówki lub gimnazjum



Poczytaj sobie o tym co dzieje się na stadionie Jagiellonii:
http://www.jagiellonia.net/?co=aktualnosci&id=6032

P.S. Pisząc o kontrolowaniu miałem na myśli pilnowanie. Może dobrałem złe słowo ale nie chodziło mi kontrole osobistą.

pit@

2012-12-01, 01:13
Rychu Szołtysik! :)

koolowsky

2012-12-01, 08:01
w sumie to juz 28 komentarz ale moze ktoś przeczyta.wujek opowiadał jak w latach 70tych wracali z meczu z arką k***ą świnią.od Poznania co stacja wszyscy wypad, na glebe i czekać.no i tyle.

sauerps

2012-12-01, 08:55
kaspersky16 napisał/a:

Cała polska w cieniu śląska!

popie**ol sobie jeszcze

Devilyn

2012-12-01, 09:22
kaspersky16 napisał/a:

Cała polska w cieniu śląska!



Cała Polska Jebie śląska

Jak już coś..

mres666

2012-12-01, 09:50
kaspersky16 napisał/a:

Cała polska w cieniu śląska!


Polska! Polska bez śląska!
Polska! Polska bez śląska!