18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowi zgasło światło

Pantilion • 2022-06-12, 06:25


Nieporozumienie po meczu hokeja Tampa Bay Lighting -New York Rangers. Stan poszkodowanego hamburgera jest stabilny.

brylant1412

2022-06-12, 07:09
ale kibice w niebieskim tysiące a w czerwonym jeden i ich pozamiatał szok

Driver19cm

2022-06-12, 08:56
I tak oto w jednej chwili, można spierodlic resztę

życia sobie i najbliższej rodzinie

Sztruks

2022-06-12, 10:04
Widać ze grubas go przedrzeźniał... dobrze mu tak

BambiPMT

2022-06-12, 10:13
Tylko pedały i murzyny walą z zaskoczenia. Gorzej upaść nie można.

Sztruks napisał/a:

Widać ze grubas go przedrzeźniał... dobrze mu tak



A ty pedał, czy murzyn? Pewnie pedał i murzyn.
Jak taki twardy był to niech stanie do bitki a nie jak p*zda.

brylant1412 napisał/a:

ale kibice w niebieskim tysiące a w czerwonym jeden i ich pozamiatał szok



Jak wyżej. Nic nie pozamiatał tylko pedalski atak z zaskoczenia. Przyjedź do mnie ci wyjebie takiego gonga.

Sztruks

2022-06-12, 11:28
Ściśnij sromy paznokciu pytał cię ktoś i zdanie? Czy chcesz zwrócić na siebie uwagę?
Bambrych napisał/a:

13


BambiPMT

2022-06-12, 12:01
Sztruks napisał/a:

Ściśnij sromy paznokciu pytał cię ktoś i zdanie? Czy chcesz zwrócić na siebie uwagę?



A ciebie pedale? Zapomniałem że LGBT może bezkrytycznie pie**olić głupoty. Idzie se królowe życia pooglądać.

Raider

2022-06-12, 14:35
Bambrych napisał/a:

A ciebie pedale? Zapomniałem że LGBT może bezkrytycznie pie**olić głupoty. Idzie se królowe życia pooglądać.



Pedał pedała wyzywa od pedała

Sztruks

2022-06-12, 17:52
Twój stary i twoja stara to dwa pedały
Bambrych napisał/a:

A ciebie pedale? Zapomniałem że LGBT może bezkrytycznie pie**olić głupoty. Idzie se królowe życia pooglądać.





:-D

Co to są „królowe życia” bo jak Boga kocham pierwsze słyszę i widzę ze masz WIĘKSZA wiedzę na ten temat.
Bambrych napisał/a:

A ciebie pedale? Zapomniałem że LGBT może bezkrytycznie pie**olić głupoty. Idzie se królowe życia pooglądać.


alucard321

2022-06-12, 18:41
@Bambrych @Sztruks
Mordy w kubeł pedały. Kto was z piwnicy wypuścił?

daniel1040

2022-06-12, 23:20
Zawsze mnie to zastanawia jak bardzo ograniczonym trzeba być aby coś takiego zrobić , nie mówię o samym akcie uderzenia bo czasami trzeba, ale żeby przy świadkach, w miejscu z kamerami 24/7 i tak jak widać tutaj nagraniami postronnych robić coś za co parę latek jak nie więcej posiedzi - to tego nie kumam.

7wporzondku

2022-06-18, 17:49
daniel1040 napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawia jak bardzo ograniczonym trzeba być aby coś takiego zrobić , nie mówię o samym akcie uderzenia bo czasami trzeba, ale żeby przy świadkach, w miejscu z kamerami 24/7 i tak jak widać tutaj nagraniami postronnych robić coś za co parę latek jak nie więcej posiedzi - to tego nie kumam.



Pedały dają ponieść się emocjom