18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Polonii

kogutkamikaze • 2013-03-31, 21:42

Prawica kontra lewica w młynie KSP

50Grosh

2013-04-01, 22:52
Warszawska Frajernia ! ;) Każdy polonista, bez wyboru suki!

diablo

2013-04-02, 00:03


Stary już jestem i może mi się coś pomyliło ale mnie w szkole uczyli że Warszawa została zniszczona przez faszystów i że Polacy z faszyzmem walczyli a teraz mozna w łeb dostać za szalik z przekreśloną swastyką???

Gdzie tu logika?


artur_sz13

2013-04-02, 00:33
Logika jest tu że te tępe lewackie pedalstwo nazywa faszystami wszystkich którzy chcą zwyczajnie normalnego kraju w którym małżeństwo to mężczyzna i kobieta a mężczyzna to mężczyzna a kobieta to kobieta. A u lewaków z tym różnie w każdej konfiguracji. Dodatkowo nie każdy musi dostawać po dupie ze względu na wszecpanującą poprawność polityczną nie wszyscy muszą być zapraszani do tego kraju (muzułmanie) i nie każdy w nim musi zyć (pedały i lewaki). O to chodzi

Hauer88

2013-04-02, 06:28
Stracone szale przez antife:


daniello17

2013-04-02, 12:41
diablo napisał/a:



Stary już jestem i może mi się coś pomyliło ale mnie w szkole uczyli że Warszawa została zniszczona przez faszystów i że Polacy z faszyzmem walczyli a teraz mozna w łeb dostać za szalik z przekreśloną swastyką???

Gdzie tu logika?



Hahaha jakbym zgadł... zobaczcie co napisałem na poprzedniej stronie
:idzwch*j:

Hauer88

2013-04-02, 16:15
diablo napisał/a:



Stary już jestem i może mi się coś pomyliło ale mnie w szkole uczyli że Warszawa została zniszczona przez faszystów i że Polacy z faszyzmem walczyli a teraz mozna w łeb dostać za szalik z przekreśloną swastyką???

Gdzie tu logika?




Nie o samą przekreśloną swastykę chodzi a o sam fakt iż osoby w tych szalikach pod nazizm podpinają narodowców i nacjonalistów.

Zresztą sami zaczęli :

Cytat:

W pewnym momencie do małolata w bluzie z falanga śpiewającego narodowe piosenki przypie**alają się brudy. Nasza reakcja natychmiastowa. Przy okrzykach raz sierpem raz młotem stojące na górze sektora brudasy zostają zepchnięci i poturbowani, tracą sporo jakiś szalików. Wielu korzysta z pomocy lekarskiej. Flaga "Precz z komuną" zostaje zdjęta na czas awantury.


polo44

2013-04-03, 10:42
Nihilista napisał/a:

Zamiast urządzać bójki faszystów z pedałami lepiej się swoim stadionem zajmijcie, bo wygląda jak gówno.



Tekwondo napisał/a:

a jak mnie nazwać jak mam poglądy precz z komuną i precz z faszyzmem bo już się gubię i nie wiem kogo bić ;f



diablo napisał/a:



Stary już jestem i może mi się coś pomyliło ale mnie w szkole uczyli że Warszawa została zniszczona przez faszystów i że Polacy z faszyzmem walczyli a teraz mozna w łeb dostać za szalik z przekreśloną swastyką???

Gdzie tu logika?



Powiem wam coś czego pewnie nawet nie jesteście świadomi:
Wasze mózgi zostały zmanipulowane! przez tvp tvn i gazete wyborczą!

To właśnie tym mediom zależy żeby patriotów, narodowców i prawicowców nazywać faszystami bądź nazistami!

Nazizm to narodowy socjalizm, a nikt z Polskiego Ruchu Patriotycznego nie jest za jakąkolwiek formą socjalizmu!

Więc skąd nazywanie patriotów faszystami bądź nazistami?

Tylko dlatego, że kochają swój kraj?
Tylko dlatego, że nie zgadzają się na prezentowaną przez tvp tvn i gazetę wyborczą lewacką wizję świata?

To właśnie lewactwo atakuje symbole narodowe takie jak flaga czy godło i każdego kto prezentuje te symbole nazywa nazistami. Wyzywa od najgorszych polskich bohaterów narodowych tzw Żołnierzy Wyklętych, niszczy pomnik polskiej bohaterki AK Danuty Siedzikówny "Inki", atakuje polskich kombatantów podczas Święta Niepodległości. To im przeszkadza przekreślony sierp i młot.

http://www.sadistic.pl/antifa-atakuje-przechodnia-z-flaga-vt92636.htm

daniello17 napisał/a:

Zaczęło się od tego że jakieś ścierwo zerwało flagę "Przez z komuną" i później już poszło.

Uważajcie bo zaraz będzie info, że lewacy byli bici bo np. mieli przekreślone swastyki i okaże się jacy to faszyści są na stadionach.



Niestety miałeś rację :( Media tak to pokazały :(





to faszyści?

Nihilista

2013-04-06, 03:39
polo44 napisał/a:







Powiem wam coś czego pewnie nawet nie jesteście świadomi:
Wasze mózgi zostały zmanipulowane! przez tvp tvn i gazete wyborczą!

To właśnie tym mediom zależy żeby patriotów, narodowców i prawicowców nazywać faszystami bądź nazistami!

Nazizm to narodowy socjalizm, a nikt z Polskiego Ruchu Patriotycznego nie jest za jakąkolwiek formą socjalizmu!

Więc skąd nazywanie patriotów faszystami bądź nazistami?

Tylko dlatego, że kochają swój kraj?
Tylko dlatego, że nie zgadzają się na prezentowaną przez tvp tvn i gazetę wyborczą lewacką wizję świata?

To właśnie lewactwo atakuje symbole narodowe takie jak flaga czy godło i każdego kto prezentuje te symbole nazywa nazistami. Wyzywa od najgorszych polskich bohaterów narodowych tzw Żołnierzy Wyklętych, niszczy pomnik polskiej bohaterki AK Danuty Siedzikówny "Inki", atakuje polskich kombatantów podczas Święta Niepodległości. To im przeszkadza przekreślony sierp i młot.

http://www.sadistic.pl/antifa-atakuje-przechodnia-z-flaga-vt92636.htm



Niestety miałeś rację :( Media tak to pokazały :(

Obrazek

Obrazek

to faszyści?



Nie cytuj mnie proszę w jakichś politycznych wątkach, ja tylko wspomniałem, że Wasz stadion się zwyczajnie sypie, odstaje od reszty - może od tego wypadałoby zacząć? Zamiast się kłócić między kibicami (jacy by nie byli :] ) i wpie**alać w to politykę, chyba warto najpierw zadbać o własne podwórko, trochę ogarnąć. W nocy klimat jak w Prypeci.. Nie widać, że używane.

polo44

2013-04-09, 10:37
Nihilista napisał/a:



Nie cytuj mnie proszę w jakichś politycznych wątkach, ja tylko wspomniałem, że Wasz stadion się zwyczajnie sypie, odstaje od reszty - może od tego wypadałoby zacząć? Zamiast się kłócić między kibicami (jacy by nie byli :] ) i wpie**alać w to politykę, chyba warto najpierw zadbać o własne podwórko, trochę ogarnąć. W nocy klimat jak w Prypeci.. Nie widać, że używane.



Sam napisałeś
Cytat:

Zamiast urządzać bójki faszystów z pedałami lepiej się swoim stadionem zajmijcie, bo wygląda jak gówno.



To Ci uświadomiłem, że tam żadnych faszystów NIE BYŁO! i nie powinieneś Patriotów, Narodowców i Prawicowców wyzywać od faszystów bo tak to mówi tvp czy gazeta wyborcza bo to są lewackie media.