18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii w Madrycie

draxiem2 • 2016-10-19, 03:40
Wieś śpiewa i tańczy.. Szkoda słów :lodowka:


Archeolog

2016-10-19, 20:50
nowynick napisał/a:

ale w dobie kryzysu imigracyjnego za taką wizytówkę Polski to chyba powinniśmy im podziękować? :mrgreen:



Nie.

Włodziu

2016-10-20, 00:24
Archeolog, Wyjątek potwierdza regułę, idź być lewakiem gdzie indziej.

rozkurw

2016-10-20, 00:45
Zamiast odejśc z honorem i przyjąć porażke na klate to j***ne bydło odpie**ala maniane.ch*j z taką pseudo-waleczna ''wizytówką''takie samo ścierwo jak imigraci...a tfu!

Adrian92

2016-10-20, 01:20
Już ból dupy społeczniaków z sadola :D Ahh Ci źli kibice, wstyd dla Polski, jej no k***a idź sie jeden z drugim zabić z tego powodu :) Kazdy sam sobie pracuje na opinie. Tak jakby Nam złej opinii nie robili politycy przez którtym jestesmy "3 światem" europy,Polacy którzy są zwykłymi robolami i zyją jak śmiecie we własnym kraju. Tym się nie przejmujecie? :) Czy przez tęczowe lewackie sp***oliny którzy na siłę chcą zrobić z Polski tolerancyjny kraj. Takie dwa przykłady na szybko.
Generalnie nie popieram ale mam też wyj***ne na to czy sie napie**alają czy nie. Kazdy ma swoje zycie i odpowiada za siebie. Tyle.
Wszyscy jestescie mądrzy zza monitora, wyszczekani max, pierwsi do umoralniania i oceniania ludzi. Na facebooku jest to samo, z tym ze tam widac wasze mordy. Zwykłe wychudzone parówki, metroseksualne c*pki którzy brzydzą się agresją. Wszyscy tacy piekni, kulturalni, dobrze wychowani i wykształceni. Hahaha i szczekają w internetach i szczekaja a pozniej mijasz takich ludzi na ulicy to głowa w dół i zapie**ala niczym szczur kanałami.
Tak k***a jest, większosc z was nie ma charakteru, a najlepsze jest, że wiekszosc z was tez nie zdaje sobie z tego sprawy haha :)

Sadistic , niby strona dla hardcorowców, sadystycznych sk***ieli a od kilkunastu miesiecy naj***łu tu jakimis społeczniakami z tokiem rozumowania starych bab które ledwo z kościoła wyszły. Sadol to juz gvorzej jak kwejk.
Tak czekam na wasze komentarze, że prezentuje niski poziom i pewnie tez jestem kibolem, jestem bydłem i dziczą ahahaha posikam się z wrażenia, internet to całe wasze życie niedojdy życiowe :)

Jestem z tego dumny, że Nas Polaków się wszedzie boją, nie pie**olimy się w tancu i tyle w temacie :)

To my świry ostro poj***ne!

prayer

2016-10-20, 01:25
na dobrą sprawe to policja dostała wiekszy wpie**ol niż kibole

RaSzo

2016-10-20, 02:46
4:10
"złodzieje i....." niech mi ktoś wytłumaczy, co te krzywe mordy ze stolicy się drą.... Myślałem, że " Złodzieje i ch*je, każdego okantuje. to my - wsiury z warszawy"..... Przepraszam za brak polszczyzny, ale te siurki tak mają :) Jeden dupny minus.... uciekali za karetki (0:45) zamiast zapowiadanego bicia naszych osmolonych braci, którzy przypadkiem wylądowali z rodzinami na pontonach w Europie :) Niestety te dziewczynki dużo mówią - mało robią :)

Adrian92 napisał/a:

Już ból dupy społeczniaków z sadola :D Ahh Ci źli kibice, wstyd dla Polski, jej no k***a idź sie jeden z drugim zabić z tego powodu :) Kazdy sam sobie pracuje na opinie. Tak jakby Nam złej opinii nie robili politycy przez którtym jestesmy "3 światem" europy,Polacy którzy są zwykłymi robolami i zyją jak śmiecie we własnym kraju. Tym się nie przejmujecie? :) Czy przez tęczowe lewackie sp***oliny którzy na siłę chcą zrobić z Polski tolerancyjny kraj. Takie dwa przykłady na szybko.
Generalnie nie popieram ale mam też wyj***ne na to czy sie napie**alają czy nie. Kazdy ma swoje zycie i odpowiada za siebie. Tyle.
Wszyscy jestescie mądrzy zza monitora, wyszczekani max, pierwsi do umoralniania i oceniania ludzi. Na facebooku jest to samo, z tym ze tam widac wasze mordy. Zwykłe wychudzone parówki, metroseksualne c*pki którzy brzydzą się agresją. Wszyscy tacy piekni, kulturalni, dobrze wychowani i wykształceni. Hahaha i szczekają w internetach i szczekaja a pozniej mijasz takich ludzi na ulicy to głowa w dół i zapie**ala niczym szczur kanałami.
Tak k***a jest, większosc z was nie ma charakteru, a najlepsze jest, że wiekszosc z was tez nie zdaje sobie z tego sprawy haha :)

Sadistic , niby strona dla hardcorowców, sadystycznych sk***ieli a od kilkunastu miesiecy naj***łu tu jakimis społeczniakami z tokiem rozumowania starych bab które ledwo z kościoła wyszły. Sadol to juz gvorzej jak kwejk.
Tak czekam na wasze komentarze, że prezentuje niski poziom i pewnie tez jestem kibolem, jestem bydłem i dziczą ahahaha posikam się z wrażenia, internet to całe wasze życie niedojdy życiowe :)

Jestem z tego dumny, że Nas Polaków się wszedzie boją, nie pie**olimy się w tancu i tyle w temacie :)

To my świry ostro poj***ne!





Mieszkam na Śląsku(Gliwice). dlaczego tutaj nie mamy jakiś marszyków pedałów, lesbijek(niektóre są słodkie), czy innych zj***nych? Raz byli i? Już im sie odwidziało?
Kibice, to też ludzie. KIBICEM JESTEM JA ORAZ MÓJ SYN!
Odpowiem Ci na Twoje pytania :)
1. Każdy pracuje sobie na opinię - fakt. Niestety pedały i rządy mają ją wcześniej :)
2. Rozumiem, że jesteś robolem i czujesz się w trzecim świecie :)
3. Jesteś zwykłym robolem i masz ból dupy!
4. Masz "wyj***ne" - ok. ciekawe co powiesz, jak wejdziesz z żoną (mężem) i dziećmi (może się uda! Kupię kwiatki) w zadymę.... dalej będziesz miał wyj***ne? Ty jesteś jak mój sąsiad :) pie**olIĆ I pie**olIĆ, ALE W ŻYCIU REAGOWAĆ NIE BĘDĘ :)

p.s.
Zapraszam do Gliwic na zapoznanie się, z naszą kulturą. Nie uwierzysz, ale tutaj (w przeciwieństwie do Ciebie) znają pisownie i....... Ugoszczą takiego kozaka jak TY! :)

To, że u Ciebie piszą w necie i uciekają, to nie znaczy, że sadole też tak mają! Połowa z nich by Ci chatę przemalowała i połowę Twojej krwi oddała :) | A mieszkanko byłoby przytulne :D

TrollJaskiniowy

2016-10-20, 03:19
A co tam w Hiszpanii psiarnia nie używa gazu pieprzowego? Nie wiem jak wy, ale w takiej sytuacji sam bym skorzystał z okazji i trochę po napie**alał smutnych panów w białych kaskach.