18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice dla ruskich ..

~McSadol • 2022-02-25, 21:55
.. tyle na temat ...


Wiewór

2022-02-26, 00:44
NataliaW napisał/a:

Pod spodem powinni dopisac Bandera bohater.
Btw wiecie że na Ukrainie rok 2022 jest ogłoszony rokiem UPA i Bandery.
j***ć brudnycj kacapów jednych i drugich.
Tak jestem ruskim trolem mam 10 rubli od tego komentarza.



Spokojnie. Znamy cie na tyle że wiemy że akurat ty nie jesteś ruskim trollem.
Jesteś po prostu upośledzona. Taki nieszkodliwy wiejski przygłup któremu niby wszyscy współczują a za jego plecami napie**alaja się z niego az popuszczają w gacie.

razak

2022-02-26, 00:52
Ukraina jest tym samym ścierwem co rosja ! Przypomnijcie sobie historie !! Niech zdycha ta k***a w męczarniach ! Nigdy za bandere nie potrafili przeprosić czując się dumnie !! Niech zdycha każda sowiecka k***a !!!

NataliaW

2022-02-26, 01:01
Wiewór napisał/a:

Spokojnie. Znamy cie na tyle że wiemy że akurat ty nie jesteś ruskim trollem.
Jesteś po prostu upośledzona. Taki nieszkodliwy wiejski przygłup któremu niby wszyscy współczują a za jego plecami napie**alaja się z niego az popuszczają w gacie.



Cicho rudy fagasie, matka wyskrobała co najlepsze z ciebie.
j***ć jednych i drugich i rudych pedałów

skywalker75

2022-02-26, 01:37
razak napisał/a:

Ukraina jest tym samym ścierwem co rosja ! Przypomnijcie sobie historie !! Niech zdycha ta k***a w męczarniach ! Nigdy za bandere nie potrafili przeprosić czując się dumnie !! Niech zdycha każda sowiecka k***a !!!



Ja pie**ole ruskie trollu wszyscy znamy historię i wiemy że Czesi palili i plądrowali naszą ziemię w czasach Mieszka, Szwedzi w czasie potopu dokonywali mordów i grabieży na gigantyczna skale a z Ukraińcami walczyliśmy jużw XVII w. Ale wrogiem świata zachodniego jest Rosja i od co najmniej wieku a Polski od zawsze . Ukry są teraz naszymi przyjaciółmi, a Polacy najbardziej lubiani na Ukrainie

aresza

2022-02-26, 07:00
I ch*j im w dupę

Adrian92

2022-02-26, 08:16
skywalker75 napisał/a:

Ja pie**ole ruskie trollu wszyscy znamy historię i wiemy że Czesi palili i plądrowali naszą ziemię w czasach Mieszka, Szwedzi w czasie potopu dokonywali mordów i grabieży na gigantyczna skale a z Ukraińcami walczyliśmy jużw XVII w. Ale wrogiem świata zachodniego jest Rosja i od co najmniej wieku a Polski od zawsze . Ukry są teraz naszymi przyjaciółmi, a Polacy najbardziej lubiani na Ukrainie



Ochłoń, wiem, że jest wojna i modne stało się wchodzenie w dupę ukraińcom ale nie każdy kto nie lubi ukrainy jest ruskim trollem. Ja pie**ole.
Historia historią ale oni po dziś dzień czczą swojego bohatera banderę i wcale sie nie dziwię, że jakaś część Polaków ich za to nie lubi.
Poza tym są tanią siłą roboczą w Polsce, Polacy mogą zapomnieć o poprawie jakości życia i zarobków jak ukraince będą pchali w Polsce gospodarkę za najniższą krajową. To jest pomysł Pisowców. A kryzys dopiero będziemy mieli za jakiś czas :)

cerber2306

2022-02-26, 09:45
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



A ty swoje informacje to z tvn czerpiesz?

unreall

2022-02-26, 10:13
sens_ napisał/a:

Putin, wybitny strateg wojskowy wciągnął by ich nosem i wysrał na środku murowy



Nawet na miano TROLA trzeba sobie zasłużyć.

Słabo Ci to wyszło pajacu.

emo07

2022-02-26, 10:18
Wyłączcie proszę komentarze w tym serwisie, bo same rosyjskie trolle podburzające społeczeństwo. Uczestniczymy w wojnie informacyjnej i nie dajmy się dezinformować, by przegrywać w tym konflikcie.

buszta2

2022-02-26, 10:41
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



i tu się k***a pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on k***a gra?

Mocz

2022-02-26, 11:33
No to proszę im wysyłać bilety do WKU a odemnie proszę się odpie**olić nigdzie nie pójdę na żadne szkolenie

Diggerx

2022-02-26, 12:58
buszta2 napisał/a:

i tu się k***a pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on k***a gra?



Putin ch*ja ma, ruskich siłą zawsze było nieograniczone mięso armatnie, ale jak widać teraz to o wiele za mało

Rozjebie

2022-02-26, 15:20
buszta2 napisał/a:

i tu się k***a pojawia największa zagadka tego konfliktu bo po pierwsze jest bezsensowny a po drugie Putin ma wszelkie instrumenty i zasoby żeby ten kraj zrównać z ziemią w tydzień (nie mówię o atomie) więc pytanie brzmi... w co on k***a gra?



W Afganistanie 1979 - 1989r. Rosja miała o wiele wiecej, okradali miedzy innymi Polskę, a mimo to dostali w p*zde od pasterzy.

Sv...........ge

2022-02-26, 16:19
Wiewór napisał/a:

Ukrainę miał zaorać w jeden dzień a zabrakło worków do wywożenia martwych kacapów i zaczynają ich wywozic wywrotkami



Nie zesraj się. Te newsy to na pudelku żeś wyczytał?

Wiewór

2022-02-26, 17:01
Sverige napisał/a:

Nie zesraj się. Te newsy to na pudelku żeś wyczytał?



Towarzyszu akurat się zesrałem bo się czymś strulem. Nie mogę zejsc z kibla od trzech dni. Siedząc na dzbanie mam dużo czasu żeby was podk***iac do białości sowieckie poczwary uszkodzone od FAS.

Ukraińcy traktuja was zbyt dobrze bo ja bym was palił fosforem a zwolki wypie**alal do rynsztoka żeby was szczury i wrony jadły.