18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic próbuje rozkręcić doping na meczu reprezentacji Polski

Sl...........nx • 2012-03-02, 12:22
Niestety, słabo mu to wychodzi.



Towarzysz Tusk byłby zachwycony, o to mu przecież chodziło.

shin69

2012-03-02, 23:21
Dali bilety jakimś starym zomowcom czy synkom partii i oto mamy j***ny teatrzyk w stylu PZPN a nie kibicowanie w prawdziwym stylu. Niech się jebią z tym ojro 2012, i tusku też. :idzwch*j:

Prokurator

2012-03-03, 00:26
@Rience

Nic takiego nie szykuje.

peersil

2012-03-03, 00:39
Ale fajnie zgasił tego typa który chciał być zabawny i krzyczał do niego "idź na całość" - a ten mu dopie**olił i gościu został wyśmiany.

lapps

2012-03-03, 02:16
@oGOALoneYaYo
se* w domu ogladaj na siedzaco. jakby ich bylo paru to spoko niech sobie siedza(choc wtedy by pewnie nie siedzieli:P) ale k***A po co oni na mecz poszli jak obejrzec to sobie mogli w pubie przy piwku z kolegami.






*do buca gadam jak buc mowie

Sl...........nx

2012-03-03, 03:41
oGOALoneYaYo napisał/a:

Obawiam sie ze wiekszosc z was jest ograniczonymi intelektualnie pojebami. Od kiedy to mecze sa tylko od kibocowania, a nie do ogladania? To jakies chore wypaczenie ktore wam zostalo jeszcze z lat gimnazjum i liceum. To ze wy i wasi znajomi tak mysla i tak robia nie znaczy ze tylko to jest sluszne.
I ten dwunasty zawodnik. Ja pie**ole, jakis kadlubek chyba. Jezeli ktos byl w Hiszpanii na meczu to wie jaki tam jest doping, a jak mimo to graja.


Obawiam się, że jesteś kompletnie niepoczytalny, dlatego moje słowa mogą do ciebie nie dotrzeć.
Od kiedy to mecze są tylko od kibicowania? Od czasów, kiedy ktoś wymyślił stadion na jak największą liczbę miejsc, bez zważania na komfort oglądania, bez myślenia o tym, jaka jest widoczność. Takie stadiony były, są i zawsze będą, choćby nie wiadomo jak bardzo wmawiano ludziom, że to nieprawda. Na Stamford Bridge czy Anfield niektóre miejsca wołają o pomstę do nieba, ale na nie bilety też się sprzedają, chociaż niczego się z nich nie zobaczy, nie złapie piłki. Na stadionach widoczność bywa skandaliczna, chociaż akurat Narodowy nie jest tego przykładem.
Nie zmienia to faktu, że piłkę nożną wymyślili prości ludzie, prości ludzie ją uprawiają i w największym stopniu prości ludzie się piłką nożną interesują i tego się nie zmieni. Dla nich to pewnego rodzaju odskocznia od szarej rzeczywistości, kiedy mogą wyładować emocje, ale też poczuć dumę z dobrego występu ich podopiecznych. Po to jest doping, by piłkarze pamiętali, że nie grają tylko dla pieniędzy, ale przede wszystkim, dla kibiców, bez których tych pieniędzy by nie mieli.
Nie chrzań mi o Hiszpanii, bo przenosisz przykład z Santiago Bernabeu i Camp Nou na wszystkie pozostałe, co jest manipulacją. Gdybyś choć raz miał przyjemność choćby oglądać derby kraju Basków, pomiędzy Athletic Bilbao i Realem Sociedad San Sebastian, albo derby Sevilli, wiedziałbyś, o czym mowa. Tam doping jest fanatyczny. Ludzie tym żyją i nikt, żaden rząd nie ma prawa im tego odbierać.
Kiedyś, na meczach piłkarskiej reprezentacji Polski doping był fanatyczny. My, Polacy, chcieliśmy pokazać, że jesteśmy ważni, że się liczymy, nawiązać do czasów naszej świetności. Każdy wierzył we wszystkich piłkarzy tej reprezentacji. Na mecz chodzili patrioci, dla których wynik był najważniejsi i którzy zdzierali sobie gardła, by przypomnieć, że gra z Orłem na piersi zobowiązuje, by reprezentanci zrobili wszystko, aby przynieść mu chwałę.
Nie rozumiesz, o co chodzi z 12stym zawodnikiem? A jak wytłumaczysz fakt, że kiedyś Wisła Kraków miała serię bodaj 73 rozegranych spotkań ligowych na własnym stadionie bez ani jednej porażki? Przypadek? Czy może fanatyczny doping, który wskrzeszał nadzieję, wznosił piłkarzy na wyżyny, dzięki czemu potrafili się wydobyć z nawet najgorszej sytuacji?
Nie zrozumiesz. Dzisiaj na mecze reprezentacji chodzą ludzie, którzy uważają się za nowoczesnych, tych bardziej kulturalnych. Ludzie, którzy naszą Polskość mają w dupie i mają gdzieś, że tym barwom trzeba pomóc, bo kopacze sami sobie nie radzą.
Na stadion przychodzi się po to, by wspomóc drużynę dopingiem. By wyładować emocje, by przeżywać to razem z tysiącami fanatyków. By identyfikować się z drużyną. Jak ktoś chce tylko oglądać, to przed TV ma wszystko, widoczność, powtórki, komentarz, może jeść co chce i robić co chce i mieć wszystko w dupie.
Jeśli ktoś zamierza przyjść na stadion po to, by obejrzeć mecz, to jest idiotą, bo mecze reprezentacji Polski są za darmo (przecież nikt nie płaci abonamentu), więc tylko przepłaca.

ujemuje

2012-03-03, 06:52
Czyli jednym slowem wy "kibice" zabraniacie normalnym ludziom przychodzic na mecze? No chyba was wszystkich pogrzalo. Nie lubie darcia mordy ale lubie obejrzec mecz. nie wmawiajcie mi tutaj ze w pubie sobie mam ogladac. Lubie na zywo wiec mam do tego prawo. Rownie dobrze wy moglibyscie isc do pubu i tam drzec mordy. Szanujcie innych wtedy oni beda was szanowac a nie wrzucac od durnych kiboli. Chociaz czytajc te wszystkie wypowiedzi pelne obelg to chyba jednak niektorzy maja racje z tym ze durniami jestescie. Tak sie sklada ze bylem na meczach w wiekszosci kontynentow i dobrze wiem jak wyglada kibicowanie. W niemczech posiadowa, w stanach chlanie, jedzenie i ogladanie, w brazylii tanczenie samby. Na niektorych stadionach widzialem strefy gdzie sie zbierali krzykacze a w innych siedzialy rodzinki z dzieciakami. Mysle ze to najlepsze rozwiazanie dla nas. Bluznijcie i drzyjcie japy wsrod swoich i bedzie ok. Pieniacze

Jarvis

2012-03-03, 12:03
tak wyglądają właśnie kibice reprezentacji w Warszawie.. wszyscy siedzą i się wstydzą, bo co sobie inni pomyślą jak będę śpiewał...
Stadion Śląski zawsze będzie miał najlepszy klimat!

steel002

2012-03-03, 12:41
Mecze się jeździ oglądać. HAHAH slonx, dobry jesteś. "Stadion – budowla sportowa, przeznaczona do rozgrywania zawodów w różnych dyscyplinach sportu i innych masowych imprez widowiskowych lub komercyjnych" Stadion jest dla sportu i masowych imprez. A miejsca siedzące są dla ludzi którzy chcą przyjść na to popatrzeć. A nie dla łysych debili w dresie którzy drą japę i pokazują swoją głupotę poprzez zgrywanie kozaka i śmiesznej, wręcz żałosnej wiary w swój gówniany klubik.

oGOALoneYaYo

2012-03-03, 14:47
@Slonx, @lapps
Mów do dupy to cie osra. Piszecie jak bym miał cos przeciwko ostremu dopingowi. Gdzie tak napisałem, albo chociaz dalem do zrozumienia ze tak mysle? Po prostu wedlug mnie darcie ryja ma sie nijak do tego jak graja pilkarze, skoro ci sa po prostu rzadcy jak sraczka. Nie zmieni tego zadna przyspiewka. I nie manipuluje przykladami z Camp Nou i Bernabeu, bo sa to idealne przyklady, Slonx. Dwie najlepsze druzyny ktorych doping jest najslabszy ze wszystkich innych najlepszych druzyn. Licza sie umiejetnosci a nie to jak glosno drzesz ryja na meczu. ALe zaznacze jeszcze raz: nie mam nic do ostrego dopingu, wrecz przeciwnie. Jest to cos z czego mozna byc dumnym, ale nie pie**olcie ze osoby ktore tylko chca obejrzec mecz nie powiiny miec wstepu na stadion. CIekawy jestem kim byscie w takim przypadku zapelnili 56 tysieczny stadion? Zebranymi kibicami LKSu, Widzewa, Legii, Wisly i Cracovii? Powodzenia.

Sl...........nx

2012-03-03, 16:28
oGOALoneYaYo napisał/a:

@Slonx, @lapps
Mów do dupy to cie osra. Piszecie jak bym miał cos przeciwko ostremu dopingowi. Gdzie tak napisałem, albo chociaz dalem do zrozumienia ze tak mysle? Po prostu wedlug mnie darcie ryja ma sie nijak do tego jak graja pilkarze, skoro ci sa po prostu rzadcy jak sraczka. Nie zmieni tego zadna przyspiewka. I nie manipuluje przykladami z Camp Nou i Bernabeu, bo sa to idealne przyklady, Slonx. Dwie najlepsze druzyny ktorych doping jest najslabszy ze wszystkich innych najlepszych druzyn. Licza sie umiejetnosci a nie to jak glosno drzesz ryja na meczu. ALe zaznacze jeszcze raz: nie mam nic do ostrego dopingu, wrecz przeciwnie. Jest to cos z czego mozna byc dumnym, ale nie pie**olcie ze osoby ktore tylko chca obejrzec mecz nie powiiny miec wstepu na stadion. CIekawy jestem kim byscie w takim przypadku zapelnili 56 tysieczny stadion? Zebranymi kibicami LKSu, Widzewa, Legii, Wisly i Cracovii? Powodzenia.


Przecież kiedyś na mecze repry chodzili właśnie ci kibice i oni prowadzili doping, ogólnopolskie stowarzyszenie kibiców. Nie wiesz, o czym mówisz, a jeżeli uważasz, że doping w niczym nie pomaga, to jak wytłumaczysz niezdobyte twierdze w piłce nożnej?
Jak wytłumaczysz fakt, że Chelsea przez chyba dwa lata nie przegrywała u siebie w lidze? Logistyką? W Londynie jest kilka drużyn, niektóre całkiem blisko. Mógł jej wpie**olić Arsenal, Tottenham czy inne Fulham, ale tego nie zrobiły. Tak, doping ma znaczenie, nawet ten najmniejszy.

oGOALoneYaYo

2012-03-03, 16:48
Niezdobyte twierdze? O czym ty pie**olisz? To jeden z tych beznadziejnych sloganow Szpakowskiego. Nie ma niezdobytych twierdz. Poza tym jezeli twoim zdaniem Chelsea wygrywala dzieki swoim kibicom, a nie umiejetnosciom, to chyba nie mamy o czym dyskutowac.
Doping ma znaczenie, ale wedlug mnie zdecydowanie mniejsze niz tobie sie wydaje.

Sl...........nx

2012-03-04, 04:08
oGOALoneYaYo napisał/a:

Niezdobyte twierdze? O czym ty pie**olisz? To jeden z tych beznadziejnych sloganow Szpakowskiego. Nie ma niezdobytych twierdz. Poza tym jezeli twoim zdaniem Chelsea wygrywala dzieki swoim kibicom, a nie umiejetnosciom, to chyba nie mamy o czym dyskutowac.
Doping ma znaczenie, ale wedlug mnie zdecydowanie mniejsze niz tobie sie wydaje.


Nie, to nie jeden z tych beznadziejnych sloganów Szpakowskiego. Fakty są takie, że zdecydowanie łatwiej gra się piłkarzom na własnym boisku przy wsparciu kibiców, a jeśli w to nie wierzysz, to niestety, nie masz pojęcia o piłce nożnej.
Chelsea - Nie odbieram im umiejętności. Tylko, że były drużyny o umiejętnościach zbliżonych, lub nawet lepszych, a na Stamford Bridge to zatracały. Tak bywa, doping pomaga, zresztą, posłuchaj piłkarzy, którzy grali kiedyś przy pustym stadionie, lub przy wypełnionych, acz cichych trybunach. To nikomu nie pomaga, skoro piłkarze to odczuwają, to znaczy, że to jednak ma znaczenie.
Zresztą, skąd taki piknik jak ty, który nigdy nie kopał i nie był na prawdziwym meczu może o tym wiedzieć?

cinu314

2012-03-04, 04:19
No k***a patrzyłem tylko przez cały film jak ktoś zacznie rozpalać grill'a i zapraszać na karkówkę :samoboj:

oGOALoneYaYo

2012-03-04, 13:48
Nie bede sie z toba klocil o to na ilu meczach bylem i co widzialem, bo nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu. Zaczelo sie od tego ze macie pretensje do ludzi, ktorzy chca spokojnie obejrzec mecz i zabraniacie im wstepu na stadion - jest to zacofane jakies sredniowieczne podejscie do innych kibicow. Za takie cos nalezy wam sie wielki czarny ch*j w dupe.
No i CHelsea... Nie sprowadzaj moich wypowiedzi do absurdu, bo mam wrazenie ze mimo iz mnie wk***iasz masz cos pod kopula i stac cie na wiecej. Oczywiscie ze u siebie gra sie latwiej ale sprowadza sie na to wiele rzeczy, nie tylko kibice. A ci z Chelsea? Czyzby nagle przestali dostatecznie mocno drzec ryja?

Krak

2012-03-05, 14:32
ropa18 napisał/a:

Typ chce wesprzeć Naszą drużynę


Mnie wystarczy jak wspieram finansowo (podatkami) utrzymanie takich klubów i ich zaplecza.