18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ken Block

okar19 • 2012-02-23, 23:49
ponownie w akcji

coval

2012-02-24, 00:18
moim zdaniem, spoko facet ma hajs, zalozyl dwie duze firmy Monster i DC shoes, tylko na ch*j robi te filmiki gdzie pokazuje ze umie jezdzic a nie umie, siedza dwa tygodnie na gymkhanie lub w jakims lesie, robia 100 przejazdow i sobie potem wycianaja zeby zrobic fajny 2 min filmik, gosciu startuje w WRC tylko dlatego ze ma hajs a tak naprawde jest tam wielkim posmiewiskiem bo gowno umie i co drugi rajd konczy na drzewie albo dachowaniem, w WRC nazwali go Justinem Bieberem rajdow, fajnie ze moze sobie pozwolic na tego typu zabawy ale robienie takich rzeczy na pokaz jaki to on nie jest fajny wycinając jedno ze stu ujęć, gosciu chyba ma kompleksy i musi sie podbudowac troche

raistpol

2012-02-24, 02:10
jest ken a gdzie barbie?

Johnnie

2012-02-24, 08:21
coval napisał/a:

moim zdaniem, spoko facet ma hajs, zalozyl dwie duze firmy Monster i DC shoes, tylko na ch*j robi te filmiki gdzie pokazuje ze umie jezdzic a nie umie, siedza dwa tygodnie na gymkhanie lub w jakims lesie, robia 100 przejazdow i sobie potem wycianaja zeby zrobic fajny 2 min filmik, gosciu startuje w WRC tylko dlatego ze ma hajs a tak naprawde jest tam wielkim posmiewiskiem bo gowno umie i co drugi rajd konczy na drzewie albo dachowaniem, w WRC nazwali go Justinem Bieberem rajdow, fajnie ze moze sobie pozwolic na tego typu zabawy ale robienie takich rzeczy na pokaz jaki to on nie jest fajny wycinając jedno ze stu ujęć, gosciu chyba ma kompleksy i musi sie podbudowac troche



Ja tam lubię oglądać jak jeździ w WRC bo jeździ widowiskowo!
Robi te filmiki bo ma hajs i lubi się w to bawić. Wiele ludzi lubi oglądać jego filmiki, a Ty skoro ich nie chcesz to nie oglądaj. Nie rozumiem tego typu komentarzy.

Poza tym to zajebista reklama dla jego firm.

Qboos

2012-02-24, 12:55
@coval
To chyba najdłuższe zdanie na świecie jakie widziałem.

sadam

2012-02-24, 14:35
Kapitalna trasa!

MortiCRX

2012-02-24, 14:43
Najczęściej zarzucają mu, że robi kilka, kilkanaście podejść do każdego ujęcia ci którzy nawet jakby dano im parę tysięcy prób to nie dali by rady zrobić 10% tego co on.

Corey_09

2012-02-24, 14:57
Jakby mi się chciało też bym tak jeździł...

peersil

2012-02-24, 14:57
Co tam przy checkpointcie ktoś stoi i gwizdkiem gwiżdże? Co ujęcie to gwizd :D
Aż mi się zachciało w Dirta zagrać :D - to się właśnie nazywa reklama Blocka

idzior

2012-02-24, 15:17
Tutaj świetnie w rajdach wynikami się już tak pochwalić nie może

biceps

2012-02-24, 15:37
mój mistrz

arti4-92

2012-02-24, 15:38
MortiCRX napisał/a:

Najczęściej zarzucają mu, że robi kilka, kilkanaście podejść do każdego ujęcia ci którzy nawet jakby dano im parę tysięcy prób to nie dali by rady zrobić 10% tego co on.



Po 1000 próbach moja matka by pojechała szybciej :)

Ken to P1zd4, a nie rajdowiec.
Jazda Kena jest jak wresling, wszystko na niby.

.:...........:.

2012-02-24, 15:39
biceps, ciekawe czy jak podpis by Tobie zablokować to też tak chętnie pisałbyś tyle komentarzy, takich na siłę. :roll:

Pener

2012-02-24, 15:41
Niеbieski napisał/a:

biceps, ciekawe czy jak podpis by Tobie zablokować to też tak chętnie pisałbyś tyle komentarzy, takich na siłę. :roll:


też to zauważyłeś? :roll: