18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ken Block vs. Robert Kubica

józekdeluxe • 2017-09-30, 09:44
Pełno tu materiałów o słynnym Kenie. Oto jego pojedynek na Monza Masters Show 2014 z pewnym inwalidą z Polski.


~Velture

2017-09-30, 10:01
"2014"
Chłopie wybudziłeś się ze śpiączki?

SpeedyG

2017-09-30, 10:10
Pisałem już tutaj, że Ken Block to kierowca pokazowy i nie ma w ogóle polotu do kierowców wyścigowych a tym bardziej rajdowych, to zmieszali mnie tu z gównem mówiąc że drift to w ogóle inna dyscyplina moto-sportowa i że się nie znam.
Właśnie widać jaki zajebisty jest Ken, na takim krótkim torze przegrał z inwalidą, który ma tylko jedną sprawną rękę i stracił ponad 15 sekund. Na rajdzie to na każdym oesie traciłby minutę, a w całym rajdzie to strata mierzona byłaby w godzinach.

troylee

2017-09-30, 11:47
jak ktoś trochę się interesuje motorsportem to wie ze Block to cienias. Doinwestowany cienias.

Moby_Dick

2017-09-30, 13:32
Velture napisał/a:

"2014"
Chłopie wybudziłeś się ze śpiączki?



Może to Schumacher i przeciera oczy.

Azus

2017-09-30, 13:42
ale Robsa już nie pokazali na mecie parówy

dumad

2017-09-30, 19:21
Przypominam że Kubica od bardzo dawna ma obywatelstwo Włoskie

józekdeluxe

2017-09-30, 20:40
dumad napisał/a:

Przypominam że Kubica od bardzo dawna ma obywatelstwo Włoskie



No to chyba komuś się hymn popie**olił


St...........on

2017-09-30, 20:51
Fake!!! Nie rozpie**olił się! To nie Kubica.

mit2

2017-09-30, 22:10
"Ken Block sucks cock", jak to gdzieś przeczytałem :)

Majozen

2017-09-30, 23:58
SpeedyG, Ogólnie rzecz biorąc Ken Block jest kierowcą rajdowym, startował w WRC, jednak bez jakichś tam sukcesów. Nie zrozum mnie źle, nie bronie go, również jestem zdania, że jego miejsce jest na YouTube, gdzie nagrywa swoje popisy (które swoją drogą powtórzyłbym praktycznie każdy kierowca WRC), po prostu chciałem powiedzieć, że jest kierowcą rajdowym, a nie drifterem ;-)

waloos

2017-10-01, 00:19
@SpeedyG każdy kto ma trochę w głowie zdaje sobie z tego sprawę. Problem jest w tym, że YT to platforma w dużej mierze oparta o gimnazjalnych dzieciaków które są głupsze z roku na rok. Oni widząc takiego driftujacego Blocka myślą, że jest najbardziej zajebistym kierowcą na świecie.

A prawda jest taka jak Ty ją opisałeś. Facet to kierowca pokazowy i to też raczej słabawy. Filmy które nagrywa robią wow, bo są zmyślnie wyreżyserowane i złożone z idealnie nagranych kadrów. Przecież tam widać, że nie było jechane pierwszy raz. A kierowcy rajdowi zazwyczaj jadą oes raz, robią notatki i potem zapie**alają ile fabryka dała. Dlatego nawet Ci słabi kierowcy rajdowi będą lepsi od takiego Blocka.

O kierowcach wyścigowych w sumie nie ma co gadać, bo to inna zasada jazdy. Tam się rozbiera każdy zakręt na czynniki i jedzie niejako z pamięci, starając się co kółko przejechać lepiej.
Z tym właśnie Kubica miał problem, po przesiadce do WRC - próbował zawsze jechać na maksa dlatego często wydzwaniał. W rajdach trzeba jechać na 80-90% wtedy się zwycięża*.
*to nie moja opinia, to wypowiedź chyba jednego z pilotów Kubicy, czyli osoby która się na tym zna.

jazeck

2017-10-01, 02:38
O co ta spina?!

greony12

2017-10-01, 03:36
@waloos @SpeedyG, chyba zapomnieliście o jednym: rajd asfaltowy jest dla wielu rajdowców problematyczny tzn jest trudny, takie bączki przy beczce to nie lada wyzwanie, a hamowacz na mokrym asfalcie i szybko zawrócić to nie lada umiejętność, Kubica był kierowcą F1 i stąd ta jego ogromna przewaga and Blockiem, Block jest tylko kierowcą rezerwowym... serio, już wiele razy wypadł z toru ale dalej jeździ bo tak chcą sponsorzy a on się po prostu do tego nadaje i tu kończy się jego bajka, jak to napisałeś waloos
waloos napisał/a:

próbował zawsze jechać na maksa dlatego często wydzwaniał. W rajdach trzeba jechać na 80-90% wtedy się zwycięża


dlatego Kubica miał ten słynny wypadek bo przecenia się i nie docenia sytuacji ogólnie

ciekawostka: w 2011 valentino rossi "the doctor" przegrał z sławnym sebą loeb na tym samym torze, mimo ze rossi dosłownie za każdym razem (z wyjątku przesiadki do Ducati) wygrał każdy sezon na monzie nigdy nie pokonał na nim ani Loeba ani McRae
Valentino vs Loeb

Valentino VS McRae

ciekawe czy by kubica zdupczyl valentino v WRC i MotoGP a nie jak sumi gdzie se bark rozpie**olił na ledwym 250cc :)

eMJay8086

2017-10-01, 11:00
@SpeedyG
To samo tam pisałem pod filmem z Pikes Peak :-)
Block się zdziwił, że nie można robić dubelka ujęcia jak w coś przywalił... A tak wszystkie jego filmy wyglądają...