18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ken Block i...

contowsky • 2012-11-08, 20:04
...palący się samochód. I kto mu zabroni?
"Ken samochód się pali!
- No i co z tego? Przecież wygrywam"


TomdeX

2012-11-09, 00:00
Ach ten Ken, widać, że lubi śmigać autem, nawet sobie rożno robi.

jedrula

2012-11-09, 00:19
po prostu nie ogarnal,ze kokpit sie pali.
a zdolni piarowcy zmontowali filmik i pokazuja jaki to z niego kozak ;p

Nefesh

2012-11-09, 00:25
wystarczy popatrzec na jego wcześniejsze filmiki ile śladów po oponach jest na trasie przejazdu...ile razy dane ujęcie było powtarzane.....nawet nie ogladam tego bo pirewszy lepszy dobrej klasy drifter rozj***ł by go fiatem punto....

adrrys

2012-11-09, 00:45
up@
drift punto? drift FWD? Nie mam więcej pytań panie ekspercie-.-

wympal

2012-11-09, 02:21
albo bili siusiakiem po czole za małolata, zresztą jak się dobrze rozbujasz to i fwd pociągniesz tył na ręcznym:)

a ten Ken to do Barbie a nie za kólko, jego występy kojarzę ze spektakularnymi wypadkami a nie skuteczną jazdą

Vroblov

2012-11-09, 02:30
szybciutko sp***alał jak sie pokminił

cezar43

2012-11-09, 02:48
^@Nefesh Co Ty nie powiesz Ekspercie, popatrz na klasyka:

Jakość do dupy bo ma już ładnych parę latek :)

darekesp

2012-11-09, 08:21
nie sztuką jest mieć auto od sponsorów i nim szaleć gdyby sam naprawiał i kupował to by tak nie roz**dalał :mrgreen:

Dziamian

2012-11-09, 09:40
coś mu chyba z układem wydechowym się działo bo już po chwili miał czerwoniutką jak żar końcówkę wydechu

xXDoggXx

2012-11-09, 09:45
gdyby był lamusem to miałby wielki ch*j a nie sponsorów a na filmiku wyraźnie widać jak ogarnia w 01:02 ale zapie**ala dalej bo on sam sie jeszcze nie pali, piwo za filmik, za Ken'a i dla kolegi kufel01za gifa podkreślającego poziom tutejszych komentarzy

pietryna

2012-11-09, 10:03
Cytat:

gdyby był lamusem to miałby wielki ch*j a nie sponsorów a na filmiku wyraźnie widać jak ogarnia w 01:02 ale zapie**ala dalej bo on sam sie jeszcze nie pali, piwo za filmik, za Ken'a i dla kolegi kufel01za gifa podkreślającego poziom tutejszych komentarzy


Główni sponsorzy to Monster Energy i DC shoes. Monster nie wiem ale DC jest własnością Blocka więc trudno żeby sam się nie sponsorował skoro może.

Inna sprawa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Block
Jakoś dopiero w 2010(z danych jakie tu są) był 12. w rally america. Tak to 4. albo podium. W WRC dużo punktów nie zdobywa bo po prostu odstaje umiejętnościami od innych kierowców i tyle. Trudno wymagać żeby każdy był mistrzem... Poza tym startów w WRC ma dość mało no i jego sposób jazdy powoduje że często nie kończy rajdu.

Nie potrafię pojąc krytyki Blocka... bo nie jest taki jak Loeb? Nie jara mnie to co Block robi ale tego hate'u nie rozumiem...