18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kelnerka

~_Yarko_ • 2022-06-19, 16:05

Napiwku raczej nie będzie ...

homorek

2022-06-19, 20:06
Nierówno podjadała z talerzy, to się sp***oliły.

BundyR

2022-06-19, 20:34
WojtekTaczka napisał/a:

nie popłacz sie



A co mają robić? Przecież te gruba świnia specjalnie się na końcu wyj***la żeby wyszło, że to wypadek. Nie potrafiła swoimi racicami utrzymać to ma za swoje. Kierownik powinien ja wyj***ć i dać dozywotni zakaz wyjadania resztek że śmietnika

dżonyłojlker

2022-06-19, 21:09
Jakby j***na świnia tyle nie wpie**alała, to nie zahaczyłaby szafą o krzesło.

Marcello3035

2022-06-19, 23:16
Wszyscy zucili się do pomocy

Janko

2022-06-19, 23:32
Żreć locha chciała i wyj***ła żarcie na podłogę żeby to wpie**olić przecież widać że nie wstaje tylko wpie**ala z podłogi

Sztruks

2022-06-19, 23:57
Św pamięci dziadek powtarzał „Nie wpie**alaj tyle bo grubasy mają gorzej w życiu”

Wombat212

2022-06-20, 00:50
Jeszcze wyżej to mogła nieść spasiona masara

gixi

2022-06-20, 02:24
Aż mi się płakać chce ze śmiechu z waszych komentarzy. Każdy z was by bogu dziękował za to, że jakakolwiek kobieta go chciała, zwłaszcza robotna, a tak... tylko Renia Rączkowska z domu Dłoń - oto wasza dama, was wszystkich.

Przecież widać, że facet z brodą miał wystawioną nogę, potknęła się o nią, a ten ch*jek w ogóle zero widzenia perspektywicznego i tego przeszczepu nie schował. Wszystko poleciało... a poleciało przede wszystkim dlatego, że niektórzy poj***ni pracodawcy i managerzy wymyślają rzeczy nie do zrobienia... np. noszenie tak wielkiej tacy (patera jest do wystaw, a nie do noszenia po restauracji) pełnej zup, piwa czy czegokolwiek innego na 3, dosłownie trzy palce. No ale kelner/ka musi mieć palce z tytanu, dupę ze stali i mieć wyj***ne w prawiczków z sadola :-D

chorym

2022-06-20, 04:56
gixi napisał/a:

Aż mi się płakać chce ze śmiechu z waszych komentarzy. Każdy z was by bogu dziękował za to, że jakakolwiek kobieta go chciała, zwłaszcza robotna, a tak... tylko Renia Rączkowska z domu Dłoń - oto wasza dama, was wszystkich.
Przecież widać, że facet z brodą miał wystawioną nogę, potknęła się o nią, a ten ch*jek w ogóle zero widzenia perspektywicznego i tego przeszczepu nie schował. Wszystko poleciało... a poleciało przede wszystkim dlatego, że niektórzy poj***ni pracodawcy i managerzy wymyślają rzeczy nie do zrobienia... np. noszenie tak wielkiej tacy (patera jest do wystaw, a nie do noszenia po restauracji) pełnej zup, piwa czy czegokolwiek innego na 3, dosłownie trzy palce. No ale kelner/ka musi mieć palce z tytanu, dupę ze stali i mieć wyj***ne w prawiczków z sadola



żadnej nogi tam nie widać, może zamiast pisać komentarze to byś wstała i po sobie posprzątała

Karboksylator

2022-06-20, 07:17
gixi napisał/a:

Aż mi się płakać chce ze śmiechu z waszych komentarzy. Każdy z was by bogu dziękował za to, że jakakolwiek kobieta go chciała, zwłaszcza robotna, a tak... tylko Renia Rączkowska z domu Dłoń - oto wasza dama, was wszystkich.
Przecież widać, że facet z brodą miał wystawioną nogę, potknęła się o nią, a ten ch*jek w ogóle zero widzenia perspektywicznego i tego przeszczepu nie schował. Wszystko poleciało... a poleciało przede wszystkim dlatego, że niektórzy poj***ni pracodawcy i managerzy wymyślają rzeczy nie do zrobienia... np. noszenie tak wielkiej tacy (patera jest do wystaw, a nie do noszenia po restauracji) pełnej zup, piwa czy czegokolwiek innego na 3, dosłownie trzy palce. No ale kelner/ka musi mieć palce z tytanu, dupę ze stali i mieć wyj***ne w prawiczków z sadola



a w jakiej knajpie chodzisz z tacą?

hardowski

2022-06-20, 15:58
gixi napisał/a:

Aż mi się płakać chce ze śmiechu z waszych komentarzy. Każdy z was by bogu dziękował za to, że jakakolwiek kobieta go chciała, zwłaszcza robotna, a tak... tylko Renia Rączkowska z domu Dłoń - oto wasza dama, was wszystkich.
Przecież widać, że facet z brodą miał wystawioną nogę, potknęła się o nią, a ten ch*jek w ogóle zero widzenia perspektywicznego i tego przeszczepu nie schował. Wszystko poleciało... a poleciało przede wszystkim dlatego, że niektórzy poj***ni pracodawcy i managerzy wymyślają rzeczy nie do zrobienia... np. noszenie tak wielkiej tacy (patera jest do wystaw, a nie do noszenia po restauracji) pełnej zup, piwa czy czegokolwiek innego na 3, dosłownie trzy palce. No ale kelner/ka musi mieć palce z tytanu, dupę ze stali i mieć wyj***ne w prawiczków z sadola



Dlaczego jedynym argumentem za kobietami, który podajesz jest seks? Czyżbyś wiedziała, że kobiety do niczego innego się nie nadają? Skoro ta pani wyj***ła się z tacą, niech zmieni branżę, bo w tej, jak widać, nie jej idzie... :roll:

jednoręki-ujeżdżacz

2022-06-20, 15:59
Człowieku, nie spinaj. To tylko taca z żarciem. Nikomu nic się nie stało, pare talerzy jebło i na tym koniec. Mnie bardziej wk***ia jak ludzie nie reagują w sytuacjach gdzie dzieje się prawdziwa, ludzka krzywda a nie w tak błahej sprawie.
P12 napisał/a:

A wszyscy siedzą jak te p*zdy i albo nic nie widza albo głupie uśmieszki pod nosem jakie to k***a ludzkie


PiecNaSzynach

2022-06-20, 18:30
P12 napisał/a:

A wszyscy siedzą jak te p*zdy i albo nic nie widza albo głupie uśmieszki pod nosem jakie to k***a ludzkie



Jakby brała po talerzu na raz to nic by się nie stało, może ny też schudła, teocheby się więcej nachodziła

:mrgreen:

bojleros

2022-06-23, 23:25
Bez telemarku - ch*jowo. W nagrodę może zeżreć z podłogi