18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kelnereczka i jej dupeczka

~Angel • 2018-07-17, 09:09
o ty ch*ju! napiwku nie było więc łapy precz!


komin321

2018-07-17, 17:07
Jorgen88 napisał/a:

żeby takie p*zdeczki jak ty się śliniły na ich widok i się później żaliły na sadolu jakie to z nich dz**ki :wyj***ne:



Własnie nie, slinisz to sie ty i ci co popieraja takie cos.. te kuuurwy mysla ze moga sie rozbierac i szmacic a pozniej pokazuja ze niby nie sa szmatami i ze nie mozna ich gwalicic ? ppffff to niech sie nie k***ia przed ludzmi a pozniej jak przyjdzie do tego jak na filmie, to k***a dz**ka jedna z druga udaje swieta.... swieta ... nooo pffff a sama dobrze wie w tym swoim malym mozdzku ze mysli tylko o rznieciu... tylko ze ja nie bede slabaaa ja sie nie dam tak przed barreeem nieeee... idzcie szmaty do pieklaaa.. tam bedziecie gwalcone przez diably :D :D

Jorgen88

2018-07-17, 18:30
komin321 napisał/a:



Własnie nie, slinisz to sie ty i ci co popieraja takie cos.. te kuuurwy mysla ze moga sie rozbierac i szmacic a pozniej pokazuja ze niby nie sa szmatami i ze nie mozna ich gwalicic ? ppffff to niech sie nie k***ia przed ludzmi a pozniej jak przyjdzie do tego jak na filmie, to k***a dz**ka jedna z druga udaje swieta.... swieta ... nooo pffff a sama dobrze wie w tym swoim malym mozdzku ze mysli tylko o rznieciu... tylko ze ja nie bede slabaaa ja sie nie dam tak przed barreeem nieeee... idzcie szmaty do pieklaaa.. tam bedziecie gwalcone przez diably :D :D


1. gwałcić? no luz ale pie**olniesz za to :wyj***ne:
2. ładna laska ma się ukrywać ze swoją urodą?
3. nie miałeś ładnej laski al co bardziej prawdopodobne nawet nie por*chałeś...tak zaraz usłyszę ile ty nie r*chałeś i jaki jest twój typ laski :wyj***ne:
4.jak jakaś laska ubiera się w krótkie spodenki i koszulkę z dekoltem to k***a? ha! kurew nie widziałeś!
5.się już k***a nie zesraj z tym piekłem
6.ty chyba wiesz co laska myśli patrzę
7.skoro wolisz brzydkie laski twój wybór....o ile masz jakiś
8. nie chce mi się już punktować
9.więc
10.lamus
11.jesteś
12.i
13.paszoł
14.won
15 do
16.kościółka
17. łap piwo za swoje pie**olenie biedna ptaszyno
:amused:

komin321

2018-07-17, 19:51
Jorgen88 napisał/a:


1. gwałcić? no luz ale pie**olniesz za to :wyj***ne:
2. ładna laska ma się ukrywać ze swoją urodą?
3. nie miałeś ładnej laski al co bardziej prawdopodobne nawet nie por*chałeś...tak zaraz usłyszę ile ty nie r*chałeś i jaki jest twój typ laski :wyj***ne:
4.jak jakaś laska ubiera się w krótkie spodenki i koszulkę z dekoltem to k***a? ha! kurew nie widziałeś!
5.się już k***a nie zesraj z tym piekłem
6.ty chyba wiesz co laska myśli patrzę
7.skoro wolisz brzydkie laski twój wybór....o ile masz jakiś
8. nie chce mi się już punktować
9.więc
10.lamus
11.jesteś
12.i
13.paszoł
14.won
15 do
16.kościółka
17. łap piwo za swoje pie**olenie biedna ptaszyno
:amused:



Złapała sie rybka na haczyk :hurra: gratulue sobie i ide coś zjeść.. a ty sie tak nie spinaj
myślałem że czytając to, będzie można poczuć jakąś ironie ale chyba nie umiem pisać po polsku, no cóż, zresztą co mi z polskiego :D :D

Jorgen88

2018-07-17, 20:09
komin321 napisał/a:



Złapała sie rybka na haczyk :hurra: gratulue sobie i ide coś zjeść.. a ty sie tak nie spinaj
myślałem że czytając to, będzie można poczuć jakąś ironie ale chyba nie umiem pisać po polsku, no cóż, zresztą co mi z polskiego :D :D


wmawiaj sobie teraz żeby nie było, że mam rację ale i tak grzbiet jesteś :wyj***ne:

wiesnak66

2018-07-17, 20:51
dobrze piszesz, Erutlev
nie Twoje nie dotykaj
a debil powinien dostać kopa w ryj, później w namiastkę jaj
bo ten debil na pewno ich nie ma
ale jak mnie macają babki czasem, nie robię z siebie poj***nej dziewicy,
tylko mam nadzieję.............

Jorgen88

2018-07-17, 21:33
wiesnak66 napisał/a:

dobrze piszesz, Erutlev
nie Twoje nie dotykaj
a debil powinien dostać kopa w ryj, później w namiastkę jaj
bo ten debil na pewno ich nie ma
ale jak mnie macają babki czasem, nie robię z siebie poj***nej dziewicy,
tylko mam nadzieję.............


ha!

wiesnak66

2018-07-17, 21:39
Jorgen88 napisał/a:


ha!


wybacz mi, bo choć jestem tolerancyjny
to z zasady, rudym nie odpisuję,
taki przesąd z dzieciństwa

Jorgen88

2018-07-17, 21:46
wiesnak66 napisał/a:


wybacz mi, bo choć jestem tolerancyjny
to z zasady, rudym nie odpisuję,
taki przesąd z dzieciństwa


uhuhuhuhu no to lepiej nie odpisuj bo coś ci się jeszcze stanie wiesz bo te przesądy, zabobony, twoje dzieciństwo et cetera et cetera :wyj***ne:

Szparas

2018-07-18, 18:47
Ten wątek zbliża się poziomem sp***olenia do fanpage'a SokzBuraka...

wiesnak66

2018-07-18, 19:47
Szparas napisał/a:

Ten wątek zbliża się poziomem sp***olenia do fanpage'a SokzBuraka...


na tym bym wątek zamknął, Szparo