18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazimierz Nóżka. Spotkanie z Niedźwiedziami 2

Gdzio90 • 2018-02-16, 12:25
Kazimierz Nóżka, słynny leśniczy, który pracuje w północno-zachodniej części Bieszczad

Znowu spotyka rodzinę niedźwiedzi która nie zapadła w zimowy sen. Tym razem wilków nie ma, alę Niedźwiedzica zapamiętała lekcję z ostatniego spotkania.


link do poprzedniego spotkania:
https://www.sadistic.pl/wataha-wilkow-atakuje-niedzwiedzice-z-mlodymi-vt464430.htm

Matzdorf

2018-02-16, 19:31
Biedne miśki mam nadzieję że dadzą radę, pie**olona pogoda może je zabić ponieważ powinny jeszcze słodko spać, a teraz cieżko bedzie im o pokarm, mimo tego mamusia nie jest agresywna, tak wiec życzę im przetrwania!
Inne stworzenia które nie zapadły w sen zimowy albo za wcześnie się z niego obudziły zdechną na 100% tj. jeże,borsuki itp...

lg18

2018-02-16, 19:56
Nic w tym nadzwyczajnego. Niedźwiedzie unikają spotkań z człowiekiem. Inaczej by wyglądała sytuacja gdyby ujawnił się 3 m od nich., wtedy w obronie młodych mógłby zaatakować. Zawsze jak się jest samemu w dziczy trzeba się zachowywać głośno, żeby odpędzić potencjalnych napastników i dać im znać, że pojawił się człowiek

freaky

2018-02-16, 20:40
nowynick napisał/a:




Terlecki, Czarniecki... jak się tak zastanowić to KAŻDY Rysiek jakiego kojarzę to nie równy chłopak... No może Riedel, ale ten nie żyje...


Normalnie wstyd przed Ryśkiem!

krasnal_hałabała

2018-02-16, 20:51
No k***a, zobaczcie w 20 sekundzie co się odpie**ala, niedźwiedzica spojrzała się na młode a one od razu wiedziały co mają robić (żeby sp***alać), k***a, skoro zwierzęta nie mówią to skąd wiedziały? a jak mówią swoim językiem to jest jak w bajkach? co się, k***a, odpie**ala? że co? że własny język mają czy jakieś takie ruchy wpisane w swojej księdze dżungli w głowie? nie rozumiem...

Momonti

2018-02-16, 22:04
I pomyśleć że na fb Lasów znajdowali się ludzie hejtujący Pana Kazia za spłoszenie wilków.

Matzdorf

2018-02-16, 22:59
@krasnal_hałapała
Mimo że napisałes to jak debil, mnie też to zaintrygowało. Niby tylko ruch głowy, a młode dostały stanowczy odzew "sp***alajcie" niesamowite że mimo takiej wiedzy na każdy temat zwierzęta w dużej mierze wciąż są dla nas zagadką.

mazga50

2018-02-17, 00:31
Nie musisz mieć wielkich cojones, mając przy sobie strzelbę.

petru23

2018-02-17, 00:49
krzyks napisał/a:



Z tymi Ryśkami to chyba nie do końca... zapomniałeś o Petru :-P



Wołałeś? :kawa:

Gdzio90

2018-02-17, 09:50
Matzdorf napisał/a:

@krasnal_hałapała
Mimo że napisałes to jak debil, mnie też to zaintrygowało. Niby tylko ruch głowy, a młode dostały stanowczy odzew "sp***alajcie" niesamowite że mimo takiej wiedzy na każdy temat zwierzęta w dużej mierze wciąż są dla nas zagadką.



Polecam wam wpisać na youtube Kevin Richardson, gościu bez słów rozumie się z lwami, gepardami, hienami i innymi afrykańskimi zwierzętami, napewno zna je od maleństw bo spotyka je w rezerwacie ale też porozumienie ze zwierzetami znalazł. Jest masa takich ludzi, kiedyś jakiś gosciu na alasce podróżował z niedzwiedzaimi lisami itd ale jakiś niedzwiedz wkoncu go dorwał jest caly film dokumentalny o nim. Skoro człowiek bez słów może przebywać w towarzystwie takich zwierząt i one go akceptują i rozumieją to zwierzeta wzajemnie rozumieja sie lepiej

krasnal_hałabała

2018-02-17, 13:06
Matzdorf napisał/a:

@krasnal_hałapała
Mimo że napisałes to jak debil, mnie też to zaintrygowało. Niby tylko ruch głowy, a młode dostały stanowczy odzew "sp***alajcie" niesamowite że mimo takiej wiedzy na każdy temat zwierzęta w dużej mierze wciąż są dla nas zagadką.



Ja piszę jak debil a ty jak cham, kulturalny człowiek nawet jeśli zauważy że ktoś jest debilem to nie mówi mu tego, naucz się tego to może dożyjesz starości.

Piotru70

2018-02-17, 16:41
Gdzio90 napisał/a:

Swoją drogą całkiem on podobny do rysopisu :D
Obrazek



Bo to pierwowzór, a że jaja mu się nie mieszczą w spodniach to zarzuca pod bluzę i zaciska paskiem.