18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

judasz1234

2014-02-23, 18:03
wajnona napisał/a:

@up Taaa, bojkot smutnego narodu... Jeśli dla Ciebie zepsuta Ameryka "jest zabawna" to fajnie masz ;) Ale bądź co bądź z drugiej strony zależy też w jakim programie i przy jakim temacie sobie tak zażartowała, to fakt :P


no nie mów mi, że polacy nie mają tendencji do zbluzgania wszystkiego, co chociaż trochę odbiega od powszechnie przyjętej "normalności". a za stanami jesteśmy 300 lat do tyłu w każdej dziedzinie życia, a to musi mieć gdzieś swoje przyczyny

wajnona

2014-02-23, 18:27
judasz1234 napisał/a:


no nie mów mi, że polacy nie mają tendencji do zbluzgania wszystkiego, co chociaż trochę odbiega od powszechnie przyjętej "normalności". a za stanami jesteśmy 300 lat do tyłu w każdej dziedzinie życia, a to musi mieć gdzieś swoje przyczyny



A czy ja powiedziałam gdzieś, że nie mamy? Uważam tylko, że nie powinno się skakać ze skrajności w skrajność - a Ameryka jest skrajnie zepsuta. I wolę być 300 lat do tyłu za nimi niż patrzeć, jak 20 letnia gówniara głaszcze się po kroczu i na scenie udaje seks oralny nazywając to sztuką ;) (Miley Srajrus).

Atlant555

2014-02-23, 18:46
Pytanie do eksperta

mateuszhnr

2014-02-23, 19:14
gosc zrobił mone jakby panna jebla takiego bąka okrutnego i obstawiam ze wlasnie tak było

minę*

jimcarey

2014-02-23, 19:36
@policeman,

Co nie zmienia faktu że Ja osobiście przypadkiem postarałbym się smyrnąć paluszkami po jej cipeczce z nadzieja " A może nikt nie zobaczy" :D

Rafixo

2014-02-23, 19:53
@jimcarey

Bo masz 14 lat i c*pkę widziałeś tylko w internecie...

A jeżeli w profilu masz dobrą datę urodzenia, to ci współczuje...

kalabrak

2014-02-23, 21:49
dla niewiedzacych co to za program: jest to snl wszystko w tym programie to skecze, ustawki, gry aktorskie a ten koles co nie reaguje na bandowne jest autorem scenariusza tego show

JURIJ_77

2014-02-23, 22:02
saves napisał/a:

Czy to nie jest przypadkiem Kelly Bundy (Christina Applegate)?



nie, to Kristen Wiig


wajnona napisał/a:

@up Taaa, bojkot smutnego narodu... Jeśli dla Ciebie zepsuta Ameryka "jest zabawna" to fajnie masz ;) Ale bądź co bądź z drugiej strony zależy też w jakim programie i przy jakim temacie sobie tak zażartowała, to fakt :P



prawdę mówiąc wolę takie programy niż nasze nie zepsute "Ukryte prawdy" czy inne ch*jowe "K jak ku*as" ...

endrju132

2014-02-24, 20:35
ma ktoś link do oryginału ?