18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy ma swojego mola co go gryzie...

Halman • 2021-05-07, 11:22

problemy sprzętowe moto elektro p*zdy.... :amused:

JebacToGowno

2021-05-07, 13:11
Halman napisał/a:

dlaczego źle życzysz człowiekowi?



kontekst prawdę Ci powie.

Halman

2021-05-07, 13:14
JebacToGowno napisał/a:

kontekst prawdę Ci powie.


no przecież dobrze napisał..

RobsoN

2021-05-07, 13:18
A wiesz Halman, że to samo może się stać z baterią w twoim laptopiku, albo w zasilaczu, albo w telefonie i co ty w tedy będziesz robił :shock: , każdy ma jakieś hobby, jeden gnije w domu przed ekranem 24h, inni jeżdżą, pływają, biegają... Zakładam, że jesteś z tych pierwszych :roll: :lol:

Halman

2021-05-07, 13:48
RobsoN, rozkmina teoretycznie pod względem logiki prawidłowa pod warunkiem że konto Halman "obsługuje" tylko jedna osoba... ;-)

JebacToGowno

2021-05-07, 13:55
Halman napisał/a:

no przecież dobrze napisał..



A ja źle?

zwierzak30

2021-05-07, 13:58
0.46 kamerman wspomina coś o jude?
No w sumie ogień ich łączy. :)

Bonifacy69

2021-05-07, 14:59
To są debile rowery a nie motocykle... Swoją drogą fajne to, lepsze to niż pedałować, ale swoje kosztuje.
Elektryczny motocykl to chociażby KTM freeride E.
Osły bez wiedzy.
Też lubię obejrzeć jak jakiś Azjata w klapkach się rozpier*ala, ale tutaj nie widzę motop*zdy tylko jak już pedalarza pały gejowskie

tfujdiler

2021-05-07, 15:13
zwierzak30 napisał/a:

0.46 kamerman wspomina coś o jude?



Dokładnie z tego co zrozumiałem powiedział że wszystkiemu winni są żydzi :) JR100%

Ale kórwa jaki debil zwarcie na ogniwie które zapewne sam składał, w pierwszej chwili próbuje ugasić dmuchając i klepiąc no ja pie**olę sądząc po stanie uzębienia to nie pierwsze ogniwo które gasił w ten sposób

waka91ajmw

2021-05-07, 15:36
Przynajmniej nie bedzie problemów z gwarancją :lol:

Jokerd

2021-05-07, 18:21
No i w p*zdu dobrze tak tym elektroch*jom. Niech to w p*zdu plonie, wybucha, a zwlaszcza j***nym ekoniemcom ktorych stac na kupowanie takiego szajsu, ktorzy pompuja ten sp***olony rynek ekoch*joelektrok***aszajsu!
pie**olic te elektryczne auta, motory, spalic w p*zdu!
Juz wszystkim producentom samochodow odpie**ala i zapowidaja w najblizszych latach elektryki...
Ekobaterie, k***a ich mać..

matek87

2021-05-07, 18:36
Zielona energia k***a

Tuco

2021-05-07, 18:37
austrian napisał/a:

Czy to nie ogniwa 18650?


18700

Mirek19850509

2021-05-07, 19:05
Energia z spalania węgla ,ladowna do akumulatorów ,i już jest eko h*j że, przy produkcji emituje się od h*ja toksyn i odpadów nie rozkładających się w przyrodzie ,h*j że utylizacja tego gówna to jedyna opcja zakopać pare tysięcy metrów pod ziemią ,h*j że czas jazdy to 2 godziny ale jest moda że jest się vege to i jest moda jestem eko ,mam crosa na prąd ,albo mam Teslę poj***ło się na to świecie ,już w latach 70 Japończycy wymyślili auto które czerpie energię bez Aku z ogniw solarnych i jeździ nawet przy zachmurzonym niebie ,i co gdzie są ekolodzy czemu. Nie doszło do produkcji ,a no dla tego bo ekologia tak naprawdę jest systemem żeby zarabiać na zanieczyszczaniu środowiska pod pretekstem jego oczyszczania ,tak panie i panowie ,ekologia niszczy ziemię ,za komuny wszystkie butelki były zwrotne i szklane ,a teraz reklamują w tv karty bankomatowe z ultra eko plastiku ,każą segregować butelki plastikowe które k***a nigdy nie idą na przetop tylko na górę śmieci ,ale każą płacić za nie segregowane mimo że ,je jedna śmieciarka zabiera ,tak ekologia wam wyprała mózgi tak jest jak moda vege i strajkujecie o macice prostytutek ,a to że rolnicy dostają 10 groszy za kg jabłek a was market r*cha i płacicie 3.5to dla was nie ważne ,tak szkoła media internet was programuje!!! a wy lykacie jak gęsi ,i robicie dokladnie to co wam podają do waszych wykutych mózgów ,choć zdarzają się wyjątki ,ale wtedy w tym społeczeństwie mówi na takich świr nie normalny ,the end :-P :-P :-P :-P

Devill11

2021-05-07, 19:17
Mirek ty dalej nie wiesz, że świat jest skonstruowany tak, że przeciętny człowiek jest tylko zasobem ludzkim dla robienia pieniędzy tym inteligentniejszym i bardziej wpływowym? Nie ma się co emocjonować bo zawsze ludzie jako masa będą robienie w jajo dla innych korzyści.

Kamil3l

2021-05-07, 19:25
Ja pie**olę, bierzesz materiał z dumperta i naklejasz swoje logo. Wyjebujesz skalę żałosności. Nic dziwnego, że nawet dziewczyny nie masz. Jak byś był genetycznie zmodyfikowany do nie posiadania przyjaciół i dziewczyn. Jesteś dumny z osiągnięcia 1M plusików na stronie w necie. No k***a, na balladę czekasz. Ogarnij się, bo teraz to tylko z górki w dół masz. Będziesz taką kociarą tylko z komputerem. Poprawy życzę i pozdrawiam.