18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdemu czasem może się pomylić dyscyplina sportowa

T3RMINATOR • 2020-12-03, 14:45
Ostatnio przytrafiło się to naszemu wybitnemu bokserowi Marcinowi. M.


joeblacktwo

2020-12-03, 15:00
Do tych byczków to najman by nie wyskoczył, odklepalby przed startem

juderaus

2020-12-03, 15:12
Ale k***a prawdziwe dziki.

swampman

2020-12-03, 15:56
cos wspanialego... 2 spoconych, nafaszerowanych testosteronem z igly, przytulajacych sie facetow.
meski pokaz pozycji z kamasutry

mokry sen jozsefa szajera :lol:

burn1878

2020-12-03, 16:03
swampman napisał/a:

cos wspanialego... 2 spoconych, nafaszerowanych testosteronem z igly, przytulajacych sie facetow.
meski pokaz pozycji z kamasutry
mokry sen jozsefa szajera



Po czym wnioskujesz że teść z igły? bo maja go nieporównywalnie więcej do ciebie, to od razu musi być z igły?

swampman

2020-12-03, 16:07
burn1878 napisał/a:

Po czym wnioskujesz że teść z igły? bo maja go nieporównywalnie więcej do ciebie, to od razu musi być z igły?



po czym wnosze ze maja go niporownywalnie wiecej ode mnie mowisz? :lol: to pewnie ziola i dieta od lewandowskiej

polakwrocek

2020-12-03, 16:39
Widać że niebieski pierwszy uderzył pięścią w twarz.

kawior2007

2020-12-03, 16:39
Przecież widać że rusek zaczął, pierwszy sprzedał haka

Mrocznyzniwiarz

2020-12-03, 16:43
burn1878 napisał/a:

Po czym wnioskujesz że teść z igły? bo maja go nieporównywalnie więcej do ciebie, to od razu musi być z igły?



To nie jest najwyższa liga zapasów, a w zawodowych sztukach walki na niższym poziomie niż ten najwyższy zawodnicy stosują od ch*ja dopingu, bo kontrole pojawiają się dopiero na najwyższym poziomie. Nikt tego nie kontroluje, póki nie jest to totalny top.

Stonka

2020-12-03, 16:54
kawior2007 napisał/a:

Przecież widać że rusek zaczął, pierwszy sprzedał haka



Zobaczył, że na niego odzie włochaty niedźwiedź to spanikował

Tudeski

2020-12-03, 16:56
2020 rok się zbliża ku końcowi, a ludzie dalej myślą, że sportowcy nie stosują dopingu... k***a amatorsko na siłowni dużo osób stosuje, a co dopiero w prawdziwym sporcie....

zwierzak30

2020-12-03, 17:29
Rusek fauluje,z dyni napie**ala .
A potem to już poszło. :)

swampman

2020-12-03, 17:46
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

To nie jest najwyższa liga zapasów, a w zawodowych sztukach walki na niższym poziomie niż ten najwyższy zawodnicy stosują od ch*ja dopingu, bo kontrole pojawiają się dopiero na najwyższym poziomie. Nikt tego nie kontroluje, póki nie jest to totalny top.



te kontrole na najwyzszym poziomie tez pozostaja wiele do zyczenia :lol:

a poza tym co tu dyskutowac jak dla przecietnego kowalskiego doping to tylko anabole a jak anabole to wyglad strotypowego bramkarza w klubie nocnym albo kulturysty.
przecietni ludzie patrzacy na kolarzy szosowych nawet nie pomysla ze to doping siedzacy na rowerze :lol: mimo ze wazy niecale 60kg.

a to ile mozna w naturalny sposob dojebac masy albo co trudniej wygladu to tego nawet nie ruszam bo watahy sadolowych specjalistow beda pisac elaboraty :lol: a nie chce mi sie gasic ich jak petow i siegac do zrodel i dowodow naukowych.

gdyby wiedzieli jaki sport na najwyzszym poziomie bylby nudny bez dopingu to zrujnowaloby im swiatopoglad :lol:

ritu4l

2020-12-03, 17:49
Tudeski napisał/a:

2020 rok się zbliża ku końcowi, a ludzie dalej myślą, że sportowcy nie stosują dopingu... k***a amatorsko na siłowni dużo osób stosuje, a co dopiero w prawdziwym sporcie....



Dokładnie. Ludzie myślą "ło ja pie**ole igła w dupie to musi być jakiś j***ny przech*j". Gówno prawda. Zobacz kolegę z siłowni cp w 3 miesiące przyj***ł 10 kg i cośtam nawet może więcej bierze na klatę, masz tu przykład pierwszego cyklu.

jjjkkkfff

2020-12-03, 17:57
A to nie mogą sie po prostu umówić na walkę w formule mma? Przecież nawet w Rosji jest od groma różnych federacji...