18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachowie witają

SlimShady • 2022-01-10, 17:59
Ruskie "siły pokojowe"


Kris891

2022-01-11, 07:20
svenio napisał/a:

He he a u Nas Nowy Wał mandaty po 2,5 k Podatki tak wysokie że firmy zaraz będą masowo zwalniać do tego gas , prąd ceny z kosmosu i dwu cyfrowa inflacja



A co to jest gas ? Bo ja kojarzę tylko,że mam w kuchni kuchenkę gazową a nie gasową..... Tak,wiem przypie**alam się....

Fx12

2022-01-11, 09:35
marcinbobek napisał/a:

W tym kraju w przeciągu 48 godzin od wybuchu zamieszek policja i wojsko dostają wpirdol od obywateli. Zostały spalone rządowe budynki a były prezydent dyktator sp***olił z kraju.
Fakt giną ludzie i kacapskie wojsko zrobi tam porządek szybciej czy później ale przynajmniej umieli się zorganizować i powiedzieć władzy państwa "chcemy was zapie**olic"
To wszystko przy temperaturze grubo poniżej 0 stopni bez telefonów i odciętego internetu.
Gloria victis !



takie sytuacje prowadzą do anarchii. Część, może nawet większość, wyjdzie protestować ale dla części społeczeństwa to okazja do obrobienia pobliskiego sklepu z elektroniką bo policja zajęta demonstracjami. Albo chociaż rzucić cegłówką w witrynę bo ty się ch*ju dorobiłeś ... Ty pójdziesz protestować a oni w tym czasie splądrują ci dom, ukradną samochód a przy okazji zgwałcą córkę.
To czego brakuje w naszym kraju to prawa do błyskawicznego referendum w sprawie odwołania urzędującej władzy i ogłoszenia kolejnych wyborów. Prawa umożliwiającego głosowanie z poziomu telefonu, komputera, bankomatu a dla tych co nie ogarną z jedną komisję "fizyczną" na gminę coby każdy mógł swój głos oddać. Prawa ale i obowiązku wyborczego coby wreszcie przestali się sami wybierać zabiegając wyłącznie o żelazny elektorat poparcia (jak obecnie emerytów i patoli) a za poprzedniej ekipy: urzędników "bo jak przyjdzie nowa ekipa to was wszystkich zwolnią".

W każdych wyborach mają gwarantowane 20%, wystarczy 13tkę, 14tkę czy inny zasiłek albo premię tuż przed wyborami wypłacić.

mocnymarcin5

2022-01-12, 12:23
Ten obrazek pokazuje dlaczego nie ma i nie będzie u nas takich akcji