18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał

Hednszolders • 2016-07-03, 00:49
Kiedyś podobała mi się taka jedna dziewczyna. Byłem dla niej uprzejmy, miły i pomagałem, kiedy tego potrzebowała. Nastał czas walentynek, kupiłem jej piękny bukiet róż.
Nie przyjęła ode mnie tych kwiatów, wyśmiała mnie.
.
.
.
.
.
.
.
Kilka lat później dostała raka szpiku i nie przyjęła przeszczepu.
Wtedy już nie śmieszkowała.

bartek250

2016-07-03, 15:22
@up nie možna dostać raka szpiku bo raki to nowotwory złośliwe wywodzące się z tkanki nabłonkowej a tej w szpiku nie ma. w szpiku mogą być nowotwory mieloproliferacyjne wywodzące się z komórki macierzystej układu krwiotwórczego np. przewlekła białaczka szpikowa itd.

Hednszolders

2016-07-03, 16:11
@up
Ufam, że mówisz prawdę, więc przepraszam bardzo za pomyłkę. Na swoją obronę powiem, że chodziło o humor, a nie merytorykę :D

Chociaż, szczerze powiedziawszy, doktor internet podpowiada, że istnieje coś takiego jak: "szpiczak mnogi".
Poza tym często się słyszy o raku kości. Kości nie są zbudowane z tkanki nabłonkowej.
Może mi to ktoś bardziej obeznany ode mnie w temacie wyjaśnić?

Ma...........ke

2016-07-03, 16:27
Piti1234555 napisał/a:

Byłeś p*zda to Cię wyśmiała :) Kobiecie trzeba dawkować emocję. Raz bądź pomocnym romantykiem, raz ją olej, kolejnym razem wyśmiej :)

Nie otwieraj przed nią drzwi do raju by ją tam wpuścić :) Otwórz, a jak już będzie chciała wchodzić to zatrzaśnij przed ryjem i tak powtarzaj :)

Wtedy jest Twoja :D



Piti ty sie chyba romantyzmu w burdelu uczyłeś...

bartek250

2016-07-03, 23:50
w kościach tež nie ma raka bo są z tkanki mezenchymalnej więc są mięsaki. rak kości to potoczne określenie a szpiczak lokalizuje się w kościach ale to rozrost klonalny plazmocytów (limfocytów B produkujących przeciwciała). natomiast mogą być w kościach przerzuty raków, ale wtedy też nie možna powiedzieć rak kości bo on się z tamtąd nie wywodzi tylko dał tam przerzut

eligurf

2016-07-04, 08:25
Dowcip ch*jowy jak rzadko mimo że o raku. Bo jeśli ona nie przyjęła to chyba jakaś Jehowa, a autor, gdyby znał język polski wiedziałby, że należy napisać "przeszczep się nie przyjął". Tylko w tym momencie cały pomysł na kawał zapada się już poniżej dna śmierdzącego bajora. I jeszcze banda prawie 600 debili dająca za to piwo.

Hednszolders

2016-07-04, 13:51
@up
Omnibus j***ny. Z całym szacunkiem, ale prezentujesz pogląd, że należysz do tej intelektualnej ELYTY i nie śmiejesz się z dowcipów, które nie są poprawne gramatycznie. Znam język polski na tyle dobrze, żeby wiedzieć, jak poprawnie to napisać. Ciebie najprawdopodobniej ominął w szkole temat związany z grą słów.
Jesteś gbur i tyle.