18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał ślepego

Domokrazca • 2011-03-11, 18:24
Do baru wchodzi ślepy gość. Błądząc chwile po barze z czarnymi okularami na nosie, i obstukując białą laską wszystko dookoła w końcu trafia do lady. Koleś zamawia piwo i sączy sobie jakiś czas, zagadując w końcu do barmana:
-Opowiedzieć Ci dobry kawał o kobietach ?
Pech chciał, że zdanie to usłyszało kilka rosłych feministek przebywających akurat w tym barze. Kobiety szybko wstały i zebrały się wokół żartownisia. Barman obserwujący całą sytuację ostrzega ślepego:
-Słuchaj, właśnie okrążyła Cie grupa 5 wkurzonych kobiet jesteś pewien, że dalej chcesz opowiadać ten dowcip ?
-W zaistniałej sytuacji... nie. Nie chce mi się go tłumaczyć aż 5 razy.

8-)

Xenomorph08

2011-03-11, 19:32
Po co ja to czytałem skoro tam nie ma kawału?

icyrin

2011-03-11, 20:36
Xenomorph08 napisał/a:

Po co ja to czytałem skoro tam nie ma kawału?



Pie*dolisz jak Kaziu po kwaśnym mleku..
Mi się podobało 8-)

strike

2011-03-11, 22:33
Po co czytać skoro jest filmik z tymże kawałem na konkurencyjnej stronie. Aczkolwiek autor wysilił swój mózg skrócił dowcip i wstawił 5 kobiet zamiast 3.... I pewnie jeszcze musiał zaglądać komentarze, gdzie został ten dowcip przetłumaczony z angielskiego... brawo za inwencję twórczą pajacu.

Morning

2011-03-11, 22:55
strike16@ weź sie na napinaj ! k***a ledwo się zarejestrowałeś już myślisz żeś królem sadola. żal mi takich ludzi. dorośnij. 20 lat a dalej jak dziecko. nie chodzi o to żeby WYMYŚLIĆ kawał tylko żeby kawał DODAĆ i żeby się spodobał. nie ma mowy o tym że nie może być z innych stron. te kurewskie reklamy też są na wszystkich stronach i przy każdej nie pisze że plagiat.

leci piwo za znalezienie dobrego kawału

pitarturbull1987

2011-03-11, 23:42

Dziki_Chrzan

2011-03-12, 00:06
Jako filmik jest śmieszniejsze...

Josseph

2011-03-12, 01:40
siedzę sobie pijamy treeraz..i pzeczytałem to chyab z 12301923mrazy..za h*ja to śmiezne niejst..tak mi sie wydaje przynajmniejh..piwwwo dajcie Ci którzy tak sadzą a;bo sa pijani.

PaczekDNA

2011-03-12, 02:32
@up ocho rodzice na imieninach u cioci to można piwko wypić :p

MortiCRX

2011-03-12, 10:49
@Joseph1 długo myślałeś jak literki poprzestawiać żeby wyglądało że piłeś ? hahahaha :D

Darksaider

2011-03-12, 11:06
Domokrazca napisał/a:

Do baru wchodzi ślepy gość. Błądząc chwile po barze z czarnymi okularami na nosie, i obstukując białą laską wszystko dookoła w końcu trafia do lady. Koleś zamawia piwo i sączy sobie jakiś czas, zagadując w końcu do barmana:
-Opowiedzieć Ci dobry kawał o kobietach ?
Pech chciał, że zdanie to usłyszało kilka rosłych feministek przebywających akurat w tym barze. Kobiety szybko wstały i zebrały się wokół żartownisia. Barman obserwujący całą sytuację ostrzega ślepego:
-Słuchaj, właśnie okrążyła Cie grupa 5 wkurzonych kobiet jesteś pewien, że dalej chcesz opowiadać ten dowcip ?
-W zaistniałej sytuacji... nie. Nie chce mi się go tłumaczyć aż 5 razy.

8-)



Ale sp***oliłeś ten kawał, w oryginale była mowa o Polakach:

Przychodzi Amerykanin do Polskiego Pubu w USA, podchodzi do kelnera i coś sobie zamawia, po chwili stara się nawiązać gadkę z barmanem:
-Ty słuchaj chcesz usłyszeć kawał o głupich Polakach?
-Widzisz to jest polski pub, ja jestem Polakiem, ten gość przy stoliku też jest Polakiem, tych dwóch obok baru oni też są Polakami, czy nadal chcesz go opowiedzieć?
-Jednak nie, za dużo razy bym go musiał tłumaczyć.

:idzwch*j:

ziembix

2011-03-12, 13:06
up
git na końcu twojego postu jest adekwatny do jego treści .

sory . GIF

kantorek

2011-03-12, 13:36
o ślepym to mi się przypomniał dowcip który wychowawczyni z podstawówki nam opowiadała kiedyś:

idzie ślepy drogą i nagle z nieba spadają gówna a ślepy uniki przed każdym glutem
jaki z tego morał?
ślepy gówno widzi