18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kawał o złodzieju

RDAZIO • 2013-05-06, 00:31
W starej wsi złapano złodzieja. Wszyscy się zebrali, aby przedyskutować co z nim zrobić:
-Na stryczek z nim! - wszyscy zgodzili się jednogłośnie.
Egzekucja miala odbyć się dnia następnego. Złodziej nie spał ani nie jadł ani nie pił co dostał w swojej celi - całą noc się modlił.
Juz o świcie rozpoczełą się wielka chwila dla złodzieja. Już czekał na najgorsze i nagle:
-Ludzie! Patrzcie! Przecie to moja matka! Moja ukochana matka przyszła się ze mną pożegnać!
Wszyscy odwrócili głowy, a złodziej czym prędzej uciekać. Na boso pokonał pole. Wieśniacy go gonią. Ucieka przez bagna. Nadal go gonią. Aż w końcu zaszył się gdzieś głęboko w lesie i wieśnicay zmęczeni zrezygnowali z dalszego pościgu.
Złodziej znalazł w lesie chate, a w niej śliczna gospodyni, która przyjęła gościa z radością. Zajęła się nim, dała mu jeść, pić i przygotowała posłanie na noc. Złodziej pomyślał chwile i zamiast położyć głowy na poduszce, położył nogi. A przecież uciekał od wieśniaków boso to i miał uj***ne. I uj***ł również całą poduszke. Gospodyni z rana pyta się złodzieja:
-Czemu żeś spał z nogami na poduszce?
-Pani kochana - odpowiada złodziej - gdyby nie te wytrzymałe nogi, to ta pusta głowa już dawno by wisiała! :wisielec:

Hannibal_PL

2013-05-06, 18:09
aż się zdziwiłem że nie bongi

m3kintosz

2013-05-06, 18:15
Bongi.. nie ładnie posiadać multikonto!

Policeman

2013-05-06, 18:39
O k***a, ale beznadziejny kawał, moja irytacja skłania się prawie, że do słów "wypie**alaj", ale powstrzymam się.

surian

2013-05-06, 19:18
To chyba jakaś opowieść bardziej niż kawał :/

MortenSM

2013-05-06, 20:20
Myślałem, że wyr&*%a tą gospodynie i będą żyli długo i szczęśliwie. A na końcu jakis morał typu
"widzisz matke, spier*dalaj!

Ar...........ch

2013-05-06, 21:36
Nawet nie chce mi się zaczynać o błędach gramatycznych i stylistycznych w tym soczystym kawale gówna...

masztalsenior

2013-05-07, 15:32
to jest stara bajka o cyganie z 1916 roku

herbalix

2013-05-07, 18:33
@up
którą ostatnio czytałem w jakimś opracowaniu o cyganach karpackich

Teodorr

2013-05-08, 11:48
Kawał, który ciągnie się, zmienia bieg wydarzeń a na koniec zaskakuje mądrością ludową wcale nie brzmi jak kawał :-/