topic

Katowice

179
piwo
HAL9000/2  @ 2017-09-13, 12:41


ja juz nie będę komentował, skomentujcie sami...


poligon6 

25
2017-09-13, 12:45 [link]
Ci nasi policjanci jacys nieswiatowi, brak długiej broni, kasków, opancerzenia i tarcz, moze dlatego ze maja do czynienia z lokalna a nie imigrancka patologią. No i ci wszyscy ludzie do okoła zamiast przysc bitym przez policje z pomoca jak to jest przyjete wsród substanci smolistych na zachodzie a nawet wsród białej antify, stoja i się patrza. Istne zdziczene w tej Polsce.

osztykurwo 

4
2017-09-13, 13:00 [link]
Po głosie andrzej grabowski szerzej znany jako ferdynant kiepski.

józekdeluxe 

66
2017-09-13, 13:05 [link]
Szkoda, że policmajstry nie spałowały profilaktycznie wszystkich debili kotłujących się wokół głównego bohatera. A najmocniej w pusty czambuł powinna dostać kretynka z dzieckiem na ręku.

~Velture 

22
2017-09-13, 13:56 [link]
Takie czasy nastały, że plebs nie szanuje demokratycznie wybranej władzy i myśli, że płaczem osiągnie cel - i nawet nie mówię o Polsce ale wystarczy spojrzeć na świecie jak p*zdy nie mogą przeboleć jak nie wygra ten na którego stawiali X na wyborach. Plebs nie szanuje prawa i plebs myśli, że policji nic nie wolno, rzucając przy tym jakieś paragrafy co w internecie tata marcina powiedział, że jego kolega powiedział, że zna kogoś kto zna kogoś kto studiuje prawo i powiedział.

Zaczyna się j***na anarchia powoli przez takie coś.

GhostRider32 

3
2017-09-13, 14:04 [link]
Policjanci nawet strzelać ostrzegawczo się boją, bo im jeszcze pistolety iglicami w oczy zaczną strzelać ;D
Smutne to, że w Polsce tak to wygląda.

Abraxus 

15
2017-09-13, 14:09 [link]
@up Na przykładzie Polski. Wymiar sprawiedliwości w Polsce to żenada. Praworządność w Polsce praktycznie nie istnieje. Jest łamane od prezydenta począwszy na zwykłym kowalskim skończon.
U nas pogarda dla prawa, wybiórczość stosowania i dowolność interpretacji jest od dziesiątek lat dlatego Polakom to weszło w krew.
Jak policja ma stać na straży prawa jak u nas jest taka dowolność jego stosowania, że oni nigdy nie wiedzą co mogą zrobić w danej sytuacji bo nie wiadomo czy prawo stanie po ich stronie?
Kolega policjant powiedział mi, że on jak zatrzymuje człowieka na drodze to zawsze się emocjonuje. Jak zatrzyma osobę niezatrzymywalną to może się to dla niego skończyć wyrzuceniem ze służby z dnia na dzień. Nikt go nie obroni. Jak będzie się bronił to system go zniszczy bo mogą za stawianie się.

Żeby prawo działało to musi być absolutnie bezwzględnie stosowane bez żadnych wyjątków, wszyscy muszą muszą być wobec niego równi, musi być stosowane natychmiast i nie podlegać interpretacji. A w Polsce? Synek rodziców prokuratorów: włamanie, pobicie, grożenie śmiercią, ciężki uszczerbek na zdrowiu. Policja odmawia zatrzymania z wyważeniem drzwi bo się boją. Sąd odmawia aresztowania bo stwierdzają, że i tak mu dadzą najniższy wyrok a nie ma obawy matactwa...

TB303 

13
2017-09-13, 14:10 [link]
Nie będę się rozwijał, bo nie ma sensu, ale powiem tylko tyle: Te ścierwo to zwyczajne (pod)ludzkie śmieci, a śmieci powinno się utylizować!
To tyle, pozdrawiam.

biala20 

3
2017-09-13, 15:46 [link]
Pieprzenie w bambus! Od kiedy to psy są takie święte i sprawiedliwe?! Nie piją na służbie, nie leją zoń, nie prowadzą po alkoholu... Przestrzegają przepisów! Buhahahaha! Dać temu bydłu bezkarność?! Zamiast dogonić klienta i obezwładnić, spaślak będzie strzelał! Ok, jak trafi w złodzieja! Ale potrafią zastrzelić przypadkowych ludzi! System jest zgniły, i od góry i od dołu!

kokos_123 

4
2017-09-13, 15:54 [link]
Gość widać bardzo chciał być na dołek wzięty :D

remi1982 

1
2017-09-13, 16:42 [link]
Koleś ewidentnie przegina i gliniarze go powinni skuć bo jakiś agresywny. Gliniarze nad wyraz spokojni. Sęk w tym, że pod koniec napie**ala się z cepem z ochrony dworca. A to niespełnieni gliniarze szeryfowie dworca którzy sami niejednokrotnie prowokują ludzi, żeby się doj***ć do nich.

Jeśli kogoś zainteresuje to polecam obejrzeć, sytuacja sprzed kilku dni.

Szeryfowie dworca - Źródło FB

Quorthon 

11
2017-09-13, 18:12 [link]
Tak poj***nej reklamy amazona jeszcze nie widziałem

Timitum 

3
2017-09-13, 18:26 [link]
Abraxus napisał/a:
@up Na przykładzie Polski. Wymiar sprawiedliwości w Polsce to żenada. [...] Jak zatrzyma osobę niezatrzymywalną to może się to dla niego skończyć wyrzuceniem ze służby z dnia na dzień. Nikt go nie obroni. Jak będzie się bronił to system go zniszczy bo mogą za stawianie się.

Żeby prawo działało to musi być absolutnie bezwzględnie stosowane bez żadnych wyjątków, wszyscy muszą muszą być wobec niego równi, musi być stosowane natychmiast i nie podlegać interpretacji. A w Polsce? Synek rodziców prokuratorów: włamanie, pobicie, grożenie śmiercią, ciężki uszczerbek na zdrowiu. Policja odmawia zatrzymania z wyważeniem drzwi bo się boją. Sąd odmawia aresztowania bo stwierdzają, że i tak mu dadzą najniższy wyrok a nie ma obawy matactwa...


Dlatego obecny rząd chciał reformy sądownictwa. A że była ch*jowa, to prezydent ją uj***ł. Przynajmniej demokracja jeszcze jakoś działa.

erg83 

1
2017-09-13, 18:26 [link]
k***a, ale trzoda. Aż dziwne, że biali.

hoszo 

23
2017-09-13, 18:27 [link]
Jak w tym kraju ma być k***a dobrze, skoro zawsze w tego typu sytuacjach motłoch staje po stronie zatrzymywanego, a nie policji? I to jaki by to nie był patol i co by nie zrobił, to zawsze jednak wszystkie śmiecie wyciągają telefony, nagrywają i jeszcze pyskują. Ale jak im ktoś zajebie rower z klatki schodowej, to wtedy policja to najlepsi przyjaciele.
   Popularne tagi
wpadł  gleby  żygi  szwajcaria  rękawica  dźganie  ludzi  morgan  literatura
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]