18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katastrofa samolotu

nsbikescom • 2015-04-27, 20:17
Leci samolot pasażerski, nagle nastąpiła awaria wszystkich silników i zaczyna spadać. Pilot stara się ze wszystkich sił opanować sytuację lecz los już jest przesądzony... Wpada na pomysł aby uczcić tą ostatnią chwilę modlitwą. Wychodzi na pokład i pyta czy nie ma wśród ludzi żadnego księdza. Jedna osoba się zgłosiła i pilot zabrał go na słowo.
P : wie ksiądz, mamy problem z samolotem i zaraz wszyscy zginiemy, niech ksiądz powie coś do wszystkich na pożegnanie
K : No dobrze, to może ja odprawie mszę
P : nie mamy czasu na całą mszę, ksiądz wybierze jej najważniejszą część
K : dobrze, to ja zbiorę na tackę








Ptoon

2015-04-27, 20:41
Czy jest lepszy uczynek dla chrześcijanina niż szczodrość we wspomaganiu wspólnoty kościoła? Zaprawdę powiadam wam, wielkie dobro uczynił ten mądry sługa boży. Biorąc od każdego na tackę zagwarantował im jakoby przepustkę do domu Pana. W ostatnich chwilach swojego życia mogli tym wspaniałym uczynkiem wykupić złoty bilet do bram raju. Piękna opowieść o ostatecznym poświęceniu dla wspólnoty...

BongMan

2015-04-27, 20:42
Lecą samolotem ksiądz, prawnik i nauczyciel z grupą dzieci. Nagle pilot dostaje zawału i maszyna zaczyna spadać. Pasażerowie przeszukują kabinę i stwierdzają, że są tylko dwa spadochrony.
- Dajmy je dzieciom - proponuje nauczyciel.
- pie**olić dzieci! - mówi prawnik!
Na to ksiądz:
- A zdążymy?

pireus

2015-04-28, 00:13
To chyba najstarszy żart jaki słyszałem.

specodhec341

2015-04-28, 00:39
To k***a nawet nie jest suche. To j***na próżnia.

dimple

2015-04-28, 03:08
Koń by się uśmiał.