18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katarzyna W. stawiła się w sądzie

potworkowo • 2012-11-22, 13:43
Komentarz zbędny ale nie chcę dostać upomnienia od admina.

Moby_Dick

2012-11-22, 16:22
@myk. Że nagłośnienie w celu odwrócenia uwagi to prawda się z tym zgadzam , tak samo teraz niby niedoszły zamach. Polityka, polityka a media to 3ecia władza i ludzie wierzą w nią jak w pismo święte itp. O próg może bym i nie napie**alał, ale jak bym pewność miał że to ona to bym z bani minimum zaj***ł i też w razie czego powiedział że wypadek. A po drugie co by zrobiła na policje poszła?. A dla mnie właśnie nie jest zdrowe na psyhice że w tym kraju siedzą często ludzie wpie**oleni w coś tzw kozły ofiarne zamiast ci co powinni siedzieć. A tym bardziej nie jest zdrowa obojętność i milczenie na takie zachowanie tym bardziej rodzica do dziecka! Chcesz sie r*chać to sie wykastruj jak nie chcesz mieć dzieci ,a nie od małego dziecko w patologi .
Ale teraz takie czasy że dzieci k***a rodzą dzieci. po 13 lat mają i już się jebią. I Zdrowy człowiek nie jest obojętny na krzywdę innych- nie milczy itp. I ja z niej celebrytki nie robie , tylko ją potępiam bo dla mnie to nawet k***a człowiek nie jest, bo człowiek tak się nie zachowuje! A ona nawet sumienia nie ma.

di...........os

2012-11-22, 16:23
myk napisał/a:




Nie wiem co zostało udowodnione w tej sprawie, ale faktem jest że dupy byś nie ruszył gdybyś wiedział gdzie jest, jestem tego pewien w 100%. Narzekasz na to, że jest celebrytką, a sam się do tego przykładasz przeglądając informacje o takowej, cała ta sprawa została nagłośniona tylko po to, aby odwrócić uwagę od ACTA, bo właśnie w tamtym okresie odbywały się protesty. Takich sytuacji jak ta jest wiele, to nie jest pojedynczy przypadek, jak najbardziej jestem za nabijaniem na pal / łamaniem kołem takich ludzi, ale proszę - nie mów że byś coś jej zrobił, bo oboje doskonale wiemy że zdrowy na psychice człowiek nie poszedłby i nie zaczął "tłuc kimś o próg" bo w telewizji powiedzieli że rok temu zabiła dziecko.



Z tą ACtą, to to jest pie**olenie o szopenie: Ta sprawa tak czy siak była głośna!


To nie jest tak, że on, czy ja, czy jeszcze ktoś inny, "przyczynia się przeglądając informacje", że taż pani jest celebrytką: nie my wołaliśmy: "dajcie nam matkę Madzi na kolację w wiadomościach"!, tylko oni nas tym karmili. A karmili dlatego, że węszyli w tej informacji sposób na oglądalność. Dlatego mnie, czy, jak mi się wydaję, dck, wk***ia, że takie mamy społeczeństwo, co pragnie oglądać w telewizji wywiady z jakimiś tam p*zdami.

Konikmamy

2012-11-22, 16:48
Ehhhh Kasia zakochałem się w niej jak tylko ujrzałem ją w tv, naprawdę odważna i impulsowa kobita z niej. LOVE forever

Marian Pudzianowski

2012-11-22, 16:55
dck napisał/a:

żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napie**alał o próg..


Gówno byś zrobił.

Drzewostan4

2012-11-22, 16:56
dck Ja też jestem z Bialego. Pozdfro!

zeto88

2012-11-22, 17:23
W latające słonie, świętego mikołaja i zamach na sejm też wierzycie? Ja jebie. Przecież ta cała mama madzi jest tak samo prawdziwa jak cycki Pameli A. Postać i historyjka z dzieckiem wymyślona specjalnie by ludziom oczy mydlić. Im więcej o niej słyszę, tym bardziej jestem pewny, że to jedna wielka ściema.

KanapkaZMP

2012-11-22, 17:34
Powinna siedziec na jednorozcu a w tle tecza.

Go...........Fr

2012-11-22, 17:36
ja bym z jej mordy zrobił puzzle dla dzieci

Moby_Dick

2012-11-22, 17:54
Marian Pudzianowski napisał/a:


Gówno byś zrobił.



Ja gówno wydalam nie robie, ale jak Ty robisz to może z serem zrób czy cuś..

Schabik

2012-11-22, 18:24
kto to jest ta madzia?

GothicZiom

2012-11-22, 22:04
dck napisał/a:

niczym Joanna d'Arc- tylko nie dziewica i bardziej nawiedzona i poj***na. A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napie**alał o próg..



Złapali obok Twojego miasta a madzia schowana była jakieś max 100m od moich bloków, po drugiej stronie torów ; )

ba...........00

2012-11-22, 22:23
@ plama?

Ranger

2012-11-23, 02:51
Cytat:

A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica.



Ja miałem ciekawszą sytuację... Kiedy znaleziono Kasię Waśniewską(ch*j tam ze skrótami) w Parku Kościuszki w Katowicach po jej rzekomej próbie samobójczej to ja akurat wracałem rowerem z nocnej zmiany, a pracowałem tuż przy tym parku.
Do dzisiaj żałuję, że mi taka okazja na r*chanie przeszła koło nosa...

Marian Pudzianowski

2012-11-23, 14:29
dck napisał/a:



Ja gówno wydalam nie robie, ale jak Ty robisz to może z serem zrób czy cuś..



Ale jesteś zabawny. Ja pie**olę. :facepalm: