18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaseta magnetofonowa

~Velture • 2017-09-12, 14:02
Przykro się patrzy na to...

Dać im jeszcze telefon z obrotową tarczą i powiedzieć aby wysłali SMSa...


ProVVe

2017-09-12, 15:41
No k***a idioci... Kiedys wykształcenie miała wartość i umiejetności kombinatoryki były rozwinięte... Teraz kazdy idiota chce, żeby człowiek madry zrobił wszystko za niego.

PS. nie zapomne jak tv wleciała do michalczewskiego (specjalnie z małej litery bo fan pedałow bo tam szkopa moze lubic bo cos mu zawdziecza, ale mniejsza) i jełop oprowadza po swojej chacie ich... Dochodzi do wielkiej wieży takiej w stylu retro (kto mial to wie jak wygladały przyciski i nie tylko) i co? I k***a nie potrafi zapodac muzyki... Jedna, druga, trzecia próba... k***a woła swoją Helene na pomoc i DUPA... Taki k***a inteligentny gościu... Ja pie**ole nie zapomne tego do konca zycia

domat1

2017-09-12, 16:51
ProVVe napisał/a:



PS. nie zapomne jak tv wleciała do michalczewskiego (specjalnie z małej litery bo fan pedałow bo tam szkopa moze lubic bo cos mu zawdziecza, ale mniejsza) i jełop oprowadza po swojej chacie ich... Dochodzi do wielkiej wieży takiej w stylu retro (kto mial to wie jak wygladały przyciski i nie tylko) i co? I k***a nie potrafi zapodac muzyki... Jedna, druga, trzecia próba... k***a woła swoją Helene na pomoc i DUPA... Taki k***a inteligentny gościu... Ja pie**ole nie zapomne tego do konca zycia



Michalczewski inteligentny ?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nieźle

SaveTheTrees

2017-09-12, 16:56
@nowynick
Dla mnie - nie ma problemu.
Ale miałem okazję parę razy przeprowadzać zajęcia obejmujące m. in. rozpalanie ogniska... Nie tylko małe dzieci, ale nawet prawie dorosłe chłopy nie potrafią rozpalić ogniska zapałkami bez pomocy. Totalne zero wyobraźni - oczekuje jeden z drugim, że od liści zajmie się gruby klocek drewna.
Ciekawe co robią, jak trzeba grilla na działce rozpalić. Pewnie wołają tatę.

PS.: Kiedy wszystko jest mokre przy ulewie, to z kolei miałbym problem, żeby rozpalić czymś innym niż krzemienie czy krzesiwo...

croco6666

2017-09-12, 17:40
tylko mala dziewczynka pyta się jak to działa, rurkowcy odpie**alają dziwne rzeczy... przypadek? nie sądzę! rurki robią z faceta gorszą p*zd, niż oryginał.

contowsky

2017-09-12, 17:44
fejk, nie da się być aż tak głupim

maryjanos

2017-09-12, 17:54
Noż k***a mać. Kasety już zapewne nie były w powszechnym użyciu zanim grzybol zorientował się, że ma stuleje, ale to nie tłumaczy jego niedoj***nia mózgowego. Za moich szczeniackich lat nie używało się już dawno taśm szpulowych, ale "raczej" nie próbowałbym ich odsłuchiwać tak jak ten j***ny debil.

ciepson

2017-09-12, 17:55
Takim matołom swoich aparatów bym nie dał :shock:

blade87

2017-09-12, 19:36
@rozk***

No ale mimo wszystko ojciec mógł chociaż dać ten j***ny magnetofon, to może by spróbowali coś z tym zrobić. W tej sytuacji i tak mogliby się zesrać, a nie coś wykombinować.

~Velture

2017-09-12, 19:57
blade87 napisał/a:

@rozk***

No ale mimo wszystko ojciec mógł chociaż dać ten j***ny magnetofon, to może by spróbowali coś z tym zrobić. W tej sytuacji i tak mogliby się zesrać, a nie coś wykombinować.


Jakbym ci dał dyskietkę 8 albo 5.25 cala to też byś rozkminiał czy patrząc przez dziurkę coś zobaczysz?

Nie czarujmy się ale wyrastają pokolenia debili którzy nie myślą.
Oni nawet nie chcą myśleć. Przyzwyczajeni do tego, że ktoś za nich coś zrobi i za nich pomyśli.

Z ciekawości co roku patrzę sobie na testy maturalne aby sprawdzić poziom w porównaniu do mojej matury. Co roku jest coraz gorzej.
System punktacji matur jest popie**olony na tyle, że mając maturę z polskiego o czymś z książki X możesz napisać o dupie marynie i zdać jeśli nie zrobisz błędów ortograficznych ani gramatycznych.
O ustnej to nawet nie mówię bo to jeszcze większy kosmos z punktacją.

Młodszy kumpel miał na próbnej maturze coś o cierpieniach młodego Wertera. Pokazał mi to i normalnie prawie się zeszczałem ze śmiechu. pie**olił trzy po trzy i w ogóle nie znał książki bo nie czytał ale za to, że napisał to bez błedów dostał i tak dość dużo punktów...
Zajebisty system.

sir_Alex

2017-09-12, 20:14
dobra.wróżka napisał/a:


Po prostu chętnie bym zerknela, jak przyjmują te rzuty.




My bysmy chetnie zerkneli jak przyjmujesz w usta :blowjob:

Chociaz cycki pokaż :amused:

Cyrk

2017-09-12, 20:26
Pokolenie debili. Jakoś nie przypominam sobie, żebym miał problem z odpaleniem gramofonu, projektora do slajdów, albo k***a radia lampowego.

SpeedyG

2017-09-12, 20:28
Velture napisał/a:



Z ciekawości co roku patrzę sobie na testy maturalne aby sprawdzić poziom w porównaniu do mojej matury. Co roku jest coraz gorzej.
System punktacji matur jest popie**olony na tyle, że mając maturę z polskiego o czymś z książki X możesz napisać o dupie marynie i zdać jeśli nie zrobisz błędów ortograficznych ani gramatycznych.
O ustnej to nawet nie mówię bo to jeszcze większy kosmos z punktacją.

Młodszy kumpel miał na próbnej maturze coś o cierpieniach młodego Wertera. Pokazał mi to i normalnie prawie się zeszczałem ze śmiechu. pie**olił trzy po trzy i w ogóle nie znał książki bo nie czytał ale za to, że napisał to bez błedów dostał i tak dość dużo punktów...
Zajebisty system.



Akurat matury z języka polskiego, czy w ogóle tego przedmiotu nie powinno być. Lektury są takie beznadziejne, twój przykład "Cierpienia młodego Wertera". Cierpieniem to było czytanie tego gniota. Najgorszy jest jednak system oceniania prac. Trzeba pisać pod klucz- Szymborska z interpretacji swoich wierszy miała 60%. Masz napisać rozprawkę na temat : Oceń danego bohatera, czy był negatywny czy pozytywny. Niby możesz pisać co chcesz, ale musisz trafić w klucz (przydatne są słowa klucze). Ogólnie język polski to hodowanie debili, aby żyli w systemie. Zero indywidualizmu, który zostaje zabity bo musisz pisać to co profesorka chce, co system oświaty jej kazał uczyć. Każda innowacja i odmienne spojrzenie na problem zostaje zmieszany z błotem. Polonistki mogą tylko nauczyć jak lać wodę na maturze z wybranego fragmentu, jak dobierać słowa żeby w ten klucz trafić. Niby uczą z Ferdydurke " Słowacki wielkim poetą był", a k***a sami robią to samo.

bandzior667

2017-09-12, 20:34
ch*j w dupe każdemu kto nie pamięta walkmana i VHS'a.

ellsworth

2017-09-12, 20:34
Velture napisał/a:

Przykro się patrzy na to...

Dać im jeszcze telefon z obrotową tarczą i powiedzieć aby wysłali SMSa...


No niewiele się pomyliłeś. W te wakacje pokazywałem jednemu 10 latkowi w bunkrze-muzeum II wojny światowej, jak wykręca się numer na telefonie z tarczą. Był zszokowany, bo on próbował wciskać dziurki w tarczy. :lol: