18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karuzela ...

~McSadol • 2024-04-05, 21:46
przednia zabawa :lol: ...


Quassar

2024-04-05, 21:56
haha tak patrze i nagle typ wyleciał z karuzeli myślałem że całe pie**olnie ale i tak jest nieźle..
Po czym obserwuje kolejkę i takie mam zdziwienie co oni tak wszyscy podchodzą do tych zwłok i odchodzą, a tam po prostu barierka z kolejki była i klientela opuszcza plac wężykiem. ^^

Chyba sie rozmyślili po tym wypadku, ciekawe czy kiedyś po tym co zobaczyli pójdą kiedyś w życiu jeszcze na to xDDDD

dOpieca

2024-04-05, 21:58
Wydaje mi się że to odpadł jakiś element karuzeli ale jakość taka ch*jowa że ciężko stwierdzić.

Baronessa

2024-04-05, 22:37
Fajna ta karuzela, latał by nią. Lubię hardcore...

Zasysacz

2024-04-05, 23:12
Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.

Baronessa

2024-04-05, 23:54
Zasysacz napisał/a:

Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.



Nie ma po co. To kawałek jakiejś blachy pie**olnął na glebę. To większe pod karuzelą już leżące też raczej jakieś gówno od sypiącej się karuzeli, a nie zwłoki ludzkie...

SraliBaby_W_Rowie

2024-04-06, 01:51
Nikt k***a nie wypadł, niestety. JEst drugie nagranie i uj***ł się kawałek karuzeli. Pozdrawiam.

smc

2024-04-06, 09:00
To wypadł nielegalny imigrant, który schował się w podwoziu, bo chciał lecieć do Europy...

gusrim

2024-04-06, 09:30
Zasysacz napisał/a:

Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.



A Ty byś robił usta-usta kawałkowi blachy?

SkoPio1

2024-04-06, 09:58
Quassar napisał/a:

patrze i nagle typ wyleciał z karuzeli myślałem że całe pie**olnie ale i tak jest nieźle..
Po czym obserwuje kolejkę i takie mam zdziwienie co oni tak wszyscy podchodzą do tych zwłok i odchodzą, a tam po prostu barierka z kolejki była i klientela opuszcza plac wężykiem



Czyli nie dość, że opowiadasz film, to jeszcze chwalisz się, że masz problemy ze wzrokiem.
ch*j z oczami - ale po co opisujesz film? To jakaś akcja dla niewidomych?
W kinie też tak robisz?
;>

outsidre

2024-04-06, 11:52
była karuzela, wyszła mortadela.

ZiooMall

2024-04-06, 13:38
I to jest karuzela dla prawdziwych sadoli i znudzonych zwykłymi wesołymi miasteczkami. Na takich można jeszcze odczuć jakąś adrenalinke, dodał bym do tego jeszcze co drugie siedzenie bez zabezpieczeń, tak żeby klient nie wiedział na jakim siedzi. A dla prawdziwych kozaków rosyjska ruletka w postaci karuzeli z giwerami w postaci last man standingu, wyjdzie ten kto przeżyje jako ostatni :mrgreen:

arturek_w

2024-04-08, 09:26
dOpieca napisał/a:

Wydaje mi się że to odpadł jakiś element karuzeli ale jakość taka ch*jowa że ciężko stwierdzić.



Tak, elementem był jeden z jej pasażerów, który leży pod tym daszkiem :D