18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karuzela

~Angel • 2019-09-18, 22:29
to się pokręcił dzieciak


aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-18, 22:32
Pomarańczowe deble k***a... Maczek powinien ich ominąć.

Loaloa

2019-09-18, 22:54
I bęc kaszojadem o słupek. Za słabo dostał, bo drze ryja o więcej.

Dzisiaj

2019-09-18, 23:31
Teraz bedzie latwiej - podczepia mu ten lancuch pod wozek i bedzie husiu-husiu

hellovts

2019-09-19, 00:57
Twardy gówniak, do końca nie puścił!

Takafura

2019-09-19, 07:58
Takie gimby powinny testować sprzęt u producenta aby sprawdzić co głupiego i niebezpiecznego można z nim zrobić.

Smokw

2019-09-19, 10:21
Takafura napisał/a:

Takie gimby powinny testować sprzęt u producenta aby sprawdzić co głupiego i niebezpiecznego można z nim zrobić.



Serio? Przecież to jest wada projektu tej konstrukcji. Przyjrzyj się uważnie. lina skręca się, albo jej mocowanie o 360 stopni wokół własnej osi. przecież taka konstrukcja powinna być sztywna u nasady i pozwalać tylko na małe skręty , albo górne ramię powinno być dłuższe. koniec kropka. Pozew wygrany.

miskolabor

2019-09-19, 11:35
Cytat:

Serio? Przecież to jest wada projektu tej konstrukcji. Przyjrzyj się uważnie. lina skręca się, albo jej mocowanie o 360 stopni wokół własnej osi. przecież taka konstrukcja powinna być sztywna u nasady i pozwalać tylko na małe skręty , albo górne ramię powinno być dłuższe. koniec kropka. Pozew wygrany.


Ta karuzela już z zasady fizyki jest niebezpieczna, a co dopiero projektu. Nagłe wytrącenie prędkości z zachowaniem pędu :D i klops.

polakwrocek

2019-09-19, 22:20
Raczej błąd jest taki że lina z dzieciakiem może sięgnąć filara. Ramię powinno być dłuższe gdzieś o 50%.

Takafura

2019-09-22, 09:30
Smokw napisał/a:

Serio? Przecież to jest wada projektu tej konstrukcji. Przyjrzyj się uważnie. lina skręca się, albo jej mocowanie o 360 stopni wokół własnej osi. przecież taka konstrukcja powinna być sztywna u nasady i pozwalać tylko na małe skręty , albo górne ramię powinno być dłuższe. koniec kropka. Pozew wygrany.


O właśnie takie obserwacje mi chodzi aby ograniczyć wady na etapie prototypu. Ja dodałbym hamulec hydrauliczny ograniczający prędkość obrotową całej konstrukcji.