18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karuzela

~Sunday • 2019-06-18, 12:38

Meksyk w przenośni i dosłownie.

Albertd

2019-06-18, 12:45
Zrobiło jej się niedobrze i poszła

jebacgowno

2019-06-18, 12:51
I dlatego nigdy nie wsiadam na takie atrakcje. Zapijaczone ryje obsługi jakoś nie wzbudzają zaufania że wszystko jest dokręcone i sprawdzone.

krasnal_hałabała

2019-06-18, 13:19
@up, O! to, to!!! k***a, bez kitu i bez sarkazmu, bez pieprzonej ironii i na poważnie jak przeczytałem twój komentarz to aż się wzruszyłem, nie wiem dlaczego ale się pop... znaczy tego... jedna, ale jedna! zupełnie męska łezka poleciała mi po policzku.

Znaczy po policzoru! bo chop to nie ma policzka, policzek to może mieć baba a chop ma policzor zarośnięty lasem pod którym są rowy mariańskie, znaczy blizny, i zmarszczki a najlepiej to krosty i torbiele.

TB303

2019-06-18, 13:22
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, O! to, to!!! k***a, bez kitu i bez sarkazmu, bez pieprzonej ironii i na poważnie jak przeczytałem twój komentarz to aż się wzruszyłem, nie wiem dlaczego ale się pop... znaczy tego... jedna, ale jedna! zupełnie męska łezka poleciała mi po policzku.
Znaczy po policzoru! bo chop to nie ma policzka, policzek to może mieć baba a chop ma policzor zarośnięty lasem pod którym są rowy mariańskie, znaczy blizny, i zmarszczki a najlepiej to krosty i torbiele.



lm65

2019-06-18, 14:40
Ta karuzela jest jak rosyjska ruletka heheh

AN...........or

2019-06-18, 15:58
przyszedł się rozerwać, a przeciągnął się ..

dudek694

2019-06-18, 16:33
Oszukać przeznaczenie nie ogladali czy co :shock:

daniel9119

2019-06-18, 16:47
tak przyznaje się jestem p*zda. nigdy na coś takiego nie wsiądę. jeden błąd jakiegoś systemu lub operatora, to w najlepszym przypadku warzywo do końca życia. dziękuję dobranoc jeśli ktoś ma ochotę proszę mnie zlinczować tylko jakoś sensownie. Pozdrawiam

Hrabia Drapula

2019-06-18, 17:24
daniel9119 napisał/a:

tak przyznaje się jestem p*zda. nigdy na coś takiego nie wsiądę. jeden błąd jakiegoś systemu lub operatora, to w najlepszym przypadku warzywo do końca życia. dziękuję dobranoc jeśli ktoś ma ochotę proszę mnie zlinczować tylko jakoś sensownie. Pozdrawiam



radzę nie wychodzić z domu, na ulicy dopiero się niebezpieczeństwa czają

kzf

2019-06-18, 23:10
krasnal_hałabała napisał/a:

[...]a chop ma policzor zarośnięty lasem[...]



Tylko widzisz Panie kolego szanowny. Natura tak to wszystko dziwnie zaprojektowała, że nawet na cipie można wyhodować pokaźną szczecinę. ;)