18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kartel CJNG dla dzieci

Marian_Koniuszko • 2023-01-09, 16:23
Żołnierze kartelu CJNG rozdają dzieciom prezenty z okazji święta trzech króli




T3RMINATOR

2023-01-09, 16:41
Sadystyczne w h*j.

Hitler dzieciakom przypinał medale.

xxmercy

2023-01-09, 16:43
w Meksyku tak działają kartele narkotykowe. Wbrew pozorom mają w tym interes i są przyjaźni dla lokalsów i często im coś fundują

Marian_Koniuszko

2023-01-09, 16:48
Chyba logiczne, że to video propagandowe i też jako takie tu zostało umieszczone- jako obraz chwytliwej metody kartelu, żeby ocieplić swój wizerunek i uzyskać poparcie wśród lokalnych społeczności.

jasypan

2023-01-09, 16:58
Szlachetna paczka.

antisol123

2023-01-09, 16:59
U nas się to 500 plus nazywa...

Goldi85

2023-01-09, 17:01
Ci to mają gest nie ma co !!

voodoo_16

2023-01-09, 17:20
U nas pisiory robią to samo

Pawehan

2023-01-09, 17:29
Myślałem że będą proszek rozdawać.

Myślałem że będą proszek rozdawać.
Dla dzieci oczywiście odpowiednio zmniejszona dawka.

Matt

2023-01-09, 17:44
Ciekawe komu zaj***li i ciekawe ile z tych dzieciakow to przyszli czlonkowie gangu.

piotrekuna

2023-01-09, 18:07
Pawehan napisał/a:

Myślałem że będą proszek rozdawać.
Myślałem że będą proszek rozdawać.
Dla dzieci oczywiście odpowiednio zmniejszona dawka.



Podobno sproszkowane marsjanki były w paczkach

:mrgreen:

Krzyszof.K

2023-01-09, 18:10
To zwierzęta. Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał to biala rasa nie bez powodu miała panować nad innymi. Bialy człowiek jest poprostu ostatnim etapem rozwoju człowieka rozumnego reszta to albo odchylenia albo niedorozwoje. Zastanówcie się ile spośród najbogatszych ludzi swiata to Żydzi do spółki białymi. Dziennie na świecie dochodzi do 3 tysięcy zabójstw z czego prawie połowa to obie Ameryki z naciskiem na Łacińską. Uniwersytet w Bergamo zrobił kiedyś symulacje w której narkotyki zostały zalegalizowane na całym świecie. Wyniki badań okazały się zaskakujące. 34 kraje w tym większość z bliskiego Wschodu i właśnie południowej Ameryki się rozpadły co oznacza że dragi są tam źródłem które w znacznym stopniu napędzają gospodarki . Najbardziej rozj***ło mnie to ze po legalizacji narkotyków w ciągu pierwszych trzech lat na ziemi przybyło 72 miliony zgonów więcej aby po tym czasie srednia spadła o 36% co oznacza że legalizacja wykończyła zbędny element. Problemem jest tylko prawo które jest poprostu słabe i nie stosuje kar adekwatnych do czynu. Za produkcję i rozprowadzanie powinna być kara smierci. I to nie po długi procesie z apelacjami . Złapanie na gorącym uczynku powinno kończyć się strzałem w oko. Tak tak wiem ze dla was ćpaluchów kreska amfy co jakiś czas czy ziółko to nieodłączne elementy dobrego melanżu. Ale jako człowiek który był na dnie albo inaczej bedac na dnie kopał pod sobą dołek i otoczył się grupą tak jak ja ćpajacych "przyjaciół" z których została garść i ta garść nigdy już nie odnajdzie się w tym świecie, mogę się wypowiedzieć. Narkotyki które bierzemy łączą nas z tymi dziećmi z tymi sicario z ludźmi którzy umierają za nie i za nie zabijają a dodatkowo zabiją nas samych w imię chwilowego orgazmu mózgu który nic nie daje poza kłamstwem że możemy więcej.

koolowsky

2023-01-09, 18:13
xxmercy napisał/a:

w Meksyku tak działają kartele narkotykowe. Wbrew pozorom mają w tym interes i są przyjaźni dla lokalsów i często im coś fundują



Tak, zwłaszcza co odj***li ostatnio w Culiacan.