Karol Bielecki zbombardował bramkę Francuzów

Nasz Karol wielki pokazał klasę grając przeciwko mistrzom

donkapusta

2016-01-20, 13:46
Gość z jednym okiem. Nie lubię PR, ale dla gościa SZACUN

za wiki
11 czerwca 2010, podczas towarzyskiego meczu z Chorwacją w Kielcach Bielecki doznał poważnego urazu oka. W 10. minucie spotkania został bowiem przypadkowo trafiony kciukiem w lewe oko przez Josipa Valčicia, wskutek czego doszło u niego do pęknięcia gałki ocznej[15]. Bielecki został niezwłocznie przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, gdzie przeprowadzono tomografię komputerową. Następnie sportowca przetransportowano do kliniki okulistycznej w Lublinie. Tam wykonano doraźny zabieg operacyjny, po którym oko reagowało na bodźce świetlne. 13 czerwca szczypiornista trafił do niemieckiej kliniki w Tybindze, gdzie 2 dni później przeszedł drugą operację, mającą na celu dalszą korektę oka[16]. Mimo starań lekarzy oka nie udało się uratować. 18 czerwca 2010 Bielecki ogłosił zakończenie kariery sportowej[17]. Jednak kilka dni później oświadczył, że po przejściu rehabilitacji, mimo negatywnych opinii lekarzy, zamierza podjąć próbę powrotu do gry w piłkę ręczną[18]. 22 lipca 2010 pierwszy raz po kontuzji wystąpił w sparingowym meczu, pomiędzy Rhein-Neckar Löwen i TSB HN-Horkheim, w którym rzucił jedną bramkę[19]. 26 lipca wystąpił w meczu charytatywnym na rzecz rodziny zmarłego Olega Velyky pomiędzy Rhein-Neckar Löwen a Resztą Świata, w którym zanotował 3 trafienia[20]. W celu ochrony zdrowego oka występował w specjalnych okularach ochronnych[19]. 31 sierpnia rozegrał swoje pierwsze po przerwie spotkanie w Bundeslidze zdobywając 11 bramek i zostając najlepszym zawodnikiem na boisku. 28 października 2010 zagrał pierwszy mecz w reprezentacji od czasu utraty oka. Polski zespół wygrał spotkanie 23:15, a Karol rzucił jedną bramkę.

krzyks

2016-01-20, 13:54
Przynajmniej nie musi celować z przymrużeniem oka 8-)

MaratHS

2016-01-20, 13:57
Karol wystarczy że rzuci okiem na całą sytuację i już bramka za bramką.

~Blackhunter

2016-01-20, 14:00
Nie powiem fajnie grają i szacun dla cyklopa ale żeby podniecać się tym na sadisticu ?!

Kaddafi

2016-01-20, 14:31
W tym meczu grał ładnie ale w poprzednich powinien grzać ławe, takie sytuacje odpie**alał.

sars80

2016-01-20, 16:09
ten mecz został celowo oddany polakom, żeby w następnym dostali w ciry, i tak będzie.